Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO Kradzież konta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kradzież konta 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Kradzież konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcialem zgsic wlamanie na moje konto dzis o 2010-11-24 04:30:41

obecnie nie moge sie zalogowac, zmienione haslo na bw i na poczcie na ktora przychodzilo haslo

Tutaj widac ze logowal sie ktos o 4.30

http://img100.imageshack.us/img100/1226/beztytuudxf.jpg

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Dydu: 24-11-2010 14:28.

24-11-2010 08:08 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wygląda to na włamanie - brak logowań z godziny, którą podałeś + logowania dziś rano są z tego samego komputera i numeru IP co wczoraj rano.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-11-2010 09:05 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dydu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na poczcie mam ze o godzinie 4.27 odzyskano haslo przez poczte, na ktora tez mi sie włamano i zmieniono haslo. (mam na poczcie jeszcze te wiadomosci)

Co do logowan w poniedzialek i wtorek bylem na szkoleniu z firmy.
Logowalem sie z komorki i mojego laptopa przez wi-fi w hotelu.
Wczoraj o 17 zakonczylo sie szkolenie i wrocilem do siebie na mieszkanie.
Wiec dzis rano nie ma mozliwosci zebym logowal sie z hotelu.

Rano nemo przeslal mi na ircu widok z mojego profilu w ktorym bylo logowanie o 4.30
24-11-2010 09:16 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok wziąłem id odbiorcy wiadomości. Faktycznie było włamanie.
KJ zablokował konto do wyjaśnienia 2010-11-24 08:47:16.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-11-2010 09:29 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dydu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haslo juz odzyskalem bo odzyskalem haslo do poczty
24-11-2010 09:30 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok to odzyskaj jeszcze raz, bo przed chwilą je zmieniłem w panelu (nie wiedziałem, że odzyskałeś pocztę). Odblokowałem konto.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-11-2010 09:31 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odzyskano wszystkie wartościowe przedmioty, które włamywacz przerobił na złom w nadziei, że nie da się ich odzyskać Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-11-2010 14:14 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dydu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad dzięki wielkie, Masz u mnie piwo, drinka czy co tam Ci pasuje jak kiedyś się spotkamy.
24-11-2010 14:22 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
hide
Member


images/avatars/avatar-24681.jpg

Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 39
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to pieknie;] Od czego sa nocne buckupy;]
24-11-2010 14:33 hide jest offline Szukaj postów użytkownika: hide Dodaj hide do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm tak se myśle Smile

Może przydałoby się dodać malutkie zabezpieczenie w postaci weryfikacji np smsem zresetowania hasła.
Czyli coś takiego:

1. Dodatkowe pole w konfiguracji konta z numerem komórki
2. Jak ktoś zapomniał hasła to klika przypomnienie i dostaje mailem adres z możliwoscią ustawienia nowego hasła i z polem na kod SMS.
3. Oczywiście numer na który należy wysłać smsa podany jest w tym linku. Po otrzymaniu kodu zwrotnego wpisuje się je w pole kod i podaje nowe hasło.

SMS musi być wysłany z zdefiniowanej komorki Smile

Myslę że to by rozwiązało problem z Kradzieżami raz na zawsze a zapominalscy by zasilili konto BW co pozwoliłoby na dodatkowy rozwój Smile

Pozdrawiam i gratuluje odzyskania sprzętu Smile

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
24-11-2010 16:06 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
Maksimus
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm ZuL dobre pomysły, ale mi się wydaje, że ktoś z hotelu ukradł to konto:

po pierwsze, sam napisałeś, że byłeś na szkoleniu. I logowałeś się z wifi na bw. Może przez wifi jakoś ktoś ukradł passy, tylko pozostaje pytanie, skąd miałby wtedy passy do poczty (chyba, że w hotelu wchodziłeś na pocztę.)

Ja bym zrobił 'bramkę ip' (zupełnie niekorzystne dla neostrady. Ustawia się ip, jakie chce się mieć przypisane do konta (jest tak na interii) wtedy np. ustawia się ip 56.212.015.154. I niemożliwe byłoby logowanie z ip np. 56.121.020.155.

Pozdro
24-11-2010 17:30
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dydu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W hotelu nie logowalem sie na poczte.

Jako, ze wlamanie na b nastapilo po wczesniejszym wlamaniu na poczte, a nastepnie odzyskanie hasla, jutro po pracy zglaszam sprawe na policje.
Za wlamanie na poczte grozi do 2 lat pozbawienia wolnosci.
Wlamanie dokonala osoba zwiazana z bw gdyz trwalo na tyle krotko, ze osoba nie zwiazana z gra nie zdazyla by zrobic tylu rzeczy.
Portal interia wyrazil chcec wspolpracy z policja w celu identyfkacji sprawcy.

Jedyna szansa na nie zgloszenie tego incydentu na policji jest przyznanie sie winnego.


I oczywiscie bardzo dziekuje BW-Team za szyka i sprawna pomoc.

PS.
Jesli ktos mysli, ze uzywanie TOR'a gwarantuje mu nietykalnosc to niech sie zastanowi czy sie w pewnym miejscu nie pomylil lub o czyms nie zapomnial.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dydu: 24-11-2010 18:44.

24-11-2010 18:35 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
wielki3006
Newbie


Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Maksimus napisał(a)
[...]
Ja bym zrobił 'bramkę ip' (zupełnie niekorzystne dla neostrady. Ustawia się ip, jakie chce się mieć przypisane do konta (jest tak na interii) wtedy np. ustawia się ip 56.212.015.154. I niemożliwe byłoby logowanie z ip np. 56.121.020.155.


Osobiście uważam, że to nie jest najlepszy pomysł szczególnie dla studentów, którzy:

- w domu rodzinnym korzystają z neostrady
- na stancji używają sieci z internetu bezprzewodowego typu (era, play, orange, plus)
- w długich podróżach do domu i na uczelni, logują się z telefonu

przykłady są oczywiście wymyślone, ale mam nieco zbliżoną sytuację.

Od razu odpowiem na pytanie:
- TAK, jestem uzależniony od bw Wink

To tyle mojego zdania.
Pozdrawiam

__________________
wielki3006

24-11-2010 19:24 wielki3006 jest offline Szukaj postów użytkownika: wielki3006 Dodaj wielki3006 do Listy kontaktów
Cycolina
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2010
Postów: 6
Klan: mR_R -> PSD
Kraina: Moria II
Skąd: Kraków

A mojej strony Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, że na poczcie były maile ode mnie:

Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.
§ 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.

Mnie nie interesuje, czy się ktoś przyzna, czy nie.
Do zobaczenia.
24-11-2010 22:00 Cycolina jest offline Szukaj postów użytkownika: Cycolina Dodaj Cycolina do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że włamał się ktoś grający w BW nie ulega wątpliwości. Miał także informacje (aktualnie co prawda nieprawdziwe ale jednak), że lepiej (w sensie trudności w odzyskaniu) zniszczyć przedmioty, niż sprzedać do sklepu, więc myślę, że był to ktoś zarówno grający aktywnie na Morii, jak i śledzący forum.
Natomiast nie liczyłbym na to, że osoba ta się przyzna i cytowanie przepisów prawa raczej niczego tu nie zmieni.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




25-11-2010 09:55 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dydu napisał(a)
W hotelu nie logowalem sie na poczte.

Jako, ze wlamanie na b nastapilo po wczesniejszym wlamaniu na poczte, a nastepnie odzyskanie hasla, jutro po pracy zglaszam sprawe na policje.
Za wlamanie na poczte grozi do 2 lat pozbawienia wolnosci.
Wlamanie dokonala osoba zwiazana z bw gdyz trwalo na tyle krotko, ze osoba nie zwiazana z gra nie zdazyla by zrobic tylu rzeczy.
Portal interia wyrazil chcec wspolpracy z policja w celu identyfkacji sprawcy.

Jedyna szansa na nie zgloszenie tego incydentu na policji jest przyznanie sie winnego.


I oczywiscie bardzo dziekuje BW-Team za szyka i sprawna pomoc.

PS.
Jesli ktos mysli, ze uzywanie TOR'a gwarantuje mu nietykalnosc to niech sie zastanowi czy sie w pewnym miejscu nie pomylil lub o czyms nie zapomnial.


Na Policje raczej bym nie liczył.
Pomyśl lepiej gdzie Ty popełniłeś błąd. To, że włamano Ci się na konto na BW to jedynie następstwo tego, że ktoś miał dostęp do Twojego e-maila. Teraz pytanie jak uzyskał dostęp?

To co teraz napiszę potraktuj jako hipotezę. Otóż bywają też i takie historie, że ktoś z bliskiego Ci otoczenia mógł być zazdrosny, że może zbyt dużo uwagi poświęcasz grze i wpadł na taki genialny pomysł, zamiast wprost porozmawiać?
To jedynie przykład z życia, ale zapewne nawet nie zdajesz sobie sprawy jak właśnie wiele jest podobnych przypadków na co dzień.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xclusiver: 25-11-2010 11:02.

25-11-2010 11:01 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktos bliski uzywajacy Tor`a calkiem sprawnie ? Dydu gdzie znalazles taka kobiete ? Smile

Logowanie bylo 4:30:07, kasacja kwadratu 4:31:54 (minuta i czterdziesci siedem sekund po zalogowaniu), skasowane zostaly tylko najwazniejsze itemy na najwyzszych polkach. Nikt sie nie bawil. nie ogladal, no i to logowanie w nocy zeby czasem nie trafic na zalogowanego Dydu =]

To byla zaplanowana egzekucja wykonana przez kogos posiadajacego co najmniej minimalne umiejetnosci informatyczne+znajacego bw w stopniu co najmniej srednim+majacego cos za zle Dydu. Wlasciwie trudno powiedziec mi co mozna mu miec za zle, poza tym ze jest w Psd. Przypadki zdarzaja sie tylko w filmach i ksiazkach.

A to czy poliicja cos ugra trudno wyczuc. Prawdopodobnie nie, ale moze akurat trafi na policjanta ktoremu sie bedzie chcialo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 25-11-2010 11:21.

25-11-2010 11:18
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
Ktos bliski uzywajacy Tor`a calkiem sprawnie ? Dydu gdzie znalazles taka kobiete ? Smile

Logowanie bylo 4:30:07, kasacja kwadratu 4:31:54 (minuta i czterdziesci siedem sekund po zalogowaniu), skasowane zostaly tylko najwazniejsze itemy na najwyzszych polkach. Nikt sie nie bawil. nie ogladal, no i to logowanie w nocy zeby czasem nie trafic na zalogowanego Dydu =]

To jedna z hipotez.
I na pewno będzie brana pod uwagę jeśli sprawą miałaby się zająć policja.

cytat:
neMo napisał(a)
To byla zaplanowana egzekucja wykonana przez kogos posiadajacego co najmniej minimalne umiejetnosci informatyczne+znajacego bw w stopniu co najmniej srednim+majacego cos za zle Dydu.

A jeśli egzekucja, to czemu akurat na Dydu, a nie na kimś innym?

cytat:
neMo napisał(a)
Wlasciwie trudno powiedziec mi co mozna mu miec za zle, poza tym ze jest w Psd.

Mylisz się Smile Akurat to co miało wczoraj miejsce mogło być następstwem zdarzeń w prawdziwym życiu. No nie wiem, konflikt z kimś na uczelni, w pracy itp... Aż tak dobrze znasz każdego gracza? Nie sądzę.

Jestem właśnie ciekaw finału tej sprawy, bo hipotez jest całe mnóstwo.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


25-11-2010 11:36 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie,
Nie ma co dewagować czy to była egzekucja czy sprawy rodzinne. O tym zdecyduje policja.
Tu nie chodzi o skasowanie kwadratu czy itemów. Sprawa jest o tyle poważna że włamano się na konto pocztowe na którym były w myśl prawa dane poufne, które prawdopodobnie zostały przeczytane przez tą osobę bądź skopiowane.
Co innego włamać się komuś na konto w grze i "trochę" namieszać a co innego włamać się na skrzynkę pocztową pełną ( jak mniemam) prywatnych i poufnych danych.

Myślę ze policja będzie wiedzieć co z tym robić a interia napewno pomoże w tym z obawy przed utratą potencjalnych klientów.

Szkoda tylko, że dla głupiego dowcipu winny pójdzie siedzieć. Ale z drugiej strony wiedział/wiedziała co robi Smile

PS. Nawet ToR zostawia ślady Smile

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
25-11-2010 12:01 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dydu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xc tak jak pisal Nemo, zeby zrobic takie rzeczy na koncie w BW trzeba sie na tym znac, zaden laik nie wiedzialby jak skasowac kwadrat, jak zniszczyc przedmioty.

Gwarantuje Ci, zadna osoba, ktora miala dostep do mojega laptopa albo nie ma zielonego pojecia o BW, albo nie ma zielonego pojecia jak uzywac TOR'a.

Studia juz dawno skonczylem, w pracy nie mialem zadnych konfliktow no moze poza jednym, ale nie przypuszczam zeby starsza pani grala w BW i znal TOR'a

Jedyne osoby ktore moga miec mi cos zazle i znaja sie na BW i TOR'ze graja na r2

Poza ty robienie takich akcji w grze przez gre jest objawem jak dla mnie nie wpelni zdrowego umyslu, a sprawe zaloze o wlamanie na poczte nie na BW. BW to gra, poczta to informacje o zyciu osobistym i realnym.
25-11-2010 12:44 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lord_zul napisał(a)
Sprawa jest o tyle poważna że włamano się na konto pocztowe na którym były w myśl prawa dane poufne, które prawdopodobnie zostały przeczytane przez tą osobę bądź skopiowane...

Myślę ze policja będzie wiedzieć co z tym robić a interia napewno pomoże w tym z obawy przed utratą potencjalnych klientów.

Interia klientów nie straci no bo z jakiego powodu? Co za bzdura Smile

Witamy w rzeczywistości Smile
Mówi Ci coś w ogóle pojęcie szkodliwość czynu?

To co wiadomo, to jedynie fakt, że ktoś zalogował się na poczcie Dydu. Policja przyjmie zgłoszenie bo taki ma obowiązek, ale jestem więcej niż pewien, że oleją sprawę ze względu na niewielką szkodliwość czynu, pewnie tylko kwalifikowaną jako straty moralne.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xclusiver: 25-11-2010 13:36.

25-11-2010 13:33 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
GenGaReK
Member


Data rejestracji: 13-08-2010
Postów: 41
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GenGaReK: 25-11-2010 21:14.

25-11-2010 13:59 GenGaReK jest offline Szukaj postów użytkownika: GenGaReK Dodaj GenGaReK do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xclusiver napisał(a)
cytat:
lord_zul napisał(a)
Sprawa jest o tyle poważna że włamano się na konto pocztowe na którym były w myśl prawa dane poufne, które prawdopodobnie zostały przeczytane przez tą osobę bądź skopiowane...

Myślę ze policja będzie wiedzieć co z tym robić a interia napewno pomoże w tym z obawy przed utratą potencjalnych klientów.

Interia klientów nie straci no bo z jakiego powodu? Co za bzdura Smile

Witamy w rzeczywistości Smile
Mówi Ci coś w ogóle pojęcie szkodliwość czynu?

To co wiadomo, to jedynie fakt, że ktoś zalogował się na poczcie Dydu. Policja przyjmie zgłoszenie bo taki ma obowiązek, ale jestem więcej niż pewien, że oleją sprawę ze względu na niewielką szkodliwość czynu, pewnie tylko kwalifikowaną jako straty moralne.


Coraz bardziej odnosze wrażenie że maczałeś w tym palce ;p
Oczywiście to tylko moje osobiste wrażenie tak więc nie przyjmij to jako pomówienie Smile
Nikogo nie oskarżam tym zajmie się prokuratura Smile a jeśli cie uraziłem to najmocniej przepraszam Smile

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
25-11-2010 14:49 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lord_zul napisał(a)
cytat:
Xclusiver napisał(a)
cytat:
lord_zul napisał(a)
Sprawa jest o tyle poważna że włamano się na konto pocztowe na którym były w myśl prawa dane poufne, które prawdopodobnie zostały przeczytane przez tą osobę bądź skopiowane...

Myślę ze policja będzie wiedzieć co z tym robić a interia napewno pomoże w tym z obawy przed utratą potencjalnych klientów.

Interia klientów nie straci no bo z jakiego powodu? Co za bzdura Smile

Witamy w rzeczywistości Smile
Mówi Ci coś w ogóle pojęcie szkodliwość czynu?

To co wiadomo, to jedynie fakt, że ktoś zalogował się na poczcie Dydu. Policja przyjmie zgłoszenie bo taki ma obowiązek, ale jestem więcej niż pewien, że oleją sprawę ze względu na niewielką szkodliwość czynu, pewnie tylko kwalifikowaną jako straty moralne.


Coraz bardziej odnosze wrażenie że maczałeś w tym palce ;p
Oczywiście to tylko moje osobiste wrażenie tak więc nie przyjmij to jako pomówienie Smile
Nikogo nie oskarżam tym zajmie się prokuratura Smile a jeśli cie uraziłem to najmocniej przepraszam Smile


Osobiste Twoje publiczne wywody właśnie można uznać za pomówienie i lepiej żebyś pamiętał o tym, to taka rada na przyszłość.

A co do tego co napisałem wcześniej to chciałem Cię uświadomić jak wygląda rzeczywistość bo czytając Twoje teksty to widać, że trochę bujasz w obłokach Smile

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xclusiver: 25-11-2010 15:00.

25-11-2010 14:58 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xclusiver napisał(a)
cytat:
lord_zul napisał(a)
cytat:
Xclusiver napisał(a)
cytat:
lord_zul napisał(a)
Sprawa jest o tyle poważna że włamano się na konto pocztowe na którym były w myśl prawa dane poufne, które prawdopodobnie zostały przeczytane przez tą osobę bądź skopiowane...

Myślę ze policja będzie wiedzieć co z tym robić a interia napewno pomoże w tym z obawy przed utratą potencjalnych klientów.

Interia klientów nie straci no bo z jakiego powodu? Co za bzdura Smile

Witamy w rzeczywistości Smile
Mówi Ci coś w ogóle pojęcie szkodliwość czynu?

To co wiadomo, to jedynie fakt, że ktoś zalogował się na poczcie Dydu. Policja przyjmie zgłoszenie bo taki ma obowiązek, ale jestem więcej niż pewien, że oleją sprawę ze względu na niewielką szkodliwość czynu, pewnie tylko kwalifikowaną jako straty moralne.


Coraz bardziej odnosze wrażenie że maczałeś w tym palce ;p
Oczywiście to tylko moje osobiste wrażenie tak więc nie przyjmij to jako pomówienie Smile
Nikogo nie oskarżam tym zajmie się prokuratura Smile a jeśli cie uraziłem to najmocniej przepraszam Smile


Osobiste Twoje publiczne wywody właśnie można uznać za pomówienie i lepiej żebyś pamiętał o tym, to taka rada na przyszłość.

A co do tego co napisałem wcześniej to chciałem Cię uświadomić jak wygląda rzeczywistość bo czytając Twoje teksty to widać, że trochę bujasz w obłokach Smile


Smile Moze i masz racje Smile może zbytnio idealizuje nasz organ ścigania Big Grin Może powinniśmy zadzwonić po dr House on by sobie poradził w 45 min z ustaleniem motywow, swiadkow, zleceniodawce i wykonawce Smile i jeszcze by było miejsce na reklamy Big Grin
Ja osobiście jestem zwolennikiem bezpośredniego załatwiania takich spraw Smile

Z drugiej strony trzeba mieć nadzieje że sprawca zostanie złapany i ukarany. Bo teraz był Dydu a jutro mogę być ja lub Ty. Nie chciałbym się zalogować któregoś dnia i zobaczyć ze mam pustą zbrojownie i siedze na pustaku chociaż rozwiązało by to wiele moich wątpliwości odnośnie tego w co mam sie ubrać na obleg albo expe Big Grin

Dydu jeszcze raz powodzenia w szukaniu sprawcy i ukaraniu go
Xclusiver więcej wiary w nasze organy ścigania Smile

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
25-11-2010 15:16 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sluchajcie , wiele hipotez a ja wam podam przyklad z zycia gralem kiedys w gre internetowa ogame , gralem z nia z kolegami ze szkoly miedzy innymi Hyale tez ze mna w to gral , znalismy wszyscy swoje hasla i loginy w razie gdyby nasze floty byly w zarozeniu , i Ci wlasnie o to koledzy ktoregos dnia dogadali sie z kims lepszy , weszli na moje konto i zawrocili flote i zniszczyli wszystko co mialem , do czego pije , ktos kto Ci sie wkradl na konto znal twoj login , chyba ze zarowno w grze twoj nick i login to dydu nie wiem ..... ale to ktos z twojego otoczenia bo podobno juz poszly oskarzenia poszly w strone sparty co nie bylo mile az tak nisko nie upadlismy

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
25-11-2010 15:17 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
ale to ktos z twojego otoczenia bo podobno juz poszly oskarzenia poszly w strone sparty co nie bylo mile az tak nisko nie upadlismy


Ciekawe co powiesz, jak okaże się, że jednak upadliście...

Ciekawe kto mógł miec interes aby zniszczyć konto Dydu w grze? Czemu Dydu? Zakładam, ze ktoś z otoczenia BW (dawnych czy obecnych graczy) znał jego adres mailowy i dalej już poszło. O animozjach dzielących miasto (i okolice) w którym mieszka Dydu na temat BW od początku wojny są powszechnie znane.

Zostało 1,5h - potem policja i upewnimy się, aby dołożyli starań do wykrycia sprawcy.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
25-11-2010 15:29 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)

Ciekawe co powiesz, jak okaże się, że jednak upadliście...

Ciekawe kto mógł miec interes aby zniszczyć konto Dydu w grze? Czemu Dydu? Zakładam, ze ktoś z otoczenia BW (dawnych czy obecnych graczy) znał jego adres mailowy i dalej już poszło. O animozjach dzielących miasto (i okolice) w którym mieszka Dydu na temat BW od początku wojny są powszechnie znane.




Każdy wie, że wszystkie itemy sprzedane przez włamywacza i tak są zwracane więc po co Sparta miałaby się włamywać? A interes niezły ma na tym psd - straciło tylko klocek i mogło przy okazji zrzucić wszystko na Sparte...
25-11-2010 17:07 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czerwony_Aniol napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)

Ciekawe co powiesz, jak okaże się, że jednak upadliście...

Ciekawe kto mógł miec interes aby zniszczyć konto Dydu w grze? Czemu Dydu? Zakładam, ze ktoś z otoczenia BW (dawnych czy obecnych graczy) znał jego adres mailowy i dalej już poszło. O animozjach dzielących miasto (i okolice) w którym mieszka Dydu na temat BW od początku wojny są powszechnie znane.




Każdy wie, że wszystkie itemy sprzedane przez włamywacza i tak są zwracane więc po co Sparta miałaby się włamywać? A interes niezły ma na tym psd - straciło tylko klocek i mogło przy okazji zrzucić wszystko na Sparte...


Teraz wiesz. Wcześniej tego nie wiedziałeś. A jak dobrze pójdzie sprawa się wyjaśni za pomocą Policji i wtedy okaże się definitywnie czy to Sparta czy nie...

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 25-11-2010 17:18.

25-11-2010 17:09 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skąd wiesz, że tego nie wiedziałem? Jeśli ktoś ma 1000 pktów w grze to znaczy, że nic o niej nie wie? ...


Więc poczekaj na wyjaśnienie sprawy zamiast sugerować, że to Sparta.
25-11-2010 17:22 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO Kradzież konta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH