Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 106152 , 100021 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 106152 , 100021 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

106152 , 100021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Multikonto ban stały

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
15-11-2010 22:21 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o wysłuchanie mojego wytłumaczenia
Zanim zaczołem swoją przygodą na bw grał w nią mój młodszy brat który z czasem skonczył karierę postanowiłem zagrać więc zrobiłem postać i sobie grałem jego i swoją postacią bo dlaczego by sie miała marnować w razie gdyby zechciał wrócić do gry.
Nie byłem świadomy że musze to zgłosić, nieraz gramy z Bratem w gry i z tego samego pc ip nie stwarzało to nam nigdy żadnych problemów aż do teraz
Proszę Pana Killinga o przychylne rozpatrzenie mojej sprawy a mianowicie o odblokowanie 2giego konta i nalozenie kary wedłe Pańskiego uznania
Zainwestowałem sporo swojego czasu a także kont premium i szkoda by mi było to stracić
Prosze o danie mi tej pierwszej i ostatniej szansy a napewno to sie już więcej nie powtórzy ponieważ nie było to świadome celowe ani zamierzone z mojej strony
Prosiłbym o odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie
16-11-2010 20:19 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

śmiem watpić w to tłumaczenie najbliższa możliwośc zdjęcia bana na jednym z kont za 30 dni

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
16-11-2010 20:42 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam mineło 30dni i zwracam się z prozbą o ponowne rozpatrzenie wzniesienia bana a mianowicie odblokowanie 2-go konta a 1-go o usuniecie. Chciałbym nie kończyć jeszcze przygody na BW szczególnie z powodu niewiedzy mogę tylko zapewnić że nie zapżepaszcze dania mi szansy jaka jest dla mnie dalsza gra

Prosiłbym o odpowiedz
Pzdrawiam
16-12-2010 18:49 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli które ma być odblokowane

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
16-12-2010 20:41 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2-gie konto
Data dołączenia 2010-04-06 11:23:36
nick 소_R_EvolutioN_소
z góry dziekuje
oraz z okazji nadchodzących świąt Najlepszego wszystkim graczom BW

Pozdrawiam
17-12-2010 19:03 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowane

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
17-12-2010 19:25 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje za odblokowanie ale zaszła mała pomyłka a dokładnie odblokowano 1-sze konto zamiast 2go spowodowały to pewnie nicki które są podobne
2-ie konto jest z mniejszą ilością pkt-->(31)
Przepraszam za kłopot i prosiłbym o poprawe

Pozdrawiam
18-12-2010 11:08 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam mineło troche czasu więc znowu o sobie przypomneTongue ponownie prosze Pana KJ o odblokowanie konta dokladniej poprawienie błedu bo zostało odblokowane nie te konto co chciałem co pisałem we wcześniejszym poście
prosiłbym o odp.
No i najlepszego w nowym roku
Pozdrawiam

Postać odblokowana została dzisiaj usunięta ponownie prosze o odblokowanie postaci która pozostała i napisanie czy da sie to zrobić bo troche bez sensu żebym codziennie pisał posta czy PW do Pana KJ
Bardzo prosze o jakąs odpieiedz
Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Warek: 03-01-2011 23:36.

02-01-2011 11:50 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Re: 106152 , 100021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o odpowiedz na poprzedni post chytry

up
refresh

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Warek: 10-01-2011 18:09.

06-01-2011 22:14 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up
13-01-2011 13:42 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Re: 106152 , 100021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
14-01-2011 10:58 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Re: 106152 , 100021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up.
16-01-2011 18:42 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno z kont zostało odblokowane drugiego odblokowywać nie bede

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
16-01-2011 23:02 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Warek
Junior Member


Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odblokowane konto usunołem więc jak z drugim nic sie nieda zrobic to tez prosze o usuniecie
Dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam
18-01-2011 14:26 Warek jest offline Szukaj postów użytkownika: Warek Dodaj Warek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 106152 , 100021

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH