Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co zrobić, aby ludzie zaczęli chodzić na ekspedycję, atakować ? NECRO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co zrobić, aby ludzie zaczęli chodzić na ekspedycję, atakować ? NECRO 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Co zrobić, aby ludzie zaczęli chodzić na ekspedycję, atakować ? NECRO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zastanawiałem się nad tym niejednokrotnie, dzisiaj miałem troszeczkę więcej czasu i doszedłem do wniosku, że tylko nieliczni gracze gonią za byciem Top 1.
Bardziej interesuje ich zdobywanie blaszek, bądź rozbicie trudnego moba w małej liczbie osób uważanej za niemal niemożliwe. Dlaczego takich graczy nie promuje się dodatkowo? Przecież to gracze aktywni, pomysłowi i którzy kombinują(w dobrym tego słowa znaczeniu).

Każdy narzeka, że teraz każdy chce dropić i dropić. Dajmy im więc tę szansę.

Proponowałbym bym zacząć od ekspedycji:

w Arenie doskonale wyszło blokowanie lokacji odpowiednio co do lvl, to samo można by wprowadzić na ekspedycjach, aby ludzie na wysokich levelach latający na białe smoki nie mieli możliwości złapania speeda, preko itd. a ich przyrost pr był = 0

kolejną rzeczą poprawienie dropa z ekspedycji bo to co się teraz wyrabia woła o pomstę do nieba.

Wyglądało by to mniej więcej tak:

Pierwsze 5 lokacji:
Maksymalnie 2 dropy o jakości nie lepszej jak dobry i tylko prefix bądź sufix (nigdy oba w jednym przedmiocie)

lokacje od 6-10
Zawsze 3 dropy o jakości nie lepszej jak doskonały możliwe łącznie prefixów i sufixów

Lokacje od 11-13
od 3 do 4 przedmiotów o jakości nie lepszej jak legendarne dobre możliwe łaczenie prefixów i sufixów

Ostatnie 4 lokacje
zawsze 5 przedmiotów, przy czym minimalna jakość przedmiotu to doskonały.

Wiadomo, aby otrzymać przedmioty MOB musi zostać pokonany. Dodatkowo kiedy wpada blaszka za ścięta głowę gracz mógłby zostać premiowany dodatkową liczbą pr za wysokość lokacji, a mianowicie: nr lokacji pomnożony przez 1k pr. Wiadomo, że blaszkę zdobywa się tylko raz więc taka premia również byłaby jednorazowa.

Ktoś powie teraz, że to będzie promowało top graczy, ale chyba nie na darmo włożyli swój czas w bycie top, robią ekspedycję i ataki. Jedni chcą walczyć inni chcą tylko dropić, dajmy więc szanse wytrwałym w boju, a być może ich liczba wzrośnie.

Myślę, że tak postawienie sprawy może napędzić grę na całym necro(nie wiem jak wygląda to na morii, ale ze wyższe poziomy eksp widziałem ze wpada sporo kamyków).

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
13-10-2010 16:08 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Kaczmar22
Double Ace


images/avatars/avatar-22076.jpg

Data rejestracji: 29-04-2009
Postów: 125
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie Zadym ma racje trzeba jakos graczy premiowac szczególnie tych wyjątkowo wytrwałych i ciągle chcących grac powiedzmy na "monnotonnych" serwach mam na mysli 0 dropa slabe expy trzeba dodac troche życia grze
Mysle ze podział dropa w expach jest dość ciekawym rozwiązaniem szczególnie teraz jak idzie sie np na bazyla a tu dobra palka ^^ Mysle tez ze wypadaloby popracowac nad dropami bo zycze powodzenia ubicia np Anubisa na necropolii Tongue Dziekuje ;]

__________________
R14 Devills


C jest naszym wielkim Bogiem, banowanie jest jego nałogiem .Daje bany w prawo w lewo,nie ukryjesz się kolego. Nie ukryjesz koleżanko , pręgierz to twoje nowe mieszkanko.
13-10-2010 16:33 Kaczmar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaczmar22 Dodaj Kaczmar22 do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie, ale to jest czwarty taki temat w ciągu ostatnich trzech dni. Może lepiej wypowiedzieć się już w istniejącym o ile nie ma się do przedstawienia jakiejś kompleksowej propozycji? Bo propozycja poprawienia dropu na ekspach pojawia sie co najmniej raz w miesiącu.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
13-10-2010 17:33 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
naughty
Double Ace


Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 119
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elathir napisał(a)
Wszystko fajnie, ale to jest czwarty taki temat w ciągu ostatnich trzech dni. Może lepiej wypowiedzieć się już w istniejącym o ile nie ma się do przedstawienia jakiejś kompleksowej propozycji? Bo propozycja poprawienia dropu na ekspach pojawia sie co najmniej raz w miesiącu.


całkowicie sie zgadzam np. tu w miare swiezy temacik Evil

co zrobić żeby gra na necro nie zmieniła się w BUTIK Z CIUCHAMI - "IZI", "b. klanowy", "oblegi" itp.


to jest tak jak sie nie czyta forum Wink no ale coz pomysl autora popieram moze nie tak dokladnie jak to rozpisal no ale +- cos takiego

a zapomnialem dodac Smile ze sobie posta nabilem i +1 bedzie zasłuzone ;P (ale nie koniecznie musi byc)

__________________
nick: R10 naughty


klick Big Grin http://r10.bloodwars.interia.pl/r.php?r=22582

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez naughty: 13-10-2010 17:40.

13-10-2010 17:39 naughty jest offline Szukaj postów użytkownika: naughty Dodaj naughty do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

naughty, no jak tak łądnie prosisz to masz +1 Big Grin

a temat zamykam, rzeczywiście się trochę powtarzacie...

edit: na prośbę autora przenoszę do misz-masz

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sceptog: 13-10-2010 19:47.

13-10-2010 17:50 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak na moje pomysl beznadziejny!!!!!!!!!!!!

expa to nie wyprawka!!!

do tego propozycja kierowana w wiekszosci dla palniakow... Tongue
biala zacznie sie skarzyc... do tego wieksza podaz na rynek doprowadzi do inflacji pr Tongue

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
13-10-2010 21:49 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysl.. jak kazdy ostatnio zamkniety ;]

aaaa.. 'edytne', bo jak dostane warna to bedzie czysta hipokryzja Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez slash3r: 14-10-2010 00:33.

14-10-2010 00:32 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odnosząc się do tytułu topicu,komu przeszkadza to że jedni grają tak a inni tak?
są ludzie którzy gonią za pkt,są wręcz przeciwnie- wyprawkowicze,i każdy uprawia taki styl gry jaki mu pasuje,prawda?

a ogólnie do pomysłu odniosę się tak, expa nie jest od dropienia,jej założenia są zgoła inne,i niech tak zostanie.
co do reszty nawet nie komentuję... Tongue

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
14-10-2010 20:39 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
neerczys
Double Ace


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 136
Klan: Pogromcy
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu jak dla mnie jest problem bo jedni wolą expy,ataki a drudzy tylko wyprawki więc jedni mogą się kłócić o ulepszenie ekspedycji a drudzy ulepszenia wyprawek Tongue
16-10-2010 17:23 neerczys jest offline Szukaj postów użytkownika: neerczys Dodaj neerczys do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co zrobić, aby ludzie zaczęli chodzić na ekspedycję, atakować ? NECRO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH