Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Pkt rozwoju » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pkt rozwoju
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
niewiem123
Junior Member


Data rejestracji: 12-09-2010
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: okolice dębicy

Pkt rozwoju Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam czy mógłby ktoś dać mi poradnik jak mają wyglądać moje skile na poszczególny
lvl mam 1 lvl Moja postać to władca zwierząt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez niewiem123: 12-09-2010 08:13.

12-09-2010 08:09 niewiem123 jest offline Szukaj postów użytkownika: niewiem123 Dodaj niewiem123 do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najedz na kazda ze statystyk i masz tam napisany sugerowany poziom na lvl1. Potem zalezy co gdzie i jak chcesz robic.
Serwer:?
Tatuaz:?
Bron:?

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
12-09-2010 08:38 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
niewiem123
Junior Member


Data rejestracji: 12-09-2010
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: okolice dębicy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez niewiem123
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

serwer moria 4
tauaż nie mam bron 2 noże
12-09-2010 08:41 niewiem123 jest offline Szukaj postów użytkownika: niewiem123 Dodaj niewiem123 do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zwinnosc, oraz wiedze/inteligencje/sile pod sprzet.
Zastanow sie nad tatuazem, czy bedzie pod 2x bron 1h, czy bron biala 2h, bo ta pierwsza wymaga sporo wygladu ,wiedzy i inteligencji, a do tej drugiej mozesz sie skupic na wygladzie, sile, zwinnosci.
Wyglad jest wspolczynnikiem umozliwiajacym noszenie ciekawego sprzetu.

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
12-09-2010 08:51 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
RikoV
Double Ace


images/avatars/avatar-19453.jpg

Data rejestracji: 02-09-2010
Postów: 130
Kraina: Moria IV

RE: Pkt rozwoju Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tatuażami się nie spiesz. Tatki i trening razem tworzą coś co się ładnie w matematyce nazywa "grupa nieabelowa".
Łopatologicznie; warto poczekać z tatkami do 37 lev, nic nie tracisz a masz sporo czasu do namysłu dzięki temu.
Trening: Na początku może być sugerowany.
Potem polecam konsekwentnie siła, wygląd, inteligencja, wiedza po równo na pierwszym miejscu, reszta 4-6 z tyłu.
I niech Moc będzie z Tobą. rotfl

__________________
Na bzdury z niedoczytania nie odpowiadam z zasady.
12-09-2010 18:25 RikoV jest offline Szukaj postów użytkownika: RikoV Dodaj RikoV do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Pkt rozwoju

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH