Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Moria] Ściana płaczu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony [Moria] Ściana płaczu 41 Ankieta - średnia ocena: 6,8541 Ankieta - średnia ocena: 6,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu się płacze a nie chwali ulepszeniamiSmile

ehh sushi uchylił rąbka tajemnicy na temat a3, poszła fama na wszystkich serwach i teraz tłumnie odwiedzany jest temat w nowościach dotyczący a3, przez co całe forum zamula bez przerwy, a jak popatrzy sie ilu tam jest użytkowników, to nasuwa się jedno słowo: szok, no i myśli typu rzuciło się stado hien, czy coś takiego, w każdym bądź razie mam wnerwa, gdyż nie mogę swobodnie kożystać z forum, przez tych *******, najlepiej zamknąć tamten temat i będzie spokój Evil
a3 nie wchodzi przecież za tydzień, jeszcze zdążą zajrzeć.


edit: i jeszcze teksty typu nie wiem czy się powtarzam, ale nie chciało mi się tylu stron czytać. No ja @%&#$*@$. Pewnie jeszcze odpowiedzi chce na swój post, choć sam olewa cały temat, bo jego post najważniejszy, ehhh. zamknijta tamte tematy bo to żal, zrobiła się tam druga ściana płaczu, jak chcą płakać niech tu płaczą, bo tu jest na to miejsce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 25-03-2011 00:54.

22-03-2011 21:53
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie wkurza to że 80% to niby jest 80% ale nie jest Big Grin

na 24 wyprawki po 80% weszły mi 4 Frown
29-03-2011 20:10
Reey
Lord


Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 371
Klan: Horda
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie wkurza to ze stracilem 6 kd zeby wbic helm adrenaliny na DB ! i 6 kd zeby wbic siurka na db + 5 i tego wyszlo ze i tak i tak lezy na zw +5...no i mi nie dropi..a niby 70 szczescia to nie tak malo..

__________________

29-03-2011 22:35 Reey jest offline Szukaj postów użytkownika: Reey Dodaj Reey do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt nie chce ode mnie dropa odkupić Crying Crying
01-04-2011 00:50
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
nikt nie chce ode mnie dropa odkupić Crying Crying


Drop którego nikt nie chce kupić to nie drop Tongue

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

01-04-2011 00:51 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak wiem db tygrysia czapka adry to złom, a żądanie 24kd za taki item to żart, ale liczę, że w końcu ktoś kupi i ja wtedy zakupię sobie sunset i będę happy. Jednak dopóki nie sprzedam to co najwyżej mogę sobie popłakać Crying


edit: zapominam się czasem, że moria to nie tylko r9, choć sam gram i na r13 Baby ostatnie aukcje tygrysiej cofając się do początku listopada, nie wklejałem dwóch powyżej db, bo miały oczywiście wyższą cenęSmile

Dobra Tygrysia Czapka Adrenaliny 1 0 / 0 / 0 / 21 / 15
Dobra Tygrysia Czapka Adrenaliny 1 0 / 0 / 0 / 3 / 23
Tygrysia Czapka Adrenaliny (+3) 2 0 / 0 / 2 / 1 / 18
Tygrysia Czapka Adrenaliny (+5) 2 0 / 0 / 0 / 1 / 25
Dobra Tygrysia Czapka Adrenaliny 4 0 / 0 / 0 / 7 / 22

edit 2: no dobra zejdę z ceny trochę Evil

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 04-04-2011 19:32.

03-04-2011 03:58
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro nie chcą kupić za cenę jaką proponujesz znaczy się nie jest tyle warta Wink

__________________
Big Grin

03-04-2011 10:57 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co się dzieje na r13... Nikt nie chce kupić mojego Diam Krawatu +5 za 2kd, patrzę:


Wakizashi Kontuzji (+3) 1 0 / 0 / 0 / 1 / 2 2011-04-03
18:38:41


no comments...

__________________

03-04-2011 18:16 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot Pierścień Nietoperza (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

<wnerw> dziś dwa razy pod rząd, w sumie już 18 razy na samo dbFrown
ja nie chcę dogonić Reey'a, ani swoich szortów pasterza Crying

btw zszedłem z ceny tygrysa adry, a tu dalej uj Evil
06-04-2011 20:19
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

amber.ovh.org/bw/

Nie działa Crying

I gdzie ja teraz znajdę podobną stronkę...

__________________

17-04-2011 12:57 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@SephiorX

Na przykład tu: http://geniusz.org/bw/forge.html

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
17-04-2011 13:33 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
DYMOSZCZAL
Triple Ace


images/avatars/avatar-20001.gif

Data rejestracji: 14-07-2009
Postów: 202
Klan: ParadoX [P_M] [D_M
Kraina: Moria III
Skąd: R9/15 - Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nie chce mi sprzedać Dsk+1 Bandany Adrenaliny , ćwirtki nie chcą się wbijać...źle się z tym czuję...jeżeli dalej tak pójdzie to będę płakuniał Crying

Tongue

__________________

17-04-2011 14:53 DYMOSZCZAL jest offline Szukaj postów użytkownika: DYMOSZCZAL Dodaj DYMOSZCZAL do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh, ja już jakiś tam kapitał mam zrobiony ale brak mi pomysłów co by tu kleic :/
Na aukcjach sam syf... Nawet nic fajnego do elfiej peli zabójcy nie mogę kupic.
Tytanów też jakoś złożyc nie mogę. Biegam dalej z maczugą...
Dzisiaj 5 ataków na 90% nie weszło, oczywiście przed expą, regeneracyjnych. Większośc wyprawek nie wychodzi na 80%... Eh :/
17-04-2011 16:03 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot Dobry Srebrny Pierścień Twardej Skóry (+3) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

A pozniej z d1 spadl i z d0 i mi sie skonczyly kz - jak zawsze mi ich malo i malo ;/

A tylko na d4 go chcialem Crying

Ja mam pomysly i skladniki tylk osie wbijac nie chca Frown

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
17-04-2011 22:09 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Damjan - mi to mówisz? W zbrojowni u mnie czekają 3 bandany i 3 kilty na wbicie, peleryn jeszcze nie pozbierałem, ale też będą czekać na wbicie.

Tymczasem: pierwszy raz od 2 miesięcy tak ładnie mi wbicia powyżej dobrego siedziały... tylko co z tego, skoro z d.+5 na ds. już wejść nie chciało

Przedmiot Dobra Lekka Peleryna Siewcy Śmierci (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 5). <--- 4 próby były kosztem 8kd


Edit:
Dropy pielgrzymkowe na evencie powalają:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=72a908e3b0

I co z tego, że mogę do 136 szczęścia dobić, skoro mi to nic nie daje...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 22-04-2011 16:23.

17-04-2011 22:55 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Sadentrue
Double Ace


images/avatars/avatar-19452.jpg

Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 138
Kraina: Moria III

RE: [Moria] Ściana płaczu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aż się chce bluźnić... 78 poziom. Człowiek ma nadzieję że jakieś statystyki fajne dostanie... KUCHNIA!!! Jestem CR-em a dostałem +3 do wiedzy.

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7c68eccd29

Na tym poziomie to bez sensu - teraz mam tyle wiedzy co siły. Coś zwinki, siły, wpływów - losowator nie chce dawać. Dostaję po dwa inta, wyglądu.


Może zmienić to tak żeby dawał KAŻDĄ INNĄ! Co?

To na święta nie musiałbym się wkurzać.

__________________
All the ways you wish you could be, that's me. I look like you wanna look I fuck like you wanna fuck, I am smart, capable and most importantly, I am free in all the ways that you are not.

23-04-2011 09:37 Sadentrue jest offline Szukaj postów użytkownika: Sadentrue Dodaj Sadentrue do Listy kontaktów
_Gniew_
Double Ace


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten event to normalnie parodia. 37 pielg zwinki na 65%, 7 razy wylosowana i jeszcze nie zaliczone jak dobije do 50 nieudanych to koniec z BW.
24-04-2011 04:45 _Gniew_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Gniew_ Dodaj _Gniew_ do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to od 7 do 50 daleko Big Grin

ehh tak sie cieszylem ze mam 11 kz, ale naszla mnie chec wbicia szamanskiej maski na db +2, wyszlo tak, ze z db +1 zrobilo sie db, a z 11 kz ledwie 3 Crying
24-04-2011 06:56
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot Legendarny Dobry Shuriken Reakcji (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 5).


dlaczego???? dlaczego mi to robicie??Frown
08-05-2011 20:15
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Crying Crying
ehh jak sporo mnie kupno susetu kosztuje
Dobry Słoneczny Pierścień (+4) 6 7 / 5 / 1 / 2 / 31
Słoneczny Sygnet (+3) 5 5 / 2 / 0 / 0 / 22
a to jeszcze nie jest set Crying
na dodatek nie mają drugiej połówki na łańcuch dla mnie Mad
będę musiał się sprężyć i zarobić na to słonko na szyję do końca miesiąca. Zaczynamy dziś od zera do 15kd, ciekawe czy się uda.
17-05-2011 21:05
druidh
Triple Ace


images/avatars/avatar-6651.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: inąd stamtąd dotąd.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego pierwsze 20 leveli jest takie nudne. Crying

__________________
dru'
cytat:
lee781 napisał(a)
Zamiast "Wykop skarb super great mastera DeLuxe" powinno być chyba "poszperaj głębiej w szopie dziadka z rupieciami i nie złap tężca"

Kto do cholery zakopuje pałki i noże?

20-05-2011 21:27 druidh jest offline Szukaj postów użytkownika: druidh Dodaj druidh do Listy kontaktów
Aessalion
Viking


Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 721
Klan: Undeads
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nudzi mi się, dlaczego mi się nudzi. może byście tak zaczeli wprowadzać ten a3?
Choćby po to byśmy już mogli PE zbierać rotfl przynajmniej by się ataki porobiło Tongue

to tyle ode mnie, ale nadal mi się nudzi Big Grin

__________________
r9 - Aessalion

Awake... for all is dying, even the dead

We are our Past failing to come back

All of us visionaires
with a rope around our neck

21-05-2011 17:27 Aessalion jest offline Szukaj postów użytkownika: Aessalion Dodaj Aessalion do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ulepszono przedmiot Tytanowy Pierścień Celności (+5) -> Dobry Tytanowy Pierścień Celności !

za 13 razem..

po drodze jakies 15-18 razy spadł między zwykłym+1 a zwykłym+5..
22-05-2011 09:27
SezieLowaty
Double Ace


Data rejestracji: 10-05-2011
Postów: 104
Klan: Fort Pułaski [REBEL]
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1. Przedmiot Dobra Władcza Peleryna (+1) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

2. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

3. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

4. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

5. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

6. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

7. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

8. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

9. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

10. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

11. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

12. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

13. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

14. Przedmiot Władcza Peleryna (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).



15. Ulepszono przedmiot Władcza Peleryna (+5) -> Dobra Władcza Peleryna !





Koszt: Ogromny

a dokladniej rzec mowiac:



Kamienie krwi: 93

Kamienie serca: 22

Kamienie życia: 15

Kamienie przemiany: 6

Kamienie duszy: 1



I co z tego mam? Dobrą Władcza Peleryna +0, a za tyle kamienie kupilbym w granicach d+5



Pozdrawiam adminów..


__________________

R4 : Racuu
Klan: RED_SPARTA
12-06-2011 09:49 SezieLowaty jest offline Szukaj postów użytkownika: SezieLowaty Dodaj SezieLowaty do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczoraj (właściwie dziś w nocy) - 13kd na wbicie jastrzębiego sygnetu z d.+2 na +2

A teraz dla innych, żeby mogli sobie popłakać:

Legendarna Dobra Napromieniowana Halabarda Władzy 13 500 / 203 / 118 / 0 / 0 2011-06-14
14:54:11


8430 drobnymi, właśnie dla takich chwil robię od ponad pół roku pielgrzymki (na 50 szczęścia +opcjonalne 20 z arkan)

Edit:
Jeszcze dodam tylko, że biorąc pod uwagę cenę tego przedmiotu w przeliczeniu na grube, nie jest to 30kd, tylko 60kd. W związku z tym wartość dropa od 1 kwietnia wynosi 150kd.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 14-06-2011 15:26.

14-06-2011 15:16 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot Dobry Hełm Adrenaliny (+2) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

Przedmiot Hełm Adrenaliny (+4) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 1).

itd...

Przedmiot Hełm Adrenaliny (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 3).

zamiast wbijać się w górę spadał ... 5 kamyków zycia zmarnowane i jest tylko na dobrym +0

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=aede223923

okolica 90 % nie udana rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez :Aureliusz:: 15-06-2011 11:25.

15-06-2011 11:22 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja popłaczę na snajpera...

6 x ok 350 (kryt) w opcji za niedługo 7x 400- 450, a przeciętny siusiak na moim lvlu ma 12x 350... dobry to ciśnie 12x 400 lekko. Crying Gdzie ten balans?

__________________
r2
15-06-2011 14:07 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rus1 napisał(a)
To ja popłaczę na snajpera...

6 x ok 350 (kryt) w opcji za niedługo 7x 400- 450, a przeciętny siusiak na moim lvlu ma 12x 350... dobry to ciśnie 12x 400 lekko. Crying Gdzie ten balans?


Snajper 100% ignora ma Smile Dolicz do tego obrone, i wcale nie tak łatwo siurkiem max kryt miec Big Grin
15-06-2011 14:12 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

koszt: rozbicie 4kp, zniszczenie 3kż + tych co powstały z kp, ks i kk nie liczę już, choć ks poszło najmniej, a szamańska koszulka jest na zw +2. Super, ehh.



odradzam ulepszanie z palca wszystkim Roll Eyes
16-06-2011 01:16
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
koszt: rozbicie 4kp, zniszczenie 3kż + tych co powstały z kp, ks i kk nie liczę już, choć ks poszło najmniej, a szamańska koszulka jest na zw +2. Super, ehh.



odradzam ulepszanie z palca wszystkim Roll Eyes



40kz, 80ks, następnego dnia 14kd i 2kp rozbite na drobne - a lekka peleryna centuriona jak nie weszła na ds. (już 4 razy), tak nie weszła :>

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 06-07-2011 22:04.

16-06-2011 01:43 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Moria] Ściana płaczu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH