Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Wilkołaki - problem (nie taki jak myślicie :-) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wilkołaki - problem (nie taki jak myślicie :-)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lysteria
Member


images/avatars/avatar-19281.jpg

Data rejestracji: 24-08-2010
Postów: 46
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wasteland

Wilkołaki - problem (nie taki jak myślicie :-) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem wiem, jest w FAQ że trzeba zrobić oblega na własny kwadrat ale nie o to mi chodzi.

A chodzi mi o to że próbuje robić to zadanie już chyba 15 raz i ZAWSZE jednemu jedynem pozostałemu przy życiu wilkołakowi zostaje JEDEN punkt życia a mi okrąglutkie zero :-( Taki sam wynik był kiedy miałam gorszą broń i staty, taki sam jest teraz gdy awansowałam o 3 poziomy i tu moje pytanie - czy w grze jest jakiś skrypt który blokuje możliwość wykonania tego zadania jeżeli się idzie samemu? Czy muszę koniecznie dobrac kogoś do drużyny żeby wykonać to zadanie czy może skrypt wyłączy się gdy osiągne określony poziom (na razie mam 23)???

I drugie pytanko przy okazji - do pierwszej mozliwej do zrobienia ekspedycji potrzeba mieć 40 poziom, czy będąc sama samiutka na tym poziomie dam rade robić te i kolejne ekspedycje (bo na razie jestem sama w klanie i to się chyba nie zmieni i nie wiem czy jest sens ciągnąć własny klan czy może lepiej dołączyć się do jakiegoś już istniejącego silnego i licznego klanu).

__________________

Wygrałam aukcje? Napisz mi PW w grze, nick jak na forum
12-09-2010 06:57 Lysteria jest offline Szukaj postów użytkownika: Lysteria Dodaj Lysteria do Listy kontaktów
edwardoxx2
Triple Ace


Data rejestracji: 15-10-2009
Postów: 212
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma takich skryptow

expy mozesz prawie wszystkie samemu zaliczyc

idz lepiej do innego klanu, bedziesz mial sparingi, ochrone kwadratu, lucka itp

__________________
edwardoxx
12-09-2010 08:17 edwardoxx2 jest offline Szukaj postów użytkownika: edwardoxx2 Dodaj edwardoxx2 do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekspedycje mozna robic solo jak pozyczysz sprzet konkretnySmile Wtedy takiego smoczka rozbijasz w 1-2 rundy, a co do klanu to idz do mocnego, zawsze jakis luck klanowy, latwosc, szamany, sparingii itp

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
12-09-2010 08:37 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=cf3dd8aa35

jak widac na załączonym obrazku solo bez problemu można wilkołaczki utłuc...
załóż coś z dużym plusem do zwiny lub z dużym defem i brań wieloatakową a napewno pójdzie gładko Wink

__________________
r1/r3 : squash666
12-09-2010 09:18 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
RikoV
Double Ace


images/avatars/avatar-19453.jpg

Data rejestracji: 02-09-2010
Postów: 130
Kraina: Moria IV

RE: Wilkołaki - problem (nie taki jak myślicie :-) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można bez problemów Wilczki samemu, to kwestia eQ pod staty wilczków dobranego, Zwinkę wyciągnij ponad 45 i dmg dobre-broń obojętna- i nie będzie problemów z wilczkami solo.
Nie daję mojego linka bo i tak przestanie działać niedługo.
Smoki Biały i Czarny Smok solo już raczej nie, w każdym razie nie w Akcie I i nie na przypisanym do tych smoczków lev, solo da się je dopiero dużo później w Akcie II kiedy opłacalne będą wyższe lokacje a te smoczki już nieopłacalne będą.

Co do Klanu to jak uważasz, jak inny Klan to radzę ten 45 lev mieć najpierw bo będziesz popychłem dojonym z repki a własny Klan noobków prowadzić też ma minusy.
Rada: nie spiesz się z rozwojem, dostosuj marsz w rankingu do uzbieranych zasobów i dropu. Nie ma nic gorszego niż być wysoko-levelowym gołodupcem i wydmuszką.

__________________
Na bzdury z niedoczytania nie odpowiadam z zasady.
12-09-2010 16:20 RikoV jest offline Szukaj postów użytkownika: RikoV Dodaj RikoV do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Wilkołaki - problem (nie taki jak myślicie :-)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH