Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO petycja w sprawie odblokowania konta szybkiego » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony petycja w sprawie odblokowania konta szybkiego 12 Ankieta - średnia ocena: 7,0012 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
troja
Forum Ace


Data rejestracji: 02-04-2009
Postów: 93

petycja w sprawie odblokowania konta szybkiego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Panie C47 chciałbym się odnieść w sprawie szybkiego został niesłusznie zbanowany ponieważ zaufał koledze który chciał go przekręcić w czasie jego wakacji proszę bardzo o odblokowanie mu konta bo on nie ma nic wspólnego niby z ta sprzedażą za realna kasę do konta miałem ja dostęp i rys nigdy nie widziałem takowego pw choć bylem kilka razy dziennie na koncie.Proszę o wypowiadanie się ludzi którzy szybkiego dobrze znają i wiedza ze został oszukany i niesłusznie zbanowany
29-09-2010 18:07 troja jest offline Szukaj postów użytkownika: troja Dodaj troja do Listy kontaktów
kolos
Triple Ace


images/avatars/avatar-19676.jpg

Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 178
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rowniez podpisuje sie pod prosba hellboya...


Szybki zostal nieslusznie skazany na bana i prosze o odblokowanie konta....


pozdrawiam i licze na pozytywna odpowiedzSmile

__________________


cytat:
indianiec napisał(a)
Twoj klanowicz opti najwierkszy kozak morda mu sie nie zamyka


Nioch nioch nioch rotfl
29-09-2010 18:14 kolos jest offline Szukaj postów użytkownika: kolos Dodaj kolos do Listy kontaktów
Comedian
Newbie


Data rejestracji: 18-10-2009
Postów: 4
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Oki na serio znam Szybkiego osobiście i nie wierzę w to że mógł być tak naiwny że wysłał takiego pw

Zbyt długo gra poza tym ta gra go zbyt mocno wciągnęła by to zrobił.

Moim zdaniem ktoś ostro go zapakował.
Rozumiem Regulamin ale w tym przypadku znając sytuację proszę o amnestię. Ten jeden raz. Tylko dla r8.

Wiem że podniosą się głosy że mnie też zbanowali że niesłusznie itp ale tu jest naprawdę niezwyczajny casus.




Podpisano Comedian i jego 21 multikont
29-09-2010 18:21 Comedian jest offline Szukaj postów użytkownika: Comedian Dodaj Comedian do Listy kontaktów
Mastah
Full Member


images/avatars/avatar-13135.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 61
Klan: Bloody Kingdom
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Paslek

Odnośnie Szybkiego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szybki został wrobiony i mogę to stwierdzić bez wątpliwości. Jakie mam na to dowody?
Dowód mam jeden, a mianowicie chodzi o zarys osobowości człowieka który grał postacią "Szybki". Panie C47 Szybki-emu zależało na grze na tym serwerze... Czy człowiek o zdrowych zmysłach chciałby sprzedać postać dzięki której ma tyle radości? Raczej nie...


Reasumując proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy która dotyczy "stałego bana" na koncie ;Szybki".


Szybki liczę że wrócisz Frown


Panie C47 liczę na Pana Tongue

Z poważaniem: Krop r8

__________________
r16 FastDead...............................................;]
rotfl Tongue rotfl Tongue rotfl Tongue rotfl Tongue rotfl Tongue rotfl Tongue rotfl Tongue rotfl
29-09-2010 18:26 Mastah jest offline Szukaj postów użytkownika: Mastah Dodaj Mastah do Listy kontaktów
michalek12331
Newbie


Data rejestracji: 20-04-2010
Postów: 8
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również się po tym podpisuje ...

Według mnie to on został w pełni w to wrobiony ...
Tutaj nikt nie sprzedaje konta za realną kasę ...


Liczę że rozpatrzy to pan poważnie i odblokuje naszego kolegę ...

Pozdrawiam RomperStomper
29-09-2010 18:32 michalek12331 jest offline Szukaj postów użytkownika: michalek12331 Dodaj michalek12331 do Listy kontaktów
rys1972
Member


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 34
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba raczej wypadało by usunąc tego bana z konta szybkiego - już się nacierpiał przez jakieś nie porozumienie zaistniałe na jego koncie pod jego nieobecnośc ( wakacje ). Jest nauczka na przyszłośc i wszyscy powinniśmy wyciągnąc z tego wnisoki .
29-09-2010 18:33 rys1972 jest offline Szukaj postów użytkownika: rys1972 Dodaj rys1972 do Listy kontaktów
co_to_jest_drop
Member


images/avatars/avatar-20507.jpg

Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje wam wszystkim
własnie dla takich momentów jak ten warto grac w BW
tym wszystkim wypowiadajacych sie w temacie dziekuje za wsparcie i pomoc
złozyłem do C47 odwołanie po 31 dniach czekam na odpowiedz i licze ze okaze zrozumienie

dzieki i do zoibaczenia w grze

__________________

29-09-2010 18:42 co_to_jest_drop jest offline Szukaj postów użytkownika: co_to_jest_drop Dodaj co_to_jest_drop do Listy kontaktów
Xerxes-XII
Double Ace


images/avatars/avatar-10134.jpg

Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 127
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również proszę o odblokowanie konta Szybkiego. Jest ktoś kto sabotuje konta na R8. Żaden gracz z top 100 (tym bardziej top 50) nie sprzedałby swojego konta. Zostało już naprawdę nie wiele osób, które podtrzymują ten serwer i chcą grać. Szybki należy do jednych z lepszych graczy i zrobił wiele dla podtrzymania R8. Jeśli da się tak łatwo załatwić takiego gracza jak Szybki to każdy z Nas jest zagrożony. Dlatego popieram petycję kolegów z R8 o odblokowanie konta Szybkiego.
R8 Prastary.

__________________
Uporczywy spam - rekord
Link do BW HARDCORE
Always Helloween
29-09-2010 19:02 Xerxes-XII jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerxes-XII Dodaj Xerxes-XII do Listy kontaktów
rulleeeee
Full Member


Data rejestracji: 07-10-2007
Postów: 61
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również się podpisuję j.w wypowiedziami. Skąd Szybki mial wiedzieć, że tak go "koleś" oszuka? Dam rękę uciąć, że jak dasz szanse Szybkiemu Panie C47 to Szybki nastepnym razem bedzie chodzic na urlop niz dawac swemu kumplowi opiekę nad kontem (Procz Hella ryska i innych kupmli z bw).

Liczę (Nie tylko ja), że odblokujesz Szybkiego w koncu minelo 31 dni bana.



Halcyon z r8

__________________
R8 ID - 560


29-09-2010 19:12 rulleeeee jest offline Szukaj postów użytkownika: rulleeeee Dodaj rulleeeee do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Według mnie Szybki , by tego nie zrobił.
Za bardzo lubił mnie denerwować , więc gry nie skończyłby. rotfl
To tyle odemnie.
Nie grający Izaaabel. rotfl rotfl rotfl

Prosze o UNBANA dla Szybkiego..

Pozdrawiam troje. rotfl rotfl rotfl

__________________
R14

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Crosss: 29-09-2010 19:41.

29-09-2010 19:38 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Zin
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2007
Postów: 11
Klan: W-W
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nieznam osobiscie a w grze prawie wogule kontaktu z nim nie miałem - jednak widze ze wypowiadaja sie osoby które znam - sa to porzadni gracze i skoro ręcza za "szybkiego" - to znaczy ze maja powód by tak twierdzic. Przychylam sie do prosby wszystkich wypowiadajacych sie i prossze o zdjęcie bana. - pozdrawiam AlucarTHC
29-09-2010 19:44 Zin jest offline Szukaj postów użytkownika: Zin Dodaj Zin do Listy kontaktów
nyguss-PB
Junior Member


Data rejestracji: 19-06-2009
Postów: 18
Klan: PB
Skąd: szecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ban ewidentnie nie słuszny

ktoś mu zrobił jaja i zablokowałes faceta który sporo grał i za to duzo płacił!nie rozumiem powoli serwera hardcore przecie tu wszystko można to po co admini wogóle tu zagladają?


CE odblokuj chlopaka rzuci graty na inne konto i dalej bedzie placił premke i grał, a tak lipa

i tak coraz mniej ludzi tu gra wiec nie wiem dlaczego tak uparcie tych nielicznych jeszcze dobijacie swoim postepowaniem Crying

z poważaniem'NYGUSS"
29-09-2010 20:02 nyguss-PB jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-PB Dodaj nyguss-PB do Listy kontaktów
Ayane
Newbie


images/avatars/avatar-22414.jpg

Data rejestracji: 14-03-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i ja sie podpisuje dwoma lapkami pod petycja. nie znam osobicie, ale w grze mi troche pomagal. nie uwazam, zeby cos krecil. poza tym logicznie myslac, ktos z juz TAK POWAZNYM dorobkiem na serwerze nie ryzykowalby jakimis nielegalnymi transakcjami.

pozdrawiam
Ayane.

__________________
R3 Ayane
R14 Misake
29-09-2010 21:24 Ayane jest offline Szukaj postów użytkownika: Ayane Dodaj Ayane do Listy kontaktów
Metody83
Newbie


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 2
Kraina: Necro Hardcore

Szybki ban Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szybkiego szybko odblokować
30-09-2010 07:11 Metody83 jest offline Szukaj postów użytkownika: Metody83 Dodaj Metody83 do Listy kontaktów
Solaufein
Newbie


images/avatars/avatar-4953.jpg

Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia II
Skąd: Ostroleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez sie popdisuje pod panami powyzej, Szybki to rozsadny gracz i watpie zeby zrobil cos takiego, takze panowie nie robcie lipy tylko odwolajcie niesprawiedliwego bana Smile
30-09-2010 09:51 Solaufein jest offline Szukaj postów użytkownika: Solaufein Dodaj Solaufein do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście każdy po ostrzeżeniu
a odwołanie już bylo rozpatrywane i więcej nie będzie
wszystko było wyjaśniane w tematach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-09-2010 11:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO petycja w sprawie odblokowania konta szybkiego

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH