Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Wylicytowany przedmiot - brak złożonej kwoty. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wylicytowany przedmiot - brak złożonej kwoty.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Margus*
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia IX

Wylicytowany przedmiot - brak złożonej kwoty. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Zbroja warstwowa Orchidei

Temat się już przewijał. Były pytania, były rozstrzygnięcia (na prośbę Pazurzastej) nie pozostaje nic innego jak zgłosić naruszenie regulaminu.

Pazurzasta jak gramy dla zasady to gramy.

__________________
Czarny dzięcioł z chęcią pień ciął.

R14
La Diabolique
26-11-2010 19:16 Margus* jest offline Szukaj postów użytkownika: Margus* Dodaj Margus* do Listy kontaktów
pazurek
Full Member


Data rejestracji: 10-03-2010
Postów: 61
Skąd: ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w kwestii wyjaśnienia 2 razy składałam ofertę na wylicytowaną kwotę tzn. 2,1 kk
2 razy moja oferta została odrzucona
pozdrawiam K.

__________________
pazurzasta
Brak gracza o podanym ID

26-11-2010 20:19 pazurek jest offline Szukaj postów użytkownika: pazurek Dodaj pazurek do Listy kontaktów
125euro
Newbie


Data rejestracji: 22-03-2010
Postów: 2
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ej poczekaj jeszcze troche ok? czekamy na ostateczna decyzje C47, wiesz ze byly komplikacje

__________________
r4 kilobajt
27-11-2010 10:55 125euro jest offline Szukaj postów użytkownika: 125euro Dodaj 125euro do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

24h na dokonanie transakcji według decyzji mojej oraz tmoda działu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-11-2010 17:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
pazurek
Full Member


Data rejestracji: 10-03-2010
Postów: 61
Skąd: ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wink

__________________
pazurzasta
Brak gracza o podanym ID

27-11-2010 18:16 pazurek jest offline Szukaj postów użytkownika: pazurek Dodaj pazurek do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce apropo tej licytacji to tak, moja wina że przez edycje posta ofa jest nieważna,ale akurat ja chciałem kupić tą orche i pewnie jakbym był online to z pazurkiem do 2,5kk albo 2,6kk by doszło, ale przy takiej interpretacji tego że: skoro ofa nieważna to pazurzasta płaci i tak podbitą kwotę to w przyszłości stwarza pole do popisu na podbijanie aukcji:
np
kolega podbija aukcje daje ofertę, potem edytuje ofe - post przez to nieważny , ale jak ktoś już podbił to i tak musi płacić, problemu może faktycznie nie ma jak aukcja wygląda tak jak teraz, że i ja i kasia chcieliśmy kupić faktycznie , ale radze coś zrobić na przyszłość z tym
pozdrawiam
Maciek

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
28-11-2010 19:29 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

12056
Login Gryzelda
Postać pazurzasta

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-11-2010 15:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
pazurek
Full Member


Data rejestracji: 10-03-2010
Postów: 61
Skąd: ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uprzejmie informuje iż dokonałam transakcji i pewnie niestety to wiesz
a mój ban to kolejny dowód na to jak bardzo mnie nie lubisz
tylko na to nie czekałeś prawda?
prosze o natychmiastowe odblokowanie konta
i przeprosiny !!!!!!!
no chyba że mam równiez obowiązek pucować sie przed tobą, bo jesli tak to podaj mi na to odpowiedni punkt w regulaminie
a na marginesie bana i Twoja bezlogiczną i widzimisiowatą decyzję mam gdzieś ale orcha fajna rzecz

__________________
pazurzasta
Brak gracza o podanym ID

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pazurek: 29-11-2010 17:03.

29-11-2010 16:14 pazurek jest offline Szukaj postów użytkownika: pazurek Dodaj pazurek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak sprawdzałem to nie widziałem w logach nicku margus, ale sprawdziłem po ID

konto odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-11-2010 18:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
pazurek
Full Member


Data rejestracji: 10-03-2010
Postów: 61
Skąd: ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a magiczne slowo przepraszam?

__________________
pazurzasta
Brak gracza o podanym ID

29-11-2010 18:21 pazurek jest offline Szukaj postów użytkownika: pazurek Dodaj pazurek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Wylicytowany przedmiot - brak złożonej kwoty.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH