Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Moria] Ściana płaczu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony [Moria] Ściana płaczu 41 Ankieta - średnia ocena: 6,8541 Ankieta - średnia ocena: 6,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uważam że nie warto zmieniać sewerów, tylko jak juz gra się to ciągnąć jedną postać i odkrywac jej możliwości z każdym nowym lvlem...

bo zmienianie serwerów i granie tego samego again jakieś takie przykre jest

__________________
Big Grin

15-02-2011 18:59 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Randzjel
Full Member


Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 55
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płaczu część kolejna. Piąta ekspedycja z rzędu na czarnego smoka i nadal czarnego nie zobaczyłem. Na myśl o ekspie robi mi się niedobrze. Definitywnie pora skończyć napychania kiesy twórcom gry za tak wątpliwą rozrywkę......

Stany lokacji.

5/1/1 - złoto
4/0/1- złoto
6/0/1- złoto
11/1/1- feniks
13/3/1- feniks

Na białych smokach było podobnie. Fartem jak wyskoczył biały i zdobyłem blachę.
Dropa zero !!!!! rozwoju zero!!!!! ciśnie mi się na usta reklama BW....

Jesteś szczęśliwym człowiekiem? nie wiesz co to pech? zagraj w BW. I zaznaj obcych ci do tej pory stanów świadomości.


Kolejne 2 ekspy......
1- Fenek
2- zrespiłem fenka i wypadł fenek

7!!!!!!!!!!!! eksp na czarnego i 3 razy złoto, 4 razy feniks

I powiedzcie mi k...... że tu wszystko działa normalnie........

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Randzjel: 19-02-2011 13:13.

15-02-2011 22:15 Randzjel jest offline Szukaj postów użytkownika: Randzjel Dodaj Randzjel do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pushe, pushe i jescze raz pushe, z ktorymi N.I.K.T. (Naczelny Inspektor Kontroli Targowiska) nic nie robi...
przykłady z r5.

Dobry Pierścień Siły 2 20 / 0 / 2 / 2 / 1 2011-02-21 // to aukcja jest w trakcie.

Szorty Cichych Ruchów (+5) 1 74 / 16 / 6 / 6 / 4 2010-12-06
16:00:24 // mimo zgloszenia sprawa olana przez operatora.

Maczuga Podkowy (+3) 1 62 / 9 / 4 / 2 / 1 2010-09-22
19:32:30 //to samo co wyżej

przykłądów jest cała masa....
aż sie grać odechciewa...

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sierus: 21-02-2011 17:42.

21-02-2011 17:42 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
Randzjel
Full Member


Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 55
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejna część ekspedycji na czarnego smoka. 8 podejść pod czarnego i nie wiem nadal jak czarnuch wygląda Crying

8 prób
4 razy fenek
4 razy złoto
czarny- 0

I wiecie co? mam gdzieś gadanine o pechu i statystykach. Chcę grać, wspomagać grę finansowo. Ale chcę też mieć jakieś zadowolenie z tej gry. A gra jak widać jak kogoś nie lubi to funduje mu przejście przez piekło. Zero dropa, zero rozwoju z ekspedycji. A jak teraz pieprznę na zawał albo wyląduje w wariatkowie to zażądam kosztów pogrzebu lub leczenia.
23-02-2011 19:18 Randzjel jest offline Szukaj postów użytkownika: Randzjel Dodaj Randzjel do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z zażądaniem zwrotów kosztów pogrzebu może być pewien problem ;p
No, chyba, że znasz jakiegoś dobrego nekromantę, w ostateczności medium rotfl

Ale fakt, nieraz dziko te expy wyskakują Smile
Ja moje pierwsze 3 expy na białą wieżę też przeklinałem, bo hydranty trafiałem ;p

No, właściwie, to za pierwszym razem hydra, za drugim biały, a potem 2 razy hydra ;]
Ale 16 dmg zadałem ;p


Ja chcę AIII i dropa Evil

__________________
[

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 24-02-2011 15:23.

24-02-2011 15:20 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh... Wczoraj miałem db+1 krawat celności. Poszedł 1 ks i nie ulepszyło. Potem 3kż nie wbił na db. Dzisiaj rozbiłem kd, 2 kż poleciały, i nic. Musialem jeszcze 2ks rozbić żeby go wbić na +5 :/ Żenada...
26-02-2011 09:24 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinno się też zmienić modów aby nie pomagali swoim znajomkom w znajdowaniu super dropów Big Grin
Nie od dziś wszak wiadomo że :
KTO MA MODA W KLANIE TEN MA SUPER DROPOWANIE rotfl

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

26-02-2011 10:05 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c025bcbe24

chyba najpierw modzi powinni sami sobie pomóc w tym dropie...hehe

drop na morii jest przereklamowany, trzeba być naprawdę cierpliwym aby coś dropnąć, pare miesięcy nie widziałem u siebie itemu za więcej niż KD

a w klanie, kto ma dropić ten dropi...

__________________
Big Grin

26-02-2011 11:33 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehehe, czarować to My a nie nas Big Grin

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

26-02-2011 13:05 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@1alremas1 - sugerujesz, że przez ponad pół roku klikania pielgrzymek w sprzęcie, na który dałem od siebie na oko 60 kd + pożyczam sprzęt wart kolejne 50 kd, chodząc regularnie przy 51-65 szczęścia na pielgrzymki, że nie miałem przez ten okres czasu dropnąć nic, co by mi zwróciło choćby koszt złożenia sprzętu? Zarobiłem na pielgrzymkach póki co 30kd... niewiele, biorąc pod uwagę liczbę broni palnych, które legendami nie były - a mogłyby być.


PS.

Właśnie przed chwilą uświadomiłem sobie, dlaczego Moria zwykła była być nazywaną serwerem Hardcore. Po 40 sekundach od respawnu mobów następujące lokacje:
- Pajęcza Przepaść
- Góry Mądrości
- Skorupia Pustynia
Były już zajęte -.-
Sam odpaliłem swoją ekspę o 21.01.03 jako... druga drużyna
Na Wielkim Stepie II o 21.02 były 2 miejsca wolne ;]
Teraz jest 21.20 i zostały 2 wolne miejsca na Golemie, 1 wolne miejsce na szlachetnym oraz 2 wolne miejsca na meduzie - rzeźnia po prostu Wink


Edit: Vilku, przeginasz Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 02-03-2011 19:21.

01-03-2011 21:29 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie sugeruje tylko stwierdzam fakt, o którym od dawna jest wiadomo a o którym nikt nic nie mówi lub też nie mówi się z obawy przed sankcjami ze strony Team-u.

A tłumaczenia o prawdopodobieństwie są dobre dla dzieci w przedszkolu.

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

02-03-2011 15:10 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gadasz głupoty i w zbędny sposób robisz napinki.

To, że któryś z graczy ma kolorowy nick na forum nie oznacza, że mu administracja pomaga w dropieniu przedmiotów. Są dobrzy gracze i kiepscy. Tutaj elitą są tacy, którzy potrafią dobrze dopracować sprzęt i mają większą szansę na znalezienie czegoś wartościowego.

Nie oszukujmy się, więcej znalezisk ma gracz mający 1000 punktów, niż taki, co ledwo doszedł do dychy Smile

A siedzenie w wysoko usytuowanym klanie też ma swoje zalety - ktoś znajdzie fajny składnik, strony się dogadują i jest robiona aukcja. W ten sposób, grupa topowych graczy sama sobie buduje zajebisty ekwipunek.

Wszystko jest w porządku, mylicie funkcje moderatora forum z administratorem gry, ale to nie nasz problem Wink

Proszę Vilku o ostrzeżenie dla gościa powyżej za gadanie pierdół Smile

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-03-2011 17:58 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heheh

coby kolega anty-team zazdrościł i żył dalej w swoim swiecie bajek

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Czarny Amulet (+4). rotfl rotfl rotfl link w sali trofeum..

__________________
Big Grin

02-03-2011 18:04 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
heheh

coby kolega anty-team zazdrościł i żył dalej w swoim swiecie bajek

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Czarny Amulet (+4). rotfl rotfl rotfl link w sali trofeum..



Przeginasz Tongue

Tym bardziej, że ja na mniej więcej takim szczęściu (65) chodzę od mniej więcej miesiąca na pielgrzymki i nic ;]


PS. Kocham ataki podczas pielgrzymowania, po każdym ataku -2k krwi na regenerację hp Roll Eyes

Edit:
@Vilku - dziś i tak nie mogę narzekać, póki co siadło 60% pielgrzymek (3k pr) i dropnąłem sobie 1 z 4 składników potrzebnych do pref + suf przedmiotu, generalnie docelowego. Został mi do odkupienia jeden, bo pozostałe 2 ćwiartki złożyłem w ciągu 3 dni bodajże Big Grin
Edit2: Many mam w sumie mało, z 50k w tej chwili będzie chytry

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 03-03-2011 00:14.

02-03-2011 21:10 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzisiaj czyściłem zbrojownie, mogłem ci pokazać te wszystkie pałki +4 Tongue
ostatni dobry drop mój sięga cudownego tygodnia dropienia unikatowej biżu, pół roku temu pewnie jakoś..

pielgi pielgami, masz złom mane na łączenie ciekawy Smile

__________________
Big Grin

02-03-2011 22:53 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Krzywy Zgryz
Newbie


Data rejestracji: 23-02-2011
Postów: 5
Kraina: Moria III
Skąd: Nowe Crobuzon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram niecały miesiąc zatem jestem noobem. W tym czasie jednak zauważyłem dwie rzeczy: raz, że zaczyna mnie dziwić zegarek, który nie odlicza do tyłu, a dwa, że wszystkie te płacze na temat procentowych szans znalezienia dobrej pałki są (niestety) zasadne.

Tak oto zarejestrowałem się na r9, coby nabrać doświadczenia i - być może - zagrać w przyszłości na jakimś nowym serwerze gdzie będę radośnie bity przez tych, którzy tego doświadczenia nabrali więcej. Dobrnąłem z uśmiechem na pysku do 24 lvl i (biedny dureń) postanowiłem wykonać zadanie z pielgrzymką. "OK" myślę sobie "mam 33% szansy na tę cholerną zwinność i 24 wyprawy. Dam radę!".

Otworzyłem piwo i -> klik, pielgrzymka w nieznane.

"Cisza i bla, bla."

"Nic to" myślę "parę razy może się nie udać".

Otworzyłem kolejne piwo.

Po 12 nieudanych pielgrzymkach zacząłem kombinować, że może trzeba się, hmm, ulepszyć. Wydałem trochę kamieni, dokupiłem piwa i z dniem następnym dokonałem kolejnych 12 pielgrzymek z szansą 41%.

I?

I cisza i spokój. Pomyślałem, że skoro już zarejestrowałem się na forum celem korzystania z "szukajki" to się wyżalę i będzie mi lepiej.

Nie jest, ale przynajmniej napisałem swojego pierwszego posta, tak?

__________________
Weźmij zatem wór stalowy i pójdź w ślad za nieruchomym.
03-03-2011 08:02 Krzywy Zgryz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzywy Zgryz Dodaj Krzywy Zgryz do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Gadasz głupoty i w zbędny sposób robisz napinki.

To, że któryś z graczy ma kolorowy nick na forum nie oznacza, że mu administracja pomaga w dropieniu przedmiotów. Są dobrzy gracze i kiepscy. Tutaj elitą są tacy, którzy potrafią dobrze dopracować sprzęt i mają większą szansę na znalezienie czegoś wartościowego.

Proszę Vilku o ostrzeżenie dla gościa powyżej za gadanie pierdół Smile

Pozdrawiam


Hahahaha, mówiłem że zaraz zaczną się sankcje . Mister BUC poczuł się dotknięty Big Grin Czyli co? Prawda w oczy kole i trzeba jak najszybciej uciszyć tych co poruszają tzw "temat Tabu".

Nie ma dobrych i kiepskich graczy tylko tacy co mają dużo szczęścia (czyt. błogosławieństwo z góry) oraz Ci którzy nie mają go wcale.

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

03-03-2011 14:09 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
Xavox
Lord


images/avatars/avatar-22260.jpg

Data rejestracji: 15-06-2009
Postów: 372
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na tej cholernej Morii II praktycznie nie ma ludzi, dzisiaj przeszpiegowalem cała 4 strefe z młodzików tak do 150 pkt bo oni mają najwięcej zawsze (uzbierałem 47k ludzi) do tego 3 ataki nie weszly na 90% a gram bez premium więc 3 ataki to dla mnie dużo

to się w głowie nie mieści

__________________
That place in my mind...

03-03-2011 15:43 Xavox jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavox Dodaj Xavox do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli moja teoria zaczyna się potwierdzać Smile

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

03-03-2011 15:48 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krzywy Zgryz napisał(a)
Gram niecały miesiąc zatem jestem noobem. W tym czasie jednak zauważyłem dwie rzeczy: raz, że zaczyna mnie dziwić zegarek, który nie odlicza do tyłu, a dwa, że wszystkie te płacze na temat procentowych szans znalezienia dobrej pałki są (niestety) zasadne.

Tak oto zarejestrowałem się na r9, coby nabrać doświadczenia i - być może - zagrać w przyszłości na jakimś nowym serwerze gdzie będę radośnie bity przez tych, którzy tego doświadczenia nabrali więcej. Dobrnąłem z uśmiechem na pysku do 24 lvl i (biedny dureń) postanowiłem wykonać zadanie z pielgrzymką. "OK" myślę sobie "mam 33% szansy na tę cholerną zwinność i 24 wyprawy. Dam radę!".

Otworzyłem piwo i -> klik, pielgrzymka w nieznane.

"Cisza i bla, bla."

"Nic to" myślę "parę razy może się nie udać".

Otworzyłem kolejne piwo.

Po 12 nieudanych pielgrzymkach zacząłem kombinować, że może trzeba się, hmm, ulepszyć. Wydałem trochę kamieni, dokupiłem piwa i z dniem następnym dokonałem kolejnych 12 pielgrzymek z szansą 41%.

I?

I cisza i spokój. Pomyślałem, że skoro już zarejestrowałem się na forum celem korzystania z "szukajki" to się wyżalę i będzie mi lepiej.

Nie jest, ale przynajmniej napisałem swojego pierwszego posta, tak?


pocieszę Cię:
masz 1/9 a to że trafi się ta pielga którą chcesz, a później losowator BW sprawdza czy udało Ci się ją zaliczyć :>
a nie że jak masz 41% to za tym 3-4 razem Ci wejdzie. Tongue PP


btw.
ja osobiście chciałem sobie popłakać że nikt nie chce wymienić się ze mną kontem Frown
R5 na R8
chciałem sobie uczciwie pooszukiwać na r8 a tu lipa Frown

ma ktoś coś na wymianę? :>

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 03-03-2011 15:56.

03-03-2011 15:55
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1alremas1 napisał(a)
Hahahaha, mówiłem że zaraz zaczną się sankcje . Mister BUC poczuł się dotknięty Big Grin Czyli co? Prawda w oczy kole i trzeba jak najszybciej uciszyć tych co poruszają tzw "temat Tabu".

Nie ma dobrych i kiepskich graczy tylko tacy co mają dużo szczęścia (czyt. błogosławieństwo z góry) oraz Ci którzy nie mają go wcale.


Pieprzysz od rzeczy i tyle. Ja nigdy nie byłem moderatorem i nie zamierzam nim być, komputer mi do życia nie jest niezbędny.

Wszyscy, który gra nie idzie twierdzą, że to jest nierówne, moderatorzy mają lepiej i Konrad wszystkim włazidupom codziennie zrzuca po dziesięć administracyjnych kamieni duszy by im się żyło lepiej.

Ja jestem przeciętnym graczem, z dość dużym bagażem doświadczeń, na R2 tą postacią miałem jak na razie dwa porządne dropy warte po 6kd (jeden na wyprawie, drugi na ekspedycji). I nie narzekam.

Innym się wiedzie lepiej, ale to nie powód do zazdrości.

A ja zawsze reaguję ostrym językiem jak widzę przejawy skrajnego debilizmu na forum, wieczne narzekanie i szukanie teorii spiskowych.

Właśnie mi się odechciało wchodzić do tego tematu dzięki takim kretyńskim wypowiedziom.

To ja się pożalę, że dość mam malkontentów tutaj Wink

Pozdrawiam

PS. Sprawdź matołku co oznacza słowo ,,sankcje" i dopiero zacznij używać profesjonalnego języka Smile

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2011 00:15 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Matołka poszukaj u siebie w rodzinie albo zwyczajnie spójrz w lustro.

Wejdź w dział SPRZEDAM i popatrz ilu graczy dropi na danym serwerze . Poszukaj później tych samych nicków na innych serwach.

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

04-03-2011 15:12 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo dobry gracz na każdym serwerze potrafi wykorzystać 100% tego, co daje system Wink

Niepotrzebne do tego żadne pomoce administratorskie Wink

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2011 15:20 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie oświeć mnie i powiedz co trzeba robić ab wykorzystywać 100% tego co daje system. Jeśli Twoje podpowiedzi, sugestie i porady sprawdzą się to publicznie odszczekam wszystko to co tu napisałem. Smile

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

04-03-2011 15:26 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie trzeba miec dropu, zeby byc dobrym, a tym bardziej byc w team'ie zeby cos miec.

Ja nie jestem w team'ie mialem moze z 4-5 dropow od poczatku gry a nie narzekam na swoje eq.

Na morii liczy sie kombinowanie a nie debilne klikanie pielg jak na necro.

Chcesz miec fajne eq, zainwestuj i posklejaj pare rzeczy na handel, a nie pieprz, ze musisz byc w team'ie.

Vlade i Dionek sa najlepszymi przykladami, ze nie trzeba byc zeby miec dobry drop.

A co do placzu:

to juz chce 93 lvl, a one tak powoli rosna ;/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dydu: 04-03-2011 15:46.

04-03-2011 15:45 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ot, choćby to:

Doskonały Runiczny Kapelusz Adrenaliny
SPRZEDAJ (181 150 PLN)


lub to:

Dobry Runiczny Kilt Inków (+5)
SPRZEDAJ (168 150 PLN)


Oba przedmioty złożone, w sali trofeum r2 możesz sobie obejrzeć jak - każdy składnik był kupiony. Kapelusz na jakieś 16 połączeń.

4 ćwiartki na elfi kilt pasterza zdobyte w ciągu 4 dni, ostatnia namierzona i ją również kupię.


To się nazywa wykorzystanie systemu na Morii - umiesz grać, to i tak sobie poradzisz, drop (przynajmniej nie twój) wcale nie jest Ci potrzebny do zdobycia dobrego sprzętu.
04-03-2011 15:46 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
1alremas1
Member


Data rejestracji: 10-02-2011
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sęk w tym panowie , że dobry drop, dobry sprzęt sprzedaje się za wysoką cenę. Im więcej PR tym szybsze zwiększanie parametrów postaci.
Na każdym serwerze jest tylko garstka graczy którzy dzięki dropom szybko się rozwijają. Pozostali muszą ciułać PR aby móc cokolwiek kupić.

__________________
" Ludzi z TEAM-u tu się lękaj; swoje rób i mało stękaj;
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj;
W pas się kłaniaj, wpłacaj kasę to dostaniesz dropa ... czasem"

04-03-2011 16:00 1alremas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1alremas1 Dodaj 1alremas1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN 1alremas1
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak sobie zaplącze że na 16 dalekich weszły aż 2 Crying (;D)
I jak tu zaliczyć :S (wyprawki ofc)
Chociaż...jeśli nie mam odporności zaliczonej a mam na nią AŻ 9% to łatwo nie będzie Big Grin

__________________




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Otter: 04-03-2011 16:40.

04-03-2011 16:39 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1alremas1 - idz plakac na sciane necro, to jest moria tu nikt nie ciula pr'ow i o postacie nnie decyduje drop tylko myslenie
04-03-2011 19:19 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ano na morii wystarczy poobserwować rynek i być cierpliwym i da się uzbierać nieco kamyków Smile a potem już tylko wymyślanie buildów i zabawa w studnię dusz, a dalej klejenie żmudne klejenie :/

__________________
Big Grin

04-03-2011 19:39 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Moria] Ściana płaczu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH