Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Kradzież konta!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kradzież konta!!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
666Blade666
Full Member


images/avatars/avatar-10880.jpg

Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Kradzież konta!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taka sprawa. W temacie niżej widać, że zostałem okradziony, taka jak założyciel tamtego tematu. Odzyskałem swoje konto i chciałem się zamienić, ale niestety mam chyba jakiś zły dzień dzisiaj i zostałem okradziony.

Link do zamiany:
R8 67lvl (z luckiem) na R1, R10

Prosiłbym o zrobienie czegoś z tym. Pozdrawiam!

EDIT: Konto już odzyskałem, ale został na nim włączony urlop. Zauważyłem natomiast, że nie mam wyekwipowanego Dsk Ak-47, więc prawdopodobnie sprzęt z mojej postaci poszedł na jakieś inne konto. Jeśli można to sprawdzić to będę wdzięczny. A jeśli dałoby się zwrócić moje przedmioty, to byłoby super.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 666Blade666: 15-11-2010 23:51.

15-11-2010 22:40 666Blade666 jest offline Szukaj postów użytkownika: 666Blade666 Dodaj 666Blade666 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przedmioty zostały sprzedane do sklepu
ty ponosisz za to odpowiedzialność
oddałeś konto osobie z ostrzezeniem za 'oszustwa w wymianach'
możesz próbować odzyskać przedmioty sprzedając zlom i odkupując je ze sklepu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-11-2010 15:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
666Blade666
Full Member


images/avatars/avatar-10880.jpg

Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 666Blade666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej, dzięki, myślałem, że poszły na inne konto. To w takim razie wyłączę urlop jak tylko będzie możliwość i mogę grać normalnie Smile
16-11-2010 17:07 666Blade666 jest offline Szukaj postów użytkownika: 666Blade666 Dodaj 666Blade666 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Kradzież konta!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH