Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wampirza Loteria! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wampirza Loteria! 10 Ankieta - średnia ocena: 7,1010 Ankieta - średnia ocena: 7,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Wampirza Loteria! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie dziś jest ten dzień, pan Ciemności organizuje poddanym wampirzą loterię, nie boisz się wyzwań? Lubisz ryzyko? Spróbuj szczęścia - zyskasz, stracisz, twoja sprawa - jest ryzyko jest zabawa!

Witam,

może zacznę od terminu eventu - odbywałby się on okazyjnie, 3-5 razy do roku - Boże Narodzenie, Walentynki, początek Wakacji - to przykładowe terminy

o co chodzi?

Chodzi o Wampirzą Loterię, w wybrane dni ukazałby się link pod Areną lub Aukcją (menu) Loteria - aby wziąść w niej udział należy wykupić los.

Kupno JEDNEGO losu wynosi przykładowo:

2.000.000 PLN, 1.000.000 ludzi, 50.000 litrów krwi oraz 100 pkt. reputacji.

Ale teraz - co ja z tego będę miał - czyli co jest do wygrania?

tu można się kłócić i spierać jak ma być losowany przedmiot, czy mają być puste losy - moja luźna propozycja:

z uwagi na dość niską cenę losu proponuję wylosowanie przedmiotu z ogólnej puli okryć wierzchnich oraz wisiorków (czyli hełm/zbroja/amulet/pierścień/spodnie), który będzie miał na pewno prefiks i sufiks, będzie 50% szans na zwykły, 30% szans na dobry oraz 20% na doskonały, dopisek Legendarny byłby losowany w szansie 1 do 50.

Wiadomo, czy wypadnie Bojowa Obręcz Wytrzymałości czy Legendarna Doskonała Tygrysia Pełna Zbroja Szybkości - to zależy od algorytmu jaki zostanie zastosowany.

Ewentualnie można zawęzić gamę przedmiotów i zwiększyć cenę losu, bądź zostanie wybranych 20-30 przedmiotów przez administrację, które będą losowane, oczywiście będzie w tym wypadku będzie masa pustych losów.

Możliwości jest wiele.

Tak oto wygląda mój pomysł okazjonalnego urozmaicenia gry, z wdrożeniem tej propozycji nie powinno być trudności, ale teraz przydałoby się trochę słów krytyki/pomysłów od graczy

Pozdrawiam

ThorinosR7

__________________

31-08-2010 22:04 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
Little_Psychos
Triple Ace


images/avatars/avatar-18751.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 153
Klan: Tania Siła Robocza
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Moria IV
Skąd: R1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nazajutrz Pan Ciemności otwiera stragan z wata cukrową i obwarzankami !

Weź przestań.

/
Jak by ktoś nie wyłapał ironii. To powiem, że to ironia.

__________________
R13
Nick: YaYami
R3
Nick: Little_Psychos


Jestem osobą nietolerancyjną i prosiłbym to uszanować.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Little_Psychos: 31-08-2010 22:08.

31-08-2010 22:07 Little_Psychos jest offline Szukaj postów użytkownika: Little_Psychos Dodaj Little_Psychos do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ThorinosR7
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czepiasz się mojego wstępu Wink to tylko propozycja, jak każda inna w mniejszym czy większym stopniu wymaga dopracowania.

__________________

31-08-2010 22:12 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
Little_Psychos
Triple Ace


images/avatars/avatar-18751.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 153
Klan: Tania Siła Robocza
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Moria IV
Skąd: R1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie czepiam się wstępu, on jest akurat najlepszy w tej innowacji.
To po prostu nie przejdzie. Od itemków są wyprawy i ekspedycje. : ]
Już na tym można wystarczająco żemby zjeść.

__________________
R13
Nick: YaYami
R3
Nick: Little_Psychos


Jestem osobą nietolerancyjną i prosiłbym to uszanować.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Little_Psychos: 31-08-2010 22:17.

31-08-2010 22:15 Little_Psychos jest offline Szukaj postów użytkownika: Little_Psychos Dodaj Little_Psychos do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł ma w sobie jakieś jajo...za to wiązanie po raz kolejny surowców już nie ..nie wiem czy wiesz ale na Morii większość graczy miliona ludzi to na oczy nie widziała Wink

__________________
Big Grin

31-08-2010 22:15 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta a moze jeszcze zrobimy cotygodniowe losowanie itemkow? jak w lotku?
duzy maly multi itp itd....

albo calego sprzetu?

Zamiast wymyslac co "za darmo" zajmijcie sie wymyslaniem czegos co moze przyspieszyć rozwoj (cos co zrobi gre ciekawszą) a nie na skróty...

W ogóle mi się to nie podoba. Po takich akcjach to już wszystko będzie zależało od szczescia i co Ci sie wylosuje a to sie chyba mija z celem, przynajmniej jak dla mnie.


Pomysł nie do przyjęcia

to moja opinia Smile

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
31-08-2010 22:27 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ThorinosR7
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak już mówiłem to tylko propozycja. - surowce jak najbardziej należy dostosować do typu serwera.

"od itemków są wyprawy i expedycje."

Wcześniej od potworków były same expedycje teraz są areny i nikt nie narzeka - "zabierzcie areny, chcemy same expedycje" Smile

__________________

31-08-2010 22:31 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
ta a moze jeszcze zrobimy cotygodniowe losowanie itemkow? jak w lotku?
duzy maly multi itp itd....

albo calego sprzetu?

Zamiast wymyslac co "za darmo" zajmijcie sie wymyslaniem czegos co moze przyspieszyć rozwoj (cos co zrobi gre ciekawszą) a nie na skróty...

W ogóle mi się to nie podoba. Po takich akcjach to już wszystko będzie zależało od szczescia i co Ci sie wylosuje a to sie chyba mija z celem, przynajmniej jak dla mnie.


Pomysł nie do przyjęcia

to moja opinia Smile


pewnie nie twoje czasy...ale już były konkursy za które otrzymywało się itemy Wink
Świąteczny event z bombką w prezencie ma w sobie sporo funu Wink

__________________
Big Grin

31-08-2010 22:34 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
.Hayabusa.
Member


images/avatars/avatar-19059.jpg

Data rejestracji: 19-08-2010
Postów: 30
Klan: [300]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ja Cię znam?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowe pomysły i same krytyki. Ludzie kombinują jak urozmaicić grę.
Mnie to nie przeszkadza;]

Loteria - gdzieś już to widziałem (podobne).

__________________
Vroengard-r14


>Wiedza+53, Charyzma +97, Intel+34, Wygl +97 = Tanio<
31-08-2010 22:46 .Hayabusa. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Hayabusa. Dodaj .Hayabusa. do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masowe marnowanie surowców dla możliwości zdobycia byle czego? A potem będą płacze, że nie ma ludzi na serwerze, nie ma za co ekspy stawiać, moby odradzać, budować się. Pomysł kiepski moim zdaniem. Koszta niskie - weźmie udział dużo osób, koszta wysokie - topka + nisko lvlowcy, którzy mają mnóstwo surki.


Proponowałbym, jak już coś, loterię raz na miesiąc, może i częściej, raz na tydzień, która by kosztowała np 10 000-50 000 PLN. Każdy los wygrywa. Rodzaje nagród:
- Repa 100- 500
- PR 250 - 1500 (nekro), 1kk - 5kk (moria)
- krew 1000 - 5000
- Ludzie 1000 - 5000

Nie byłoby przesadzonych nagród, że ktoś nagle zdobywa fartem najlepszy item na serwie, w loterii każdy mógłby wziąć udział i byłaby to takie małe urozmaicenie.


Wiem, zaraz zostanę skrytykowany itp, ale mam to gdzieś, ja tylko daję własną małą propozycję Smile

EDIT:
nie wiem czy to nie będzie już przegięcie, ale w nagrodach, jako rzadsze mogłyby być:
+1 wyprawka
+1 atak
1h ochrony przed atakiem
+5/3/1 % na wyprawie bliskiej/dalekiej/pielgrzymce na 1h
+5% na udaną zasadzkę na 1h
itp itd, można co nieco pokombinować dla urozmaicenia Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SteelMike1: 31-08-2010 22:57.

31-08-2010 22:46 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
stealth86
Triple Ace


images/avatars/avatar-19149.jpg

Data rejestracji: 12-05-2008
Postów: 156
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III; Necropolia VII; Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikomu się nie będzie chciało tworzyć czegoś, co będzie odbywało się 5 razy w roku. A poza tym jest już coś takiego - wyprawki, to jak kupienie losu, ale za samą kasę

__________________
ofki na R10: stealth86

Proszę nie klikać
01-09-2010 00:02 stealth86 jest offline Szukaj postów użytkownika: stealth86 Dodaj stealth86 do Listy kontaktów
katskiller
Full Member


images/avatars/avatar-19119.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 73
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja myślę że coś w tym jest...

Może fajny pomysł na event w Święta Bożego narodzenia?

Powiedzmy że każdy z tej okazji dostanie szanse na wylosowanie miesiąca premki.
Ale przedtem trzeba by było wykonać jakieś zadanie - coś banalnego - obleg na złe gremliny które przeszkadzają mikołajowi w dostarczaniu prezentów do twojego kwadratu czy inne tego typu wydumane przygody (wyeliminowalibyśmy w ten sposób nieaktywnych graczy z losowania).

Bo te losowanie itemów to rzeczywiście troszke nie trafione w końcu od dropienia są wyprawy a trudno powiedzieć co innego prócz itemów mogłoby być nagrodą w takiej loterii. Chyba jeszcze tylko kamienie ale tych też nie możnaby dać za dużo zeby nie dać zbyt dużo fory zwycięscy/om.
oj chyba czas spać...

__________________
Wbrew pozorom BARDZO LUBIĘ KOTKI - wszelkiego rodzaju Smile
01-09-2010 00:06 katskiller jest offline Szukaj postów użytkownika: katskiller Dodaj katskiller do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzialem loterie w pewnej grze o wiezieniuPleased
lepiej by bylo gdyby byly nagrody typu: surowce, luck (24h), repa, pr'ki, kamykiSmile
to tyle odemnie,
dobranoc bo do szkoly czeba wstacCrying

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

01-09-2010 00:26 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz widze te rozmarzone twarze... kupie 3 losy i w kazdym bedzie szybkosc... jedna lepsza od drugiej...!! marzenia ponoc nic nie kosztuja...Wink )

teraz w zestawie sa 24 losy na dobe i to wszystko za cene kilku zlotych w ofercie premium... dla mniej wymagajaych graczy, z nizszym punktem tolerancji na zaskakujacego dropa w ofercie losow 12 na dobe... bw lotek dziala dobrze w obecnej formie...


chcecie emocji... macie expedycje... to dopiero jest loteria... nie dosc, ze mob niespodzianka, moze byc nie do przejscia... to juz kiedy uda sie gada ubic, az kolana sie uginaja z wrazenia przed dropem... nigdy nie wiesz czy to dobra palka czy kask podroznika...!!


innymi slowy... zbedny dodatek... wszystko to juz jest, tylko w innej formie... do tego czesciej i za przystepniejsza cene...

__________________

01-09-2010 00:39 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ThorinosR7
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up - czytając twoje słowa wnioskuję, że areny są nie potrzebne, bo są już ekspedycje.

wracając do tematu:

właśnie największy problem w tej propozycji to dostosowanie do losowanych przedmiotów.

Może macie racje -

losowane jakiegoś bonusu (typu +5 do szczęścia/trafienia krytycznego/uniku) na 24 godziny, lub

losowanie premium (+3 dni, bądź skrócenie czasu)

lub po prostu admini wybiorą kilka przedmiotów, gracze kupią losy i te 5-10 przedmiotów będzie losowanych a reszta losów - pusta.

__________________

01-09-2010 14:13 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
.Hayabusa.
Member


images/avatars/avatar-19059.jpg

Data rejestracji: 19-08-2010
Postów: 30
Klan: [300]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ja Cię znam?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

losowanie bonusów typu luck, premka to nawet fajny pomysł. Warto to przemyśleć

__________________
Vroengard-r14


>Wiedza+53, Charyzma +97, Intel+34, Wygl +97 = Tanio<
01-09-2010 14:25 .Hayabusa. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Hayabusa. Dodaj .Hayabusa. do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do misz-masz, pogadajcie sobie o tym, a jak wymyślicie jakąś sensowną formę tego wszystkiego (chodzi mi o ładnie dopracowany pomysł) to wtedy wrzućcie do systemu.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



01-09-2010 15:20 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, zrobić loterie a później beda problemy
1kk ludzi i 50k l krwi to, rzeczywiscie niska cena jak na przeciętnego gracza -.-

i prawdopodobnie za każdym razem gdy sie zakończy ta "loteria" - zaczną sie spekulacje o tym że zwycięzca owej loterii ma wtyki u adminów, itd itp.

nie będe cytował ale ktoś kiedyś mądrze powiedział (nie wiem kto), że można by rozdawać darmowe eq z okazji ramadanu albo święta hanuka.

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

01-09-2010 15:46 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm
a moze tak:
koszt: 100000PLN i PR/kamyki
nagrody-
1.dsk pref item suf (moria dbr+5) +30% na legende
2. dsk pref/suf item (moria dbr+5) +25% na legende
3. dbr pref item suf (moria dbr+1) +20% na legende
4-25. 50000pr/10kd
26-65. 10000pr/10kp
66-150. 1000repa
151-500. 10szt. zlomu i repa *lvl
501-xxx. brak
co wy na tochytry ?

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

01-09-2010 16:40 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ThorinosR7
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to piszmy - z sensem, jak byś chciał/a, aby taka loteria wyglądała, od podstaw.


Ja pozostaję przy pomyśle, aby było kupno losów za cenę:

POZIOM GRACZA *3 pkt reputacji + POZIOM GRACZA *1000 ludzi oraz PLN (morii nie uwzględniam - bo się nie znam).

50 poziomowy gracz zapłaci 150 pkt reputacji 50000 ludzi oraz 50000 PLN.

Loteria dostępna dla graczy 30+

Przedmioty GŁÓWNE na loterii wybierają admini - dajmy na to 5 przedmiotów jakiś lepszych, reszta przedmiotów jest losowanych wg algorytmu X (np. losowanie jak na dalekiej wyprawce z uwzględnieniem SZCZĘŚCIE=0 oraz MUSI wystąpić prefiks lub sufiks) - gdzie liczba losów pełnych jest równa liczbie populacji serwera/2 a reszta puste.

dla populacji serwera 180000 wyniesie ona 9000 pełnych losów.

__________________

01-09-2010 18:01 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to pisz z telefonuchytry
przedstawilem tylko nagrody jakby ktos jeszcze sie pytalSmile
PS do mojego pomyslu: liczba losow ograniczona na gracza (max 10), losowanie co tydzien (niedziela 4-5 rano [malo graczy to mniejsze skargi na lagiWink ])

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

01-09-2010 20:01 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze być śmieszny event na okazje róznych świąt i uroczystości
ale i dropki mogły byc smieszne

juz jest dodatkowa szana na dropa w postaci areny (to zawsze 1 okazja wiecej na tzw expe w tygodniu) wypraw, expedycji
bardziej bym popracował nad dropem na Expach i arenie


Event o któym mówisz może bardziej dla śmiechu w stylu Cyrk na kółkach i tam dropisz jakies śmiesnze rzeczyx w stylu czapka kuglarza unik +30% itp...
wiadomo ze mozna nie wygrać nic i zostanie Cisza i spokoj nigdy nei byłeś na tak nudnej loterii

a może by na ten krótki dzień dać wszystkim po Leg dsk tygrysiej szybkości leg dsk tyg szorty nocy leg dsk tyg czpaa adrenaliny leg dsk pajeczy set lewitacji leg dsk demoniczne kastety czegośtam podobne eq do palnej mega diamenty do obrony na bunkrze i przez te kilka h trwania eventu każdy by mógł sie poczuć koksem...

pewnei chodzi tu raz o zabawe dwa o wieksza pewnośc na lepszy drop ale jak widac nawet przy szczesciu na 101 wpadaja palki kaski itp... także trzeba uważać zeby to nie była skórka za wyprawkę.. pzdr

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

01-09-2010 21:59 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie ceny związane z ludzi na morii odpadają... budowa pośredniaka mija się z celem... Wink zwrot któregoś tam lvl to ponad 2 lata siedzenia na jednym klocku

Dalej nagrody...

pref item suf - zupełnie odpadają... będą płacze, że jeden dropnął lekką pałke zwinność... a inny elfią szybkość

pref item lub item suf - ok

- PR - jak najbardziej... necro 10/15k - moria do 25k


Pomysł średni... wymaga bardzo dobrego dopracowania...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jeleniozaur: 01-09-2010 22:19.

01-09-2010 22:18 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli juz loteria to za pyrki byloby sensownie . za surowce takie gierki musialyby byc ustalane osobno na kazdy serwer .

na r3 nie problem zebrac taka ilosc wystarczy bunkier i jedna dobra farma . ale mlodsze necro czy moria maja plecy


pozatym wygrana powinna byc malo wypasna . bo wtedy wiecej klutni bedzie jak to warte .

dla moria -moze zastrzyk surowcow
na necro bez pacha najemniczego - kilka pkt repa 10-50

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217
02-09-2010 09:47 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
kosiarz666
Forum Ace


images/avatars/avatar-17492.gif

Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 78
Klan: NooB-y
Kraina: Necropolia V
Skąd: Jelenia Góra || NooB-y

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

repki to dałbym nawet z 3k żeby tylko mieć pewność, że wylosuje lg db/dsk item wart 200-300kSmile

ale pomysł db i godny uwagi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kosiarz666: 08-09-2010 19:38.

08-09-2010 19:37 kosiarz666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kosiarz666 Dodaj kosiarz666 do Listy kontaktów
TanatoS
Lord


images/avatars/avatar-20758.jpg

Data rejestracji: 13-11-2008
Postów: 257
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moim zdaniem super sprawa a płacze będą zawsze. Płacze są nawet teraz jak ktoś coś dropi a inny nie bo algorytm go nie lubi Smile natomiast dostanie PREF item SUFF zależy od stopnia trudności jaki się ustawi tak jak teraz na wyprawkach.
Teraz też jest DELUX drogo Smile ano drogo ale i tak niektórzy się decydują.
Cała sprawa w tym aby tak dobrać cenę by mógł z niej skorzystać każdy lecz tylko 1 RAZ na EVENT.

__________________
R14 - skasowane rotfl
09-09-2010 09:07 TanatoS jest offline Szukaj postów użytkownika: TanatoS Dodaj TanatoS do Listy kontaktów
sly
Triple Ace


images/avatars/avatar-25446.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 153
Klan: G3W
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może nagroda w postaci itemów to przesada ale np. 20 dodatkowego lucka przez kolejny tydzień lub podniesienie któregoś z parametrów postaci (również dajmy na to przez tydzień) mogłoby być bardzo ciekawe Big Grin

__________________
NICK W GRZE Kajusz
09-09-2010 11:30 sly jest offline Szukaj postów użytkownika: sly Dodaj sly do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wampirza Loteria!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH