Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Eventy a karawana [closed] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Eventy a karawana [closed]
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Eventy a karawana [closed] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako ze sprzyjajace okolicznosci, wszyscy rzucili sie do pielgrzymkowania :-)

W zwiazku z tym mam pytanie: czy oplaca sie isc na karawane, jesli skonczy sie ona wtedy, gdy event tez juz zniknie? Czy wtedy jest on brany pod uwage?

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 25-02-2007 22:20.

25-02-2007 15:50 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli skończysz karawanę pielgrzymki po tym jak się event skończył to nie jest to uwzględnianie - wiem bo sam się naciąłem Tongue . Przypuszczam, że wyniki na pielgrzymce są generowane zupełnie na końcu trwania całego odliczania, a nie co 30 minut.
25-02-2007 21:53 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Autor tematu Temat rozpoczęty przez *69*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak też własnie sądziłem. to jak ze strojem na sobie i zasadzka - liczy sie ten w sekundzie, w ktorej zasadzka sie konczy. dzienx ;]

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.
25-02-2007 22:20 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Eventy a karawana [closed]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH