Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 11681; 9184 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 11681; 9184 15 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

11681; 9184 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 11681
Login Redmaestro
Postać redmaestro

ID 9184
Login charllie
Postać charllie

Przywłaszczenie składek i ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

27-10-2010 14:44 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze mi pokazac chociaz 1 przywlaszczonego pr Smile

pozdro

__________________
vamous, no passaran
27-10-2010 14:59 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
jstawi
Newbie


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 6
Klan: Samurai
Kraina: Necropolia III

Re: ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W jaki sposób Red mógł przywłaszczyć składki skoro nigdy nie był skarbnikiem?
Jeżeli wychodzimy z takiego założenia że banujemy za nierozliczone składki skarbnika
i szefa klanu to równie dobrze można zbanować połowe serwa. Liderzy klanów zmieniają
się stosunkowo często, i nie mogą grupowo odpowiadać za kase której nigdy nie mieli
w ręku.

Myśle że ta sytuacja jest jak najbardziej do powtórnego przeanalizowania. Ban jest zupełnie
nieuzasadniony.

Pozdrawiam Vokial

__________________
----------------------
nick R4: Vokial
ID 30803



"Aukcja trwa 48h po otrzymaniu CM"
27-10-2010 19:23 jstawi jest offline Szukaj postów użytkownika: jstawi Dodaj jstawi do Listy kontaktów
Gaja
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2009
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli można wtącę swoje trzy grosze .... i to wcale nie wdowie ...

Red gra od dłuszego czasu w moim klanie Black Hawk. W klanie jest w tej chwili więcej byłych Samurai niż rodowitych Black Hawków. To raz.

Dwa Red zawsze klikał że chciałby się ze składek rozliczyć, lecz niestety nie miał do nich dostępu ani nie miał wpływu na działania Charliego, który prv na koncie trzymał. Sprzęt który mógł pożyczał, wkładał do ZK, bądź porzyczał na wymiankach tak żeby zawsze w klanie siedział.

Tertio ....
Nie sądzę żeby działał po raz drugi na szkodę klanu i ludzi z którymi gra.

Teraz lekkie wnioski ....

Bany stałe bez ograniczeń w oddawaniu prv czy sprzętu to po ludzku po raz kolejny, wycyckanie ludzi którzy włożyli czas na grę. Raz - wspólny sprzęt, dwa prv ze składek, trzy najważniejsze nauka, że nie można nikomu wierzyć a w tak skomplikowanych przypadkach nawet T-mod ma ich w głębokim poważaniu - ban - to ban.

Red był szefem Samurai - fakt ... nie był skarbnikiem. Żadko się zdaża że w klanie szef pełni funkcje skarbnika jak u mnie. Tylko wtedy szef klanu ma dostęp do prv klanowych. W innym przypadku - proszę o metodę wyciągnięcia prv z innego konta nie łamiąc przy tym przypisów i regulaminu gry.

Jeśli ban ma być sprawiedliwością - to raczej nie w tym przypadku. To bardziej zasada pały na grzbiet.


Co do konta Charlie nie wypowiadam się bo znam sytuacji - jeśli chodzi o Redmaestro, proszę o zniesienie bana stałego.

A jeśli sprawiedliwość T-moda ma być - masz wgląd na konta, zobacz co ma Red co Charlie klanowego ....

Proszę o odblokowanie konta Redmastera, a jeśli chcesz byc sprawiedliwy ... to czy prv czy sprzętem też będziesz wiedział co zrobić .... to będzie najlepszy dowód na Twoją dobrą pracę i nauczka dla innych którzy łamią regulamin.

Pozdrawiam
Hawk321

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Gaja: 28-10-2010 09:04.

27-10-2010 19:54 Gaja jest offline Szukaj postów użytkownika: Gaja Dodaj Gaja do Listy kontaktów
waldek_15
Newbie


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 4
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bogatynia

Mad Re: 11681; 9184 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
ID 11681
Login Redmaestro
Postać redmaestro

ID 9184
Login charllie
Postać charllie

Przywłaszczenie składek i ban stały



Nie wiem jakim prawem Redmaestro dostał bana Shocked .
Czyżby admini kierowali się zasadą "dajcie mi człowieka a ja znajdę wam paragraf?"
Co do charlliego ban na 48 h za opóźnienie, ale nie na stale... po pierwsze tym bardziej osoby, ktore się o to staraly (np merosa) nie odzyskają składek, a po drugie sprzęt klanowy który charllie posiadał nie zostanie zwrócony...

Tak czy inaczej administratorzy powinni jeszcze raz to rozpatrzyć bo jest to ich ewidentny błąd;/
28-10-2010 19:37 waldek_15 jest offline Szukaj postów użytkownika: waldek_15 Dodaj waldek_15 do Listy kontaktów
charllie
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 83
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: The Cat Family - SAMURAI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie rzecz biorąc, to mój ban nic nikomu nie daje. Nikt nie odzyskał składek, a sprzęt klanowy zamrożony. Tym bardziej, że robiłem wyprzedaż (ostatnie itemy do sprzedania dałem na wycenę w dniu bana) i 2kk składek jest u mnie.


Może i mój ban właściwy, bo trochę się to przeciągnęło, ale.. Szeszej do dziś nie raczy odpisać na pw.


a moje prośby o pomoc zostały olane, a odpowiedzi dostawałem po 3-4 dniach.


natomiast Redmaestro - hmmm, za co ban to nie mam pojęcia.
klanem SAMURAI zarządzały 4 osoby, Red, new0, Teges i ja


new0 kasacja
Teges - zmiana nicka na Gollum


więc skąd ban tylko dla Reda jak już ?


składkami tylko i wyłącznie ja się zajmowałem.

no ale..

__________________
r4, charllie
SAMURAI
29-10-2010 09:11 charllie jest offline Szukaj postów użytkownika: charllie Dodaj charllie do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta odbanowane, charlie masz jeszcze tydzień na przekazanie składek.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-10-2010 14:19 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

,,,.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm

wypadało by chociaz napisac słowo " przepraszam" ?

dalej nie wiem, czy zasadne było zbanowanie mnie czy nie ?

skoro zasadne - wypadało by wyjasnic

skoro niezasadne - w ramach zadośćuczynienia trzeba by było chociaz porzadnego dropa żądac, ale chce tylko zobaczyc male słowo "sorry" na forum

pozdro

__________________
vamous, no passaran
29-10-2010 15:40 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to up

az do skutku

chce zobaczyc odpowiedz -

bo wychodzi na to ze wystarczy z dupy strzal napisac, ze ktos tam cos tam i bananik

aczkolwiek z tematem nutrii o szybkosc jakos szybciutko byla reakcja, hehe, no wiec pewnie niektorych osob nie mozna ruszyc Smile

__________________
vamous, no passaran
31-10-2010 13:37 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
Gaja
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2009
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to bez up-u ..... i żeby warna nie było za spam Big Grin Big Grin

Red - rób wymiankę, wbijaj do klanu robimy repę ... "sorry" nie będzie - pocieszać Cię też nie będę - dropu nie rzucą ....

Jedyna rzeczywista oferta, to ode mnie - otwieramy hurtowie leg dsk sufiksowano prefiksowanych z automatycznym nawilżeniem pałek ojca prowadzącego .....

Pzdr
Hawk
31-10-2010 22:18 Gaja jest offline Szukaj postów użytkownika: Gaja Dodaj Gaja do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim razie skoro skladki zostana oddane to nalezy sie rowniez dla wyjasnienia pokazac wszystkim bylym klanowiczom komu i za ile zostaly sprzedane poszczegolne itemki bo jakos nie chce mi sie wierzyc pewnym osobom. jako jeden z klanowiczow chcialbym aby wszystkie linki zostaly wklejone w tym poscie dla pelnego obrazu sprzedazy charlliego wszystkich itemow. najlepiej linki z handlu.

pozdro

__________________

03-11-2010 14:48 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
charllie
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 83
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: The Cat Family - SAMURAI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tym, że dwa itemy wciąż wiszą na aukcjach, a jeden nadaje się tylko na złomowanie, pr będą zwracane po końcu aukcji (ewentualnie mogę je przekazać na konto administratora)

Najlepiej jak każdy złoży ofkę do mnie, będę dawał pr od ręki - składki wyliczone będą procentowo Wink

W domu mam awarie kompa, więc ofki będą klepane w niedziele popołudniu i od poniedziałku rano.

Kto jest zainteresowany kwotami za jakie zostały sprzedane poszczególne itemy, zapraszam na pw.


charllie

__________________
r4, charllie
SAMURAI
05-11-2010 16:31 charllie jest offline Szukaj postów użytkownika: charllie Dodaj charllie do Listy kontaktów
charllie
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 83
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: The Cat Family - SAMURAI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PONAWIAM

KTO CHCE ZWROT SKŁADEK - ZAPRASZAM Z OFKĄ



reszte pr za osoby, które się nie zgłoszą przekaże na konto admina.

__________________
r4, charllie
SAMURAI
15-11-2010 15:41 charllie jest offline Szukaj postów użytkownika: charllie Dodaj charllie do Listy kontaktów
Shaggy
Double Ace


images/avatars/avatar-21917.gif

Data rejestracji: 18-08-2010
Postów: 123
Kraina: Necropolia III
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widać wstyd się teraz wypowiedzieć Adminowi po Popełnieniu Takiego Błedu

jednak macie tutaj świetny przykład że Admin Nie Zawsze Ma racje aczkolwiek mu sie tak wydaje

takich adminów nie powinno być bo ludzie przez nich wtapiaja duzo kasy

__________________
Necropolia III - Nelka

Necropolia I - Ewunia/My_Pleasure (Juz Niema Tongue )


25-11-2010 23:08 Shaggy jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaggy Dodaj Shaggy do Listy kontaktów
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to up Smile

prosze, jak sie załatwia sprawy z szeszejem Smile , gdzie nie popatrzec, zawsze gracz winien

Wiadomość od Szeszej, dnia 05-12-2010 09:30
Ostrzeżenie

Witaj redmaestro,

Otrzymałeś upomnienie od Szeszej.
Powód: Inne (reg. pręgierza)
Temat: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Obsługa Forum.


EDIT

od razu poprawka, za spamowanie we "własnym" temacie - ja wiem ze skarge na opa sklada sie gdzie indziej a nie na forum - jednakowoz chce zeby sobie ludzie uswiadomili i zobaczyli, jak to działa wszystko

Wiadomość od C47, dnia 06-12-2010 08:18
Ostrzeżenie

Witaj redmaestro,

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Spam ()
Temat: 11681; 9184

Obsługa Forum.

__________________
vamous, no passaran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez redmaestro: 06-12-2010 08:38.

06-12-2010 08:05 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 11681; 9184

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH