Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowa postać » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowa postać 20 Ankieta - średnia ocena: 5,05
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Nowa postać Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Póki co odnośnie Necropolii II bo nie wiem jak to może wyglądać na morii, ale znajdą się na pewno chętni co by takową postać podłożyli pod Morię.

raczej od aktu 3, ale zobaczymy co na to gracze i administracja.

Rasa: Uczony

Specjalizacja w arkanach: Błogosławieństwo

Dodatki z rasy: +3 statystyk co 10 lvl

Arkana: Błogosławieństwo

Boski Śpiew: zwiększa wszystkie statystyki postaci o 1 na poziom arkana.
Koszt: 80 Punktów krwi

Fale nietoperza: zwiększona szansa na uniknięcie zasadzki
Koszt: 20 Punktów krwi (każdy poziom arkana to dodatkowo 1%)

Płaszcz Wędrowca - Zwiększa obronę postaci o 100(maksymalnie 1 poziom arkana)
Koszt : 225


Zawsze to byłby dodatek, nowa postać coś innego.
czekam na opinie

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
11-10-2010 12:10 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Pat_
Member


images/avatars/avatar-15326.gif

Data rejestracji: 02-09-2009
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyglada mi to troche jak robienie postaci pod siebie .. czytaj dropienie Smile

w pierwszej kolejnosci bym zrobil cos z % na wysokich lvlach , a nie tworzyl postac pod drop i ciagle zwiekszal ilosc ludzi ktorzy nie graja normalnie a tylko wyprawkuja

__________________
Monster ASS
---= PONAD WSZYSTKO =---

r4 - Pat
11-10-2010 12:19 Pat_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Pat_ Dodaj Pat_ do Listy kontaktów
Charlie
Double Ace


images/avatars/avatar-16322.jpg

Data rejestracji: 25-03-2008
Postów: 123
Klan: Dark Water
Kraina: Necropolia IV
Skąd: LACHONARIUM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysl fajny ale nie wiem czy znajda sie chetni na taka rase...pewnie wyprawkowicze...
kolejna sprawa to arkana a raczej ich nazwa - same z siebie jak nic nie pasuja da wamira...cos nieumarlego i blogoslawienstwo jakos nie ida mi w parze...ale to tylko moja opinia...
11-10-2010 12:19 Charlie jest offline Szukaj postów użytkownika: Charlie Dodaj Charlie do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -JASIU-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pat_ napisał(a)
wyglada mi to troche jak robienie postaci pod siebie .. czytaj dropienie Smile

w pierwszej kolejnosci bym zrobil cos z % na wysokich lvlach , a nie tworzyl postac pod drop i ciagle zwiekszal ilosc ludzi ktorzy nie graja normalnie a tylko wyprawkuja


jakbym chciał dropić zostałbym dalej łapaczem.

a postać inna jak wszystkie, bo niby czemu każda ma walczyć? ta może się bunkrować i dropić, ale ciężej będzie osiągnąć topkę. czy przebijać się w walkach z palnikami. Coś za coś.

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
11-10-2010 12:22 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
naughty
Double Ace


Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 119
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat do zamkniecia kolejny temat stworzony pod wyprawkowiczow pomysl z mutacja klas jest o wiele lepszy ale nadajacy sie jeszcze do dopracowania ten to nic innego tylko leg dsk runy wbudowane w rase

"W postnuklearnym świecie wcielasz się w postać wampira i walczysz o dominację w jedynym mieście jakie przetrwało apokalipsę. "

to gdzie ta dominacja na wyprawce, czy moze dominacja w trenie czy lucku?

__________________
nick: R10 naughty


klick Big Grin http://r10.bloodwars.interia.pl/r.php?r=22582
11-10-2010 12:32 naughty jest offline Szukaj postów użytkownika: naughty Dodaj naughty do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -JASIU-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzie jest powiedziane ze zaraz musisz wszystko zdominowac?

mam zamiar pierwsze 10 lat ladowac tren i dropic a przez koljne 30 gonic topke jak już bede mial najlepszy sprzet.

kazdy chce dominowac, ale tylko jeden moze.

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
11-10-2010 12:36 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
naughty
Double Ace


Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 119
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-JASIU- napisał(a)
a gdzie jest powiedziane ze zaraz musisz wszystko zdominowac?

mam zamiar pierwsze 10 lat ladowac tren i dropic a przez koljne 30 gonic topke jak już bede mial najlepszy sprzet.

kazdy chce dominowac, ale tylko jeden moze.


to sie wkoncu okresl co chcesz robic

cytat:
-JASIU- napisał(a)
cytat:
Pat_ napisał(a)
wyglada mi to troche jak robienie postaci pod siebie .. czytaj dropienie Smile

w pierwszej kolejnosci bym zrobil cos z % na wysokich lvlach , a nie tworzyl postac pod drop i ciagle zwiekszal ilosc ludzi ktorzy nie graja normalnie a tylko wyprawkuja


jakbym chciał dropić zostałbym dalej łapaczem.

a postać inna jak wszystkie, bo niby czemu każda ma walczyć? ta może się bunkrować i dropić, ale ciężej będzie osiągnąć topkę. czy przebijać się w walkach z palnikami. Coś za coś.


gra ma dazyc do osiagniecia zalozonego celu >dominacja = (sprzet, ranking, itp.) obecnie na serwerach necro robi sie bardzo duza przeszczen miedzy graczami ktorzy walcza a wyprawkuja Frown a nie o to chyba w grze chodzi

a na koniec bo wiecej sie tu nie bede wypowiadal zycze ci powodzenia w grze przez 40 lat nolifie Frown

__________________
nick: R10 naughty


klick Big Grin http://r10.bloodwars.interia.pl/r.php?r=22582
11-10-2010 12:41 naughty jest offline Szukaj postów użytkownika: naughty Dodaj naughty do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -JASIU-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje, ale za to ze nie bedziesz sie tutaj wypowiadal.

poza tym kazdy ma swoj sposob na gre i nie kazdy musi atakowac, ja np. wole sie bronic bo sprawia mi to wieksza frajde. pokonac mozesz kazdego, wystarczy ze zlapiesz go na wyprawkach, ale obron sie przed kazdym.

zreszta wczesniej byla ankieta i wiekszosc graczy bardziej kreca wyprawki jak ataki czy ekspedycje, wiec czemu im w tym nie pomoc?

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
11-10-2010 12:47 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Kostuszek3
Lord


images/avatars/avatar-19897.jpg

Data rejestracji: 04-05-2010
Postów: 409
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I znowu- dropic dropic dropic

Niech wszystkim co drugi dzien wpada jakis drop, np leg dsk AK. I beda wszyscy happy o_O

Po co kolejna rasa do dropienia? Lepiej pomyslcie nad jakas rasa oblegowo- expowa ktora moze konkurowac z potepem...

Trzeba ludzi przekonac do aktywnej gry. Mowiac aktywna nie mam na mysli stania z lv i klikania co 10 minut na wyprawke...

__________________
Wsadź sobie swój KiRRF w... Big Grin
Big Grin Napinki Big Grin
11-10-2010 13:13 Kostuszek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kostuszek3 Dodaj Kostuszek3 do Listy kontaktów
Kaczmar22
Double Ace


images/avatars/avatar-22076.jpg

Data rejestracji: 29-04-2009
Postów: 125
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no Zadym pomysl dobry ale w takim razje jak ludzi kreca wyprawki to czemu administracja dziala na odwrot Tongue mam 9x lucka a dropie d.palke wypada taki np Zadym i przy 30 lucka dropi leg dsk ak prosze mi to wytlumaczyc xDD


A co do postaci troche wypas by byl pod bunkier bo by sie ponad 400 defa wyciagalo xD

__________________
R14 Devills


C jest naszym wielkim Bogiem, banowanie jest jego nałogiem .Daje bany w prawo w lewo,nie ukryjesz się kolego. Nie ukryjesz koleżanko , pręgierz to twoje nowe mieszkanko.
11-10-2010 14:11 Kaczmar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaczmar22 Dodaj Kaczmar22 do Listy kontaktów
Snoopy1
Double Ace


images/avatars/avatar-13111.gif

Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 101
Klan: BK 4ever
Kraina: Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: tu nie tam...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pat_ napisał(a)
wyglada mi to troche jak robienie postaci pod siebie .. czytaj dropienie Smile

w pierwszej kolejnosci bym zrobil cos z % na wysokich lvlach , a nie tworzyl postac pod drop i ciagle zwiekszal ilosc ludzi ktorzy nie graja normalnie a tylko wyprawkuja


po 1. Witaj Pat Tongue stary rowerze Smile
po 2. kto powiedział, że wyprawkowanie to nie jest normalna gra? - dla mnie to tez gra ale w inny sposób... - jedni lubią rybki drudzy akwarium...!
po 3. ja jestem teraz na 65 prawie juz lvl, i gram jak to nazywacie "na wyprawkowicza"
eq mam takie sobie, dość przecietne... ale nie rzadko ludzie z 8-10lvl wyższymi ode mnie mają problem mnie ubić, nie rzadko też padają... dlaczego? może poprzez dość dobry trening i przeciętne eq? - mniejsza o to Tongue , więc jakbym zebrał lepsze eq... pne się dość solidnie w rankingu w dość szybkim tempie... to to o czym pisał Zadyś...
po 4. i chyba ostatnie na chwilę obecną, jeśli nie było by ludzi którzy dropią, każdy serwer rozwijałby się wolniej, bo kto by dostarczał sprzęt dla topki?? Pewnie, że inni by też dropili ale czy tak? - dla mnie pytanie retoryczne...

JASIU dla mnie pomysł całkiem niezły, ale znając życie nie przejdzie...

pozdrawiam wszystkie "stare rowery" z r4 i z r6 Big Grin

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
...spam będzie karany podwójnie teraz...


<czarodziej>

r6-Silent Bob
r4-Snoopy-emeryt
12-10-2010 12:43 Snoopy1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Snoopy1 Dodaj Snoopy1 do Listy kontaktów
kalipso
Forum Ace


Data rejestracji: 08-05-2008
Postów: 82
Klan: NEMESIS.
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój synek ma gre planszową nazywa sie grzybobranie rzut kostką to jak kliknięcie wyprawki i teraz wejdzie sie na pole z grzybkiem zabierasz do koszyczka to tak jak by wpadł drop jak nie to rzucasz jeszcze raz za dojdziesz do mety -koniec wyprawek
ta gra jak nazwa wskazuje to sa wojny krwi a nie grzybobranie i celem gry jest walka
jak ktos nie lubi wałczyć polecam gra planszowa dla dzieci 4+ - grzybobranie
według twoich propozycji nie dość ze postać ustawiona pod dropa to jeszcze bunkier żeby przez przypadek nie wygrać bo poziom za szybko skoczy wiec gdzie tu miejsce na walke
a co do tego
cytat:
-JASIU- napisał(a)


zreszta wczesniej byla ankieta i wiekszosc graczy bardziej kreca wyprawki jak ataki czy ekspedycje, wiec czemu im w tym nie pomoc?

wątpię większość nie czyta ze zrozumieniem ich nie kręcą wyprawki tylko wymarzony item który sprawi ze ich dotąd przeciętne postacie staną się obiektem zazdrości innych graczy Smile







edit:
zgadza sie dokładnie mam 19934 wyprawy ale dlaczego nie napisałeś ze tez 16130 walk
a weźmy ciebie ( dla nie wtajemniczonych moja postać jest młodsza ) walk -15111 wypraw -22467 wiemy oboje ze jesteś typowym wyprawkowiczem i to jednym z lepszych na r6 na ssaka juz sie nie przerobisz wiec szukasz alternatywy która sprawi ze zwiększysz sie twoja szanse na udana wyprawę

__________________
Kalipso-r6

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kalipso: 13-10-2010 09:09.

12-10-2010 15:24 kalipso jest offline Szukaj postów użytkownika: kalipso Dodaj kalipso do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -JASIU-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kalipso napisał(a)
mój synek ma gre planszową nazywa sie grzybobranie rzut kostką to jak kliknięcie wyprawki i teraz wejdzie sie na pole z grzybkiem zabierasz do koszyczka to tak jak by wpadł drop jak nie to rzucasz jeszcze raz za dojdziesz do mety -koniec wyprawek
ta gra jak nazwa wskazuje to sa wojny krwi a nie grzybobranie i celem gry jest walka
jak ktos nie lubi wałczyć polecam gra planszowa dla dzieci 4+ - grzybobranie
według twoich propozycji nie dość ze postać ustawiona pod dropa to jeszcze bunkier żeby przez przypadek nie wygrać bo poziom za szybko skoczy wiec gdzie tu miejsce na walke


to po kiego Grzyba masz prawie 20k wyprawek zrobionych skoro to wojny?

kazdy gra jak chce a postac pod dropa to teraz raczej ssak z 2 aktu bo ma szczescie w arkanach i wolalbym je zamiast super 9 stat przez dlugi czas gry

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -JASIU-: 12-10-2010 15:30.

12-10-2010 15:29 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Toffi
Lord


images/avatars/avatar-21313.png

Data rejestracji: 27-04-2010
Postów: 391
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powtórzę to, co napisałam wątku dropiarki o dodatkowej wyprawce - tworzenie postaci tylko pod dropa to spychanie BW w stronę gry losowej. Co dla mnie jest mniej więcej tak ekscytujące jak rzucanie kostką i czekanie, kiedy wypadnie szóstka sześć razy pod rząd.

W chwili obecnej na necro nie ma równowagi pomiędzy poszczególnymi elementami gry. Wiele osób uważa, że trzeba tylko dropić, "trzymać poziom", nie chodzić na ekspy (a jak już chodzić to na takie, za które wpada 0 doświadczenia i tylko takie organizować, bo w końcu jak się uda, to będzie dodatkowy drop) i broń Boże nie inwestować w bojowy, bo to marnowanie pr i psucie postaci.

Ja chciałabym widzieć takie zmiany w grze, które uzależniają sukces postaci od zachowania równowagi między ekspami, wyprawkami, atakami i dropieniem. Bo wtedy gra jest bardziej dynamiczna i wymaga więcej wysiłku. A przez to jest ciekawsza.

cytat:
kalipso napisał(a)
wątpię większość nie czyta ze zrozumieniem ich nie kręcą wyprawki tylko wymarzony item który sprawi ze ich dotąd przeciętne postacie staną się obiektem zazdrości innych graczy Smile


Nic dodać, nic ująć.

__________________
Na wampirzej emeryturze od 6 XII 2017 ;-)
12-10-2010 17:07 Toffi jest offline Szukaj postów użytkownika: Toffi Dodaj Toffi do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

misz masz

__________________
Big Grin

12-10-2010 19:32 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
neerczys
Double Ace


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 136
Klan: Pogromcy
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3+ do statystyk co 10 lvl ? to chyba nie przejdzie Tongue ale brawa za chęc wymyślenia czegoś Tongue
14-10-2010 19:43 neerczys jest offline Szukaj postów użytkownika: neerczys Dodaj neerczys do Listy kontaktów
Achtung!
Viking


images/avatars/avatar-21766.jpg

Data rejestracji: 07-05-2010
Postów: 618
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowa Rasa(Zabawa)bez napinekWink

jak widać robiliśmy z kolegą i nawet administracja nie spojrzała więc wątpię aby i to weszło ale życzę powodzenia Smile

P.S

ta rasa mnie sie podoba a nawet bardzo ale tak jak mówię wątpię aby weszło
14-10-2010 20:15 Achtung! jest offline Strona domowa Achtung! Szukaj postów użytkownika: Achtung! Dodaj Achtung! do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj Zadym, Zadym... gdyby Ci jeszcze nie dropilo... ale Ty to sie chyba normalnie nudzisz juz...Smile )))

nooo... ale pomysl z bunkrem mi sie podoba...Smile ))

edit...

gramatyka...Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Immort: 15-10-2010 13:59.

14-10-2010 21:32 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajny pomysł!!! Tylko zmieniłbym nazwę z uczonego na czołgista!!

Po co grasz skoro chciałbyś być nietykalny?

Proponujesz by wampir miał 100 do obrony w arkanie?

Proponuję pójść na skróty i zrobić arkan "wygrana walka"

KLIK - i wygrywasz! Wink

Dobrze wiesz, że żaden białas nie byłby w stanie Ciebie choćby dotknąć . No ale tak jak napisali inni. Robisz postać pod siebie...
POWODZENIA! Happy

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
15-10-2010 12:52 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Drednought
Lord


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 252
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III; Necropolia VII; Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry pomysł lecz administracja nawet nie wezmie tego pod uwage Smile
więc szkoda ... ale jagbys to lepiej dopracował.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Drednought: 16-10-2010 17:29.

16-10-2010 16:13 Drednought jest offline Szukaj postów użytkownika: Drednought Dodaj Drednought do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowa postać

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH