Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA 128769 ; 201275 ; 128770 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 128769 ; 201275 ; 128770
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

128769 ; 201275 ; 128770 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

128769
Login djchrzanu91
Postać Sonja
201275
Login wampirzyca92
Postać hipokrytk
128770
Postać Vanjiaa

multikonto, pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-11-2010 19:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
djchrzanu91
Newbie


Data rejestracji: 13-09-2009
Postów: 4
Klan: G3W
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra, wielki Ce, pozwól, że wyjaśnię
kiedy zaczynała grę, nie wiedziałam, co to pushing i że coś takiego jest zakazane.
nie wiedziałam także, że grę z jednego ip trzeba zgłaszać - dlatego nie zgłosiłam postaci Sonja i Vanjia (konto mojej siostry, teraz zresztą usuniętę)
teraz moja siostra znów wróciła do gry (postać hipokrytka) i chciałam załatwić wszystko zgodnie z regulaminem.
więc pytam grzecznie - da się to jakoś odwołać?
w końcu nie każdy wiedział co wolno a co nie, każdy się uczył w to grać, i na Boga, jesteśmy ludźmi, mamy prawo do błędów!
a tak poza tym, co z premium na obydwóch kontach?

__________________
R1: Kamiska91

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez djchrzanu91: 04-11-2010 19:53.

04-11-2010 19:39 djchrzanu91 jest offline Szukaj postów użytkownika: djchrzanu91 Dodaj djchrzanu91 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

każdy kto przeczytał regulamin gry zanim go zaakceptował wie, że pushing jest niedozwolony a grę z jednego IP trzeba zgłaszać

nie widzę powodu by odblokowywac konta

możesz założyć nowe konto i tym razem grać regulaminowo

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-11-2010 22:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
djchrzanu91
Newbie


Data rejestracji: 13-09-2009
Postów: 4
Klan: G3W
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i właśnie to robię.
ale co z premką na obydwóch kontach?

__________________
R1: Kamiska91
04-11-2010 22:17 djchrzanu91 jest offline Szukaj postów użytkownika: djchrzanu91 Dodaj djchrzanu91 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA 128769 ; 201275 ; 128770

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH