Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING artus, Kalatia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony artus, Kalatia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

artus, Kalatia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

archi80
postać: artus

Bludgeon
postać: Kalatia

ban 7 dni
pushing - Szorty Słońca (+5) za 0/5/1/0/0 przy cenie rynkowej 2-20kk

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

23-09-2010 10:58 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
maly4840
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2009
Postów: 5
Kraina: Moria
Skąd: Namysłów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt za tyle kupiłem że akurat komuś zależało na nich tak jak mi to dajesz bana,gdzie prędzej przy ulepszeniu doskonałych szortów słońca na doskonałe +1 to mi wyparowały.

jak mnie nie od banujesz to idę wyżej bo nie po to kasę wywalam na tą grę i gram tak jak zasady mówią żeby mnie ktoś banował na tydzień.

pozdSmile

__________________
diabllo(DPX)
23-09-2010 11:18 maly4840 jest offline Szukaj postów użytkownika: maly4840 Dodaj maly4840 do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marta
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołaj się do Super Operatora.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

23-09-2010 11:21 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
maly4840
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2009
Postów: 5
Kraina: Moria
Skąd: Namysłów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żebyś wiedziała że to zrobię.

__________________
diabllo(DPX)
23-09-2010 11:27 maly4840 jest offline Szukaj postów użytkownika: maly4840 Dodaj maly4840 do Listy kontaktów
artus1
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2010
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

RE: artus, Kalatia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niewiem jaka jest wartosc rynkowa gracza co kupil odemnie tez nieznam wiec jaki puszing bez sensu sprzedalem i bana mam to lepiej wogole nie wchodzic w zakladke aukcje
23-09-2010 11:34 artus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: artus1 Dodaj artus1 do Listy kontaktów
zardoz1
Newbie


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 1

zardoz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten ban jest po prostu bez sensu, przedmioty wystawia się po to żeby zarobić trochę kamieni. Jeżeli ja wystawiam przedmiot za 1 kk a ktoś daje za niego kd i ja dostaję bana(przykładowo) to ta aukcja jest beż sensu. Popieram gracza, który dostał bana nie po to płaci za premium, żeby być zbanowanym tylko dlatego że ktoś kupił drożej, każdy wie na ile go stać. Pozdro.
23-09-2010 16:45 zardoz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: zardoz1 Dodaj zardoz1 do Listy kontaktów
maly4840
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2009
Postów: 5
Kraina: Moria
Skąd: Namysłów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie zwłaszcza jak komuś na czymś zależy i jak chodzi o te szorty słońca +5 to powiem ci Marto że na aukcjach widziałem w podobnych cenach a nie tak jak piszesz że od 2-22 kk.

__________________
diabllo(DPX)
23-09-2010 18:50 maly4840 jest offline Szukaj postów użytkownika: maly4840 Dodaj maly4840 do Listy kontaktów
Bahamut
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2008
Postów: 123
Kraina: Moria II
Skąd: Gubin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim wypadku sie zglasza takei aukcje i czeka sie na ukranie pusherow Tongue

jesli za item wart 1kk dostalbys 1kd to byloby sensu, kazy zakladalby se po 20 konto na ktorym wydropil kd i za lekka palke +3 wladowalby se 3kd zeby przezucic kamienie.

po to wlasnie nalezy sie zapoznac z cennikiem zbey bylo wiadomo kto sobie przezuca kamienei a kto nie.
24-09-2010 00:12 Bahamut jest offline Szukaj postów użytkownika: Bahamut Dodaj Bahamut do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING artus, Kalatia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH