Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH magiczne usta forum BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony magiczne usta forum BW 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

magiczne usta forum BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pytanie: Czy osoba pisząca takie treści i i mająca takie przekonania powinna zabierać głos na forum?


-link usunelam-


-link usunelam-



w tym miejscu przepraszam za ewentualne przykre doznania po lekturze załączonych wypowiedzi gracza
jednakże apeluję o komentarze treściwe i na poziomie.

edit: linki usunelam

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Modlishka: 23-02-2007 17:06.

23-02-2007 00:42 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
MirzA
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 24
Klan: Ssakowy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powinna...dlaczego chcesz ograniczac? poza tym to chyba nie jest wypowiedz na tym forum ?

__________________
R1-Nimrod
Same Bzdury
http://pracamagisterska.tajnastrona.pl
http://klub-cashflow.tajnastrona.pl/
23-02-2007 00:46 MirzA jest offline Strona domowa MirzA Szukaj postów użytkownika: MirzA Dodaj MirzA do Listy kontaktów
Bryan
Triple Ace


Data rejestracji: 05-11-2006
Postów: 156
Klan: BIG/ BS
Skąd: psychiatryk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe, jak podszkoli jezyk polski to niech pisze. W pszeciwny razie nieh siem uda do podstawufki Smile ale nie zaocznej Tongue

__________________
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?postid=460307#post460307 - polecam przeczytac gosciny wystep ArtX (FC) na forum B.I.G darmowy maraton usmiechu
paszport polsatu sie nalezy Smile
23-02-2007 00:49 Bryan jest offline Szukaj postów użytkownika: Bryan Dodaj Bryan do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w pierwszej kolejnosci gratuluje panu ortografi (3 klasy podstawowki sie na cos przydaly)
nastepnie zycze sukcesow zawodowych jako kibol moze kiedys bedziesz godzien wsadzic komus kose i odsiedziec dumnie za to ladnych pare lat za kratkami ku chwale klubu

ehh wystarczy posiedziec na forum i sie poznaje coraz wiecej nowych argumentow przemawiajacych za powrotem do obozow koncentracyjnych w ktorych mozna by zamykac takich ludzi

__________________
gg 3085868
23-02-2007 00:49 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem uprzedzona do tego ktosia, fakt. Ale mam nadziej ze teraz zrozumiecie dlaczego. Niektórym moze sie wydawac smieszne co tam pisze, ale mnie bierze normalnie groza. Nie pozwólmy mu rozwinac tutaj skrzydel z jego ideologia ( dla mnie czysty faszyzm).Zaczyna powoli przesaczac tutaj swoje chore przekonania.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tora: 23-02-2007 00:56.

23-02-2007 00:56 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Equulei
Junior Member


Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ok, nieładnie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Equulei: 23-02-2007 01:03.

23-02-2007 00:59 Equulei jest offline Strona domowa Equulei Szukaj postów użytkownika: Equulei Dodaj Equulei do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, ale czy szanowna przedmówczyni ma klapki na oczach???.pal licho ortografie, tutaj chodzi o przekonannia i wartosci ..tfu jakie wartosci.co ja pisze...........ehhh. Juz tacy naddludzie byli kiedys nie pamietasz?.Powtarzam, moze was to smieszyc, mnie normalnie bierze obrzydzenie
23-02-2007 01:02 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Agravator
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy powinna ? Może tak może nie ! Cóż nie należy tłamsić takiego talentu !
Osobiście miałem jedną okazję do zapoznania się z poglądami prezentowanymi przez tego osobnika (jeżeli klikanie na kanale można nazwać wymianą poglądów) ! Konstatacja z konwersacji była taka, iż należy według tej osoby pojechać na jakiś stadion nie pamitam jaki i kogoś zabić albo przynajmniej się postarać to zrobić ! Osobiście cieszę się że wątpliwa przyjemność czytania ponownie podobnych haseł mnie ominęła i miejmy nadzieję ominie!
Jednak na poruszanie przez ta osobę w wypowiedziach na forum tematów chociażby "ocierających" sie o zagadnienie honoru, uczciwej walki etc. jest co najmniej niezrozumiałe, niewłaściwe ,nie na miejscu oraz jest czystą hipokryzją.


"Istnieją dwie nieskończone rzeczy - wszechświat i ludzka głupota,
co do wszechświata nie mam pewności" - A.Einstein

__________________
To nie jest mój nick w grze Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Agravator: 23-02-2007 01:07.

23-02-2007 01:03 Agravator jest offline Szukaj postów użytkownika: Agravator Dodaj Agravator do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widziałem żeby pitbull szerzył treści faszystowskie na forum bw , te screeny są z prywatnego forum , i raczej nie powinny być brane pod uwagę na forum bw .
Co do błędów , to możliwe iż owy user ma dysleksję,dysortografię , a może po prostu lubi robić błędy(dziwne ale i takie opinie słyszałem) . Do póki nie obraża innych userów powinien mieć prawo do głosu jak wszyscy .

__________________
r20: Über Ivan

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kamczak: 23-02-2007 01:16.

23-02-2007 01:12 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
Equulei
Junior Member


Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tora napisał(a)
Przepraszam, ale czy szanowna przedmówczyni ma klapki na oczach???.pal licho ortografie, tutaj chodzi o przekonannia i wartosci ..tfu jakie wartosci.co ja pisze...........ehhh. Juz tacy naddludzie byli kiedys nie pamietasz?.Powtarzam, moze was to smieszyc, mnie normalnie bierze obrzydzenie


No widzisz Kotuś, nie doczytałam co ten człowiek powypisywał. Bo mnie ta właśnie ortografia odrzuciła, nie miałam siły brnąć dalej... Ale po Twojej cennej uwadze zmusiłam się. I zdziwiło mine, że tak bardzo emocjonalnie do tego podszedłeś/podeszłaś. Według mnie ten KTOŚ jest chory i należałoby go odizolować od społeczeństwa. Jego i jego kumpli. A najlepiej wysłać gdzieś, gdzie odechciałoby im się w ogóle myśleć (niewielka strata). O tyle wartościowe są te treści, że przynajmniej wiadomo, że stadion podczas/po meczu nie jest najbezpieczniejszym miejscem oraz że istnieją ludzie, dla których nie liczy się nic oprócz zdrowego mordobicia.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Equulei: 23-02-2007 01:17.

23-02-2007 01:16 Equulei jest offline Strona domowa Equulei Szukaj postów użytkownika: Equulei Dodaj Equulei do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Az tak jawnie nie pokazał tutaj swoich pogladów, ale po dokładnym przeczytaniu jego postów ( zaden problem, wystarczy w Szukam kliknac Pitbull ) widac jak stara sie powolutku saczyc to i owo. A im bardziej nie czuli sa na to Administratorzy jego wypowiedzi staja sie coraz bardziej....a zreszta ...kto chce niech sobie sprawdzi ....Polecam pilnej uwadze równiez 3 ostatnie akapity 1 linka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tora: 23-02-2007 02:04.

23-02-2007 01:29 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: magiczne usta forum BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Modlishka26 napisał(a)
pytanie: Czy osoba pisząca takie treści i i mająca takie przekonania powinna zabierać głos na forum?



Powinna, nie powinna...
Może...
Prawo zezwala każdemu na swobodne wyrażanie swoich poglądów tak długo jak długo nie poglądy te nie godzą w osoby do których są skierowane.

Poza tym jak czytam te żałosne popłuczyny ortograficzne to zaczynam tam dostrzegać jakąś tam logikę.
Nie oceniam tych poglądów jako złe czy dobre bowiem takie mam zasady.
Osobiście mnie one nie przeszkadzają choć byłbym skłonny uznać osobę głoszącą takie poglądy ideologicznie upośledzoną.
Ale tak to już w życiu bywa że jedni mają wzniosłe i mądre ideologie a inni nie.

W mojej opinii nie można osobie o której mowa, zabronić możliwości wypowiedzi na forum, tak długo jak długo nie agituje otwarcie innych. A chyba jasne jest co rozumiem przez agitowanie.

Choć mógłbym się zgodzić na jakieś formy kar jeśli nie nauczy się używać słownika ortograficznego. Bo czasami pisze mądrze ale co z tego skoro zniechęca do czytania jakością swojej wypowiedzi.

PS. Moje poglądy też zapewne zostałyby uznane za chore więc trochę rozumiem osobnika o którym tu mowa Wink

__________________


23-02-2007 02:25 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

forum jest dla wszystkich

a o tym slyszlem juz jak sie artx i pitbull umawiali na walke Smile do smiechu bylo ale coz...

kazdy ma swoje zycie i swoj rozum nie zabronisz im tego robic czy pisac

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
23-02-2007 02:35 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Akrome napisał(a)
forum jest dla wszystkich

a o tym slyszlem juz jak sie artx i pitbull umawiali na walke Smile do smiechu bylo ale coz...

kazdy ma swoje zycie i swoj rozum nie zabronisz im tego robic czy pisac


Normalnie nie wiem.Śmiac sie z Ciebie Akrome czy płakać nad Tobą...To według Ciebie mozna pisac i robic co sie chce?.Weź Ty sie puknij w głowe.......no coments

PS.Myslałam ze cos wiecej soba reprezentujesz.no ale pozory myla jednak.....A pitbull jest czystym rasista i faszysta.....

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Tora: 23-02-2007 02:56.

23-02-2007 02:52 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tora jak już zaczynasz wycieczki osobiste to ja ci powiem jedno...
Mimo że PitBull ma dziwne/chore poglądy, mimo że nie potrafi/nie chce stosować ortografii...
To obje stoicie na tym samym poziomie pod względem braku kultury osobistej, zbytniego rozemocjonowania i dzieciuchostwa...
Wy oboje i sporo użytkowników tego forum zachowujecie się jak banda dzieciaków co się kłócą o grabki w piaskownicy...
I teraz mówię szczerze że jeśli PitBull powinien mieć zakaz wypowiadania się na forum, to ty też tak samo jak i gro innych użytkowników tego forum którzy nie potrafią trzymać na wodzy języka, emocji i nie umieją zachować dystansu do pewnych wydarzeń...

__________________


23-02-2007 03:03 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no popisala sie nastepna osoba inteligecja

nie tobie nad nim sadzic co poradzisz ? zabronisz mu tak pisac ?nawet jesli byl by to skonczony idiota (no offence) to moze pisac jak uwaza psuje sobie tylko wlasna opinie tym

dalej

plakac to juz mozesz nad soba bo ja nigdzie nie napisalem ze mozna tak pisac tylko ze mu nikt tego nie zabroni ... czytanko ze zrozumieniem sie klania


i takie teksty to do kolegow z podworka nie do mnie

ale widac kultura nie jest wszystkim znana tez chetnie bym rozladowal emocje na pierwszej lepszej osobie ale daruj sobie takie cos


aha i przedewszystkim chyba pytanie brzmialo
"Czy osoba pisząca takie treści i i mająca takie przekonania powinna zabierać głos na forum?"

glosu moze nie powinna ale jak i wyzej napisalem nie zabronisz jej tego

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
23-02-2007 03:04 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rasizm i faszyzm jest z tego co mi wiadomo zakazany i karalny w Polsce. Wiec panowie zastanówcie sie co Wy piszecie ???A ty Akrome.hmm. przyganaiła kocioł garnkowi...Ty juz mnie oceniłes tak?........Ehhh Z reszta polemika z Toba nigdy nie miała sensu......A Pitbull powtarzam jeszcze raz....jest rasista i faszysta.....Sam do tego sie przyznaje i nie kryje tego.Wystarczy sie go spytac..i przestancie z ta jego ortografia ......Nie wiem.to wyglada tak jakbyscie chcieli ta jego pozal sie Boze "pisownie" specjalnie wyeksponowac na pierwsze miejsce zeby zagłuszyc to co jest bardziej istotne.Poprostu to jest Rasista, Faszysta i do tego obrazoburca........."żydowski Bóg którego zabili żydzi, wiec zobaczcie jacy to fałszywi ludzie..."itd.)....naprawde stajac w jego obronie..moze inaczej......atakujac moja osobe ewidentnie zboczyliscie z tematu.........macie w tym jakis cel?.......Raczej watpie( chociaz Nigdy nie mów Nigdy ... jak to sie mówi )Poprostu sprawia Wam widac przyjemnosc przytaczania głupich argumentów i kłotnia dla samej kłótni...Wasze zdanie jest juz jasne...


Ps....Akrome naprawde jestes śmieszny , normalnie az oczy przecieram ze zdumienia.....własnie człowieku mozna mu zabronic...inna sprawa ze napewno do tego sie nie dostosuje.No ale wtedy na takich faszystów i rasistów juz sa pargrafy...

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Tora: 23-02-2007 03:35.

23-02-2007 03:17 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PROPAGOWANIE Rasizmu i Faszyzmu jest zakazane.
Tak to prawda ale nie wiara w tą ideologię.

Tora po twoim zachowaniu doprawdy trudno cię inaczej ocenić niż zrobiłem to ja i Akrome.

Nie staramy się wyeksponować jego ortografii ale o niej też była mowa więc się do tego stosujemy.

Teraz 3 sprawy:

1. Sam/Sama jesteś Rasistką/Rasistą bo dyskryminujesz kogoś ze względu na poglądy.
2. To że wyznawce Judaizmu Jezusa zabili inni wyznawcy Judaizmu dla żartu tytułujący go królem jest faktem nie tylko religijnym ale także historycznym więc nie ma mowy o obrazoburstwie.
3. Cel jest prosty, pokazać tobie i innym że każdy medal ma dwie strony i zachowanie bezstronności w tym śmiesznym i dziecinnym konflikcie.

PS. Popracuj nad stylistyką i ortografią swoich wypowiedzi bo ta twoja aktualna jest dość mizerna, żeby nie powiedzieć żałosna.

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Demetrius: 23-02-2007 03:27.

23-02-2007 03:25 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do wypowiedzi deme nic dodac nic ujac

ps.
podoba mi sie "juz mnie osadziles' po twoim zachowaniu ciezko mi stwierdzic inaczej i braku kultury

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
23-02-2007 03:29 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, no parodia i smiech na sali. Jestem rasistka bo osmielam dyskryminować faszyste. Wiesz co Demetrius?.Strasznie płytkie te twoje wywody, lekko powiedziawszy.Zreszta szkoda na Ciebie czasu i oczu......normalnie szok.....dobranoc i żegnam

Ps-A Administratorom polecam lekture powyzszych wypowiedzi ich było nomen omen współpracowników.

Ps2.Cytowałam z pamieci.Poprawiłam tego króla.Ale nie o to chodzi. Czego Ty sie człowieku czeepiasz słów wyrwanych z kontekstu ?......Dobrze widac o co mi chodzi.Przynajmniej jasno myslacy ludzie widza.Wydaje mi sie ze Ty tez.No ale prawdopodobnie Ty tez nie lubisz żydów dla samegho nielubienia , wiec ta wypowiedź Cie nie bulwersuje.No ale jak pisałam......Chodzi o całokształt pogladów tego człowieka i tego ze sie z tym nie kryje. No ale jak ma takich obronców to widac ze nie ma sie czego obawiac.......AVE MODERATORS!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Tora: 23-02-2007 03:41.

23-02-2007 03:32 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Och jakie to iście dziecinne podkulić ogon i z obrażoną minką uciec, może lizaka na poprawienie humoru?

Rasizm jest rasizmem niezależnie od tego do kogo on się odnosi.
Rasistą jest biały mówiący że czerwonoskóry jest gorszy i odbierający czerwonoskóremu ziemię.
Ale też rasistą jest czerwonoskóry mówiący że biały jest gorszy i walczący w obronie swej ziemi przed białym.

Pojęcia pewne nie są zależne od kierunku w którym są skierowane.
Lecz od specyfiki ich istnienia.
A rasizm jest, był i będzie dyskryminowaniem kogoś ze względu na przymioty fizyczne czy umysłowe. Niezależnie od pozytywności/negatywności tych przymiotów.

Radziłbym to zrozumieć.
Radziłbym też wydorośleć.
A uwagi co do naszego zachowania prosiłbym kierować do Mastermistrza na PW gdyż to on jest naszym zwierzchnikiem, a śmiem sądzić iż może nie zauważyć tego tematu.

Nie nazywaj moich wywodów płytkimi chyba że je rozumiesz i potrafisz prześledzić od każdej strony, a w to bardzo wątpię, wziąwszy pod uwagę jakość i ton twoich wypowiedzi.

A teraz wybacz, udam się oglądać film który jest zdaje mi się ciekawszym niż kłótnie z dziećmi. Choć te kłótnie miały być tylko zwykła polemiką. Ale dzieci nie umieją polemizować, potrafią się co najwyżej kłócić.

__________________


23-02-2007 03:39 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie uciekam.poprostu dydkusja z fanem rasisty i faszysty nie sprawia mi przyjemnosci.........i naprawde zegnam pana, panie MODERATORZE-sklepikowy


Ps.Przepraszam......twoje wywody nie były jednak płytkie. One sa normalne dla człowieka na Twoim poziomie..Poprostu Ty jestes płytki.Wiec moje zbulwersowanie Twoimi wypowiedziamy było niedekwatne. Nie mozna przeciez sie byle czym podniecac.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Tora: 23-02-2007 03:51.

23-02-2007 03:43 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehhh...
Widać że nie rozumiesz co ja do ciebie pisze...
I chyba nie zrozumiesz...

cytat:
Nie oceniam tych poglądów jako złe czy dobre bowiem takie mam zasady.
Osobiście mnie one nie przeszkadzają choć byłbym skłonny uznać osobę głoszącą takie poglądy ideologicznie upośledzoną.
Ale tak to już w życiu bywa że jedni mają wzniosłe i mądre ideologie a inni nie.


Mam nadzieję że teraz zrozumiesz co ja piszę.
Choć zdaję sobie sprawę z faktu że to płonna nadzieja.

A i proszę o ostrzeżenie dla Tory.
Czuje się i jestem obrażony słowami:
cytat:
No ale prawdopodobnie Ty tez nie lubisz żydów dla samego nielubienia

A także:
cytat:
dydkusja z fanem rasisty i faszysty


Nigdy ale to nigdy nie sympatyzowałem z rasistami czy faszystami.
I jeżeli jeszcze raz obrazisz mnie w ten sposób będę wnioskował o kolejne ostrzeżenia dla ciebie.
Miarka się przebrała.

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Demetrius: 23-02-2007 03:49.

23-02-2007 03:48 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Tora
Junior Member


Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nie oceniam tych poglądów jako złe czy dobre bowiem takie mam zasady.
Osobiście mnie one nie przeszkadzają choć byłbym skłonny uznać osobę głoszącą takie poglądy ideologicznie upośledzoną.
Ale tak to już w życiu bywa że jedni mają wzniosłe i mądre ideologie a inni nie.


Przepraszam,ale w Polsce sa przyjete pewne normy obyczajowo-moralne.Ja je dostrzegam, szkoda ze Ty ze swoimi pseudo liberalnymi starasz mi na siłe udowodnic że kazdy moze wyznawac co chce i jak chce.Otóz jeszcze raz powtarzam ze nie moze jezeli w jakikolwiek sposób i kogogolwiek to obraza.Moze na serio juz przestana z Toba pisac, bo widac ze z braku argumentow zaczynasz stosowac ulubiona taktyke Moderatorów ( i nie tylko) .Czyli straszenie mnie ostrzezeniem, zbanowaniem czy jeszcze czyms gorszym.
23-02-2007 03:59 Tora jest offline Szukaj postów użytkownika: Tora Dodaj Tora do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście nie będę nikogo straszył warnami - to nie w moim stylu.
Ale prawdę mówiąc, patrząc na ten topic od strony innego, niewplątanego w tą dyskusję użytkownika można zauważyć, Toro, że czasami styl a także Twoja elokwencja przypomina styl pisania Pita (Pit, jeśli to czytasz to się nie obraź, no offence) Wink

Co do Twojego błędnego toku myślenia.
Polska to kraj demokratyczny(podobno), i każdy może wyznawać dowolną ideologię. Jednak dopiero publiczne głoszenie haseł niektórych z nich jest zabronione (mowa tu o faszyzmie). Skoro więc Pitbull nie wyskoczył na środek ulicy i nie zaczął wydzierać się że "jesteśmy rasą panów", "żydzi są do dupy" czy coś w tym stylu to może wierzyć w co chce. Kto mu zabroni wolności przekonań? Poza tym odwołując się do etyki i moralności, zauważ, iż Ty też przekraczasz pewne granice, szkalując jego poglądy na forum. Dotychczas, nie zauważyłem jakoby Pitbull przekonywał tu publicznie kogokolwiek do swojej ideologii; nie dostrzegłem też, żeby gdzieś ogłaszał tu swoje poglądy. Więc jeżeli uważacie że ktokolwiek nie powinien wypowiadać się na forum, radzę się zastanowić nad sobą. Bo w tej chwili niektórzy dali wspaniały przykład swojej elokwencji i kultury. Teksty typu "jesteś płytki" to sobie zachowajcie dla znajomych.
A Torze polecam, przewertować kilka grubych tomów encyklopedii pod hasłem rasizm.

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
23-02-2007 09:20 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez to nie bylo pisane na forum publicznym tylko prywatnym.
Tutaj ani razu nie spotkalem sie z takimi tresciami.
23-02-2007 09:30 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nioch nioch nioch ile on ma lat ? 6 ? bo ja mam 10 a pisze 10 razy lepiej...ehh gościu sie z dziewczynami w piaskownicy na randki umawia XD. ale cóż nic nie poradzimy forum jest niestety jak powiedział akrome-dla wszystkich, i nic nie możemy zrobić

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
23-02-2007 09:33 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
MikiOne
Double Ace


images/avatars/avatar-2169.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 146
Klan: 100Demons
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak oczywiscie wiadomo kazdy moze sie wypowiedziec (nieobrazajac innych uzytkownikow) niezaleznie od poziomu IQ i innych dysfunkcji mozgowych (dysortografia) ale czytajac te wypowiedzi 1 i 2 to nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac

__________________
Make blow job not war !
23-02-2007 11:38 MikiOne jest offline Szukaj postów użytkownika: MikiOne Dodaj MikiOne do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.jego poglady jego sprawa puty puki nie zacznie ich urzeczywistniac w stylu nakop paru zydom bo oni sa zli lub czegos w stylu zydzi go gazu jesli nawet polskie prawo ukruci jego zapedy w ta strone
2.jest hooligansem jezdzi na mecze jego sprawa wie ze ktos moze mu"sprzedac kose" i on reaguje w ten sam sposob jakie srodowisko tacy ludzie

__________________

23-02-2007 12:28 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
emkaen
Double Ace


Data rejestracji: 07-12-2006
Postów: 112
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na podsumowanie dyskusji chcialem sparafrazowac slowa, wypowiedziane przez Woltera (lub jak twierdza inni przez Thomasa Jeffersona), a mowiace, ni mniej ni wiecej, iz mozna nie zgadzac sie z roznymi pogladami, ale zrobic nalezy wszystko aby te poglady moglby byc wypowiedziane...
na tym opiera sie wolnosc (nie tylko slowa) i jak pokazuje historia cenzura prewencyjna nikomu na dluzsza mete nie przyniosla korzysci Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez emkaen: 23-02-2007 12:30.

23-02-2007 12:29 emkaen jest offline Szukaj postów użytkownika: emkaen Dodaj emkaen do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH magiczne usta forum BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH