Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Moja pierwsza postac na mori » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Moja pierwsza postac na mori
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
master6
Full Member


Data rejestracji: 01-05-2010
Postów: 74

Frown Moja pierwsza postac na mori Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wlasnie zalozylem swoja peirwsza postac na r5 jest to WZ
kompletnie niewiem od czego zaczac wiec jesli mozecie to mi podpowiedzcie
na co zbierac i co kupowac i jak trening rozdawac
mozecie mi taki "plan" rozpisac na troche lvl do przodu Wink z gory dzieki
21-11-2010 14:01 master6 jest offline Szukaj postów użytkownika: master6 Dodaj master6 do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

/R13 Wszystko o broni białej! CR || BERSERKER/ZABÓJCA/MNICH W BUDOWIE!
Jak WZ to broń biała. Tutaj masz jako taki poradnik, a raczej wzorzec, zarys hmm.. Ten poradnik to tylko pod CR jest dobrze napisany bo cr ma w zasadzie 2 buildy. Na 3lv tatoo i na 5lv.
Imho WZ średnio nadaję sie do pod tatoo zabójcy, tak więc radzę Ci iść w kierunku Berek/CR. Jako że jest to twoja 1 postać na Morii to radze Ci wybrać CR, gdyż jest łatwy w prowadzeniu, a w a2 wymiata. Imho no low lvl jednak lepiej spisuje się berek.
Można sobie pofantazjować z eq etc. Jednak jak CR dorwie leg i wyrobi zasięg to istny killer Smile
21-11-2010 15:17 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Moja pierwsza postac na mori

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH