Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Co myśleliście gdy byliście mali??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Co myśleliście gdy byliście mali??? 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Co myśleliście gdy byliście mali??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo ja np myślałam że kiedyś świat był biało czarny(przez te filmy i zdjęciaTongue ), myślałam że polski jest podstawowym językiem na świecie, że komputer to tylko monitor myszka i klawiatura, bałam się że kiedyś gwiazdy mogą się 'zerwać' i spaść na ziemię, myślałam, że chłopcy są głupi i nie wolno z nimi rozmawiać i sądziłam że pod moim łóżkiem mieszka potwór xD

A Wy??? Co myśleliście jak byliście mali??? Tongue

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa
21-02-2007 22:12 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
MerenRe
Viking


images/avatars/avatar-218.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 512
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mama mnie straszyla ze w lozku mam duszka "spioszka" a ten straszyl mnie w nocy jak bylam niehrzeczna. Myslalam ze ludzie starzy to tacy co sie poparzyli ogniem czy cos takiego. Balam sie nocy bo jest taka tajemnicza. W ciemnosci widzialam jakies pajaki na scianie. Sadzilam ze Kielecki Sabat czarownic istnial naprawde. Big Grin

__________________
Wypozyczam sprzet na GHULE zbroja, bron i msciwy set ;] Cena: 500pr
Nick: Meren-Re


Mam tez diamentowy set-100pr za 1h
21-02-2007 22:15 MerenRe jest offline Szukaj postów użytkownika: MerenRe Dodaj MerenRe do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślałem że na plamach na słońcu mieszkaja ludzie xD

i wstyd sie przyznać, ale myslalem tez ze IE to jedyna przegladarka :o

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DrGreenthumb: 22-02-2007 00:09.

22-02-2007 00:08 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
Duke
Double Ace


images/avatars/avatar-2259.gif

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 140
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm też tak myślałem odnosnie czarno - białego świata ...,,śmieszne ale prawdziwe...myślałem , że życie bajką jest ....i bajką bedzie...a jak się okazuje to jeden wielki WYSCIG SZCZUROW....nie komentujac calej reszty. Wszedzie widzialem potwory Smile pewnie przez to , że zawsze jakis tam filmy straszne ogladalem...i wyobraznia pracowala...kazdy ciemny ksztalt sie w jakiegos potwora przeradzal. Myslalem ze mam jakas moc...cos ala super bohaterzy Smile ...i przez dosc dlugi okres staralem sie ja odszukac i dowiedziec jaka posiadam...czytanie w myslach czy ...telekineza.....lewitacja itd he he.

__________________


-------------------

Duke
22-02-2007 02:39 Duke jest offline Szukaj postów użytkownika: Duke Dodaj Duke do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja nie wiedziałem że bloodwars istnieje (bo nieistniało :tongueSmile
No że sznurkiem moge wymordować cały kraj, że pod łóżkiem jest jakiś potwór itp. do dzisiaj mi to zostało i sie boje zabawek interaktywnych Tongue

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
22-02-2007 18:57 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
ooooo
Newbie


Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja myślałem, że robaki rodzą się z brudu Big Grin
22-02-2007 19:03 ooooo jest offline Szukaj postów użytkownika: ooooo Dodaj ooooo do Listy kontaktów
sempaju
Full Member


Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 54
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam to samo z językiem polskim. Tzn. wiedziałem że są inne ale myślałem, że jak powiem anglikowi szafa to nie ma bata on mnie zrozumie bo przecie szafa to szafa Smile

__________________
Nick w grze: sempaju

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sempaju: 22-02-2007 19:14.

22-02-2007 19:14 sempaju jest offline Szukaj postów użytkownika: sempaju Dodaj sempaju do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sempaju napisał(a)
Ja mam to samo z językiem polskim. Tzn. wiedziałem że są inne ale myślałem, że jak powiem anglikowi szafa to nie ma bata on mnie zrozumie bo przecie szafa to szafa Smile



Ale że co że polski pochodzi z brudu Wink ?

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
22-02-2007 19:26 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
HADUS
Viking


images/avatars/avatar-25743.png

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 744
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja myslalem, ze wszystkie ksiazki zostaly napisane dawno temu, ze papierozy zbiera sie prosto z krzaka, ze mandarynkim wykopuje sie z zniemi i ze walesa to zly prezydent byl i gorszego byc nie moze, jak widac, wszystkie moje dziecinne przemyslenia byly bledne

__________________
Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.
22-02-2007 19:27 HADUS jest offline Strona domowa HADUS Szukaj postów użytkownika: HADUS Dodaj HADUS do Listy kontaktów
Devil Cry
Junior Member


images/avatars/avatar-2304.gif

Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 10
Klan: Upiory Pierścienia
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to z polskim miałem identycznie myślałem jeszcze ze ziemia jest płaska i tak sobie ja jakby w rogu galaktyki wyobrażałem ze tam tak leży Smile i ze jak sie za wysoko skoczy to sie poleci do nieba głupie co? ale cóz sie dziwić dzieciak byłemSmile
Edit:
i jeszcze sie kochałem w pani z mięsnego (naprawde) i myślałem ze bedzie moją żonąWink

__________________

Id.29388

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Devil Cry: 22-02-2007 20:36.

22-02-2007 19:28 Devil Cry jest offline Szukaj postów użytkownika: Devil Cry Dodaj Devil Cry do Listy kontaktów
Mashcanar
Lord


images/avatars/avatar-2435.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 330
Skąd: Mielec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh a ja myślałem że jeżeli bede w kółko dreptał ścieżkę to w końcu (jak w kreskówkach) w ziemi zostanie wielka wydeptana elipsa Tongue

__________________

22-02-2007 19:31 Mashcanar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mashcanar Dodaj Mashcanar do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Kocyk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja miaBam moj kochany kocyk ze snoopy'm i reszta bandy Fistaszków, taki niebeski i malutki.

I spie na nim do dzisiaj Smile tylko jest troche krotki i wyblakl, ale go uwielbiam i nie zamienilabym za nic w swiecie Smile

Z moja kolezanka bylysmy odkrywcami, i szukalysmy zlota w strumyku. Zasada byla taka, ze prawdziwy poszukiwacz zlota nie boi sie niczego, nawet zimna. I stalysmy w wodzie tak dluzo, az sie pochorowalysmy...

Pamietam tez strajk Smile Nie bardzo wiedzielismy dlaczego ci wszyscy ludzie strajkuja, dla nas to byla poprostu rzeczywistosc, cos stalego, nad czym sie nie zastanawia. Pewnego dnia poszlismy na rynek i idac, caBa banda dzieciaków z mojego osiedla krzyczala "strajkujemy! strajkujemy!"

Przera|one oczy przedszkolanek, kiedy jeden kolega krzyczaB hasBa rewolucyjne w przedszkolu i uczyB ich inne dzieci, a pozniej razem krzyczelismy Smile heh, to byly czasy Tongue

I zawsze chciaBam byc zolnierzem G.I.Joe Smile
I chcialam miec przyjaciela Transformera Smile
I uwielbiaBam starszego brata kolezanki, ktory byl punkiem Smile

Wicej grzechów nie pamitam Tongue

EDIT: A jednak: kiedy[ my[laBam, ze jak bdzie si naprawd cicho, to bdzie mo|na usBysze jak trawa ro[nie. To byl dobry motyw w przedszkolu, kiedy dzieciaki zamiast szalec siedzialy na trawie cicho i sluchaly Smile

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aine_Scathach: 22-02-2007 20:08.

22-02-2007 20:01 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
mhaks
Forum Ace


images/avatars/avatar-1965.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 93
Klan: Niegdyś: Misiowy Garrison ;)
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Somewhere near Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jeszcze nic... ja myślałem, że bitefight to fajna gra Big Grin Tongue

__________________
Nie mogłem się powstrzymać. To jest silniejsze ode mnie... wróciłem do bloodwars. Tym razem bloodwars.net ...rzecz jasna, mimo wszystko postaram się nie popaść w nałóg Smile
22-02-2007 20:45 mhaks jest offline Szukaj postów użytkownika: mhaks Dodaj mhaks do Listy kontaktów
Devil Cry
Junior Member


images/avatars/avatar-2304.gif

Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 10
Klan: Upiory Pierścienia
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl teraz to już przegięcie ja jeszcze s...(już przeginam)...trasznie lubiłem sie myć i spać na podłodzeBig Grin i to tyle

__________________

Id.29388
22-02-2007 20:53 Devil Cry jest offline Szukaj postów użytkownika: Devil Cry Dodaj Devil Cry do Listy kontaktów
Doriannn
Lord


images/avatars/avatar-2405.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja myślałem że jestem Supermenem i wyskoczyłem z 5 piętra z okna Smile Big Grin a tak szczerze to myślałem że jak idę ulicą bez mamy to pójde do więzienia Smile to chyba na tyle z tego co pamiętam Tongue
22-02-2007 20:59 Doriannn jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriannn Dodaj Doriannn do Listy kontaktów
Mictlante
Newbie


images/avatars/avatar-1961.jpg

Data rejestracji: 28-01-2007
Postów: 1
Klan: Order of the Sword
Kraina: Necropolia
Skąd: Chrzanów/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja miałem misia Kubęco ten miś to "żyje" nadal i ten miś obskoczył pół klatki bo każdy chiał z nim spać Smile a nawet młodszy brat klegi został kubą i przez 20 lat tak do niego mówiliśmy chociaż ma na imię Paweł Tongue
a kurde jakimś chyba autystycznym dzieckiem byłem bo nei pamietam co sobie myślałem Frown
albo mam sklerozęFrown

__________________
nick w grze: DIRLEWANGER
ID: 16461

22-02-2007 21:11 Mictlante jest offline Szukaj postów użytkownika: Mictlante Dodaj Mictlante do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jat am również miałem ukochaną maskotke którą nazwałem Walduś Tongue i nadal ją mam Big Grin

Prucz tego w dzieciństwie lubiałem się bawić w budowniczego fortec , budowałem zamki, cytadele z krzeseł i foteli .Pużniej z kumplami robiliśmy dwie grupy broniących fortece i atakujących, i zaczynały się walka Big Grin do dziś pamiętam te latające zabawki które używaliśmy jako pocisków do katapult i kije służące nam jako miecze i halabarty dla strażników fortu Roll Eyes

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
22-02-2007 21:46 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Co myśleliście gdy byliście mali???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH