Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 34261 ; 31414 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 34261 ; 31414 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

34261 ; 31414 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

34261
Postać myszi
31414
Login berwig
Postać KorboloDom

pushing
30 dni

Doskonały Sygnet Łatwości za 20k

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-09-2010 12:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Re: 34261 ; 31414 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

wyjaśnienie na PW.

Pozdrawiam.

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.
14-09-2010 13:05 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Re: 34261 ; 31414 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę o określenie wartości pushingu.

Doskonały Sygnet Łatwości - 3 miesiące temu brak oferty

Doskonały Sygnet Łatwości 9 miesięcy temu

dsk. łatwość, d. krew, dsk. diament, d. amu sztuki - dsk krawat łatwości aktualne - brak oferty

WYCENA:

Legendarna Dobra Koszulka Siewcy Śmierci i wiele innych - na 20k na podstawie której został zakupiony sygnet.

EDIT: upiększenia ;-)

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez berwig: 15-09-2010 17:31.

15-09-2010 17:31 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Re: 34261 ; 31414 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mhm. To tylko tak dla wyjaśnienia:

kupiłem dsk sygnet łatwości za 20k pr na podstawie wyceny:
Legendarna Dobra Koszulka Siewcy Śmierci i wiele innych

fakt ten zgłosiłem do Ciebie (od razu po zakupieniu), a Ty dajesz mi bana na 30 dni traktując mnie na równi z tymi, którzy nic nie zgłaszają licząc na to, że uda im się oszukać administrację.

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.
16-09-2010 07:56 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Re: 34261 ; 31414 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nieaktualne

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez berwig: 17-09-2010 08:33.

17-09-2010 08:17 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kara skrócona
wysłana wiadomość z zapytaniem co do ceny (co prawda w zgłoszeniu, gdzie sie nie zadaje pytań ani o nic nie prosi)

czekam na wpłatę 30k PR na konto administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-09-2010 10:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
kara skrócona
wysłana wiadomość z zapytaniem co do ceny (co prawda w zgłoszeniu, gdzie sie nie zadaje pytań ani o nic nie prosi)

czekam na wpłatę 30k PR na konto administracyjne


racja, zgłoszenie - jak sama nazwa wskazuje - służy do zgłaszania. Jednak sam fakt zgłoszenia pokazuje że nie chciałem niczego ukryć.

Będzie wpłata. 50k pr za dsk sygnet łatwości to przesada.

EDIT: literówka

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez berwig: 18-09-2010 22:49.

18-09-2010 22:49 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 34261 ; 31414

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH