Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Studio "W krzywym Zwierciadle" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Studio "W krzywym Zwierciadle" 26 Ankieta - średnia ocena: 8,6226 Ankieta - średnia ocena: 8,6226 Ankieta - średnia ocena: 8,6226 Ankieta - średnia ocena: 8,62
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Studio "W krzywym Zwierciadle" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Tutaj możecie prosić o różne grafiki Smile

Mały Regulamin:

1. Robię tylko Sygnatury,Avatary,Portrety,ew. herby do gry.(Nic innego nie związanego z bloodwars się nie podejmuje.)
2. Jedyne o co proszę to reklama pod sygną,lub sam sobie napisze,małymi literkami u dołu sygny Tongue
3. Prace wykonuje za darmo(chyba,że ktoś będzie hojny i da coś pr na R14)
4. Nie życzę sobie komentarzy osób "trzecich" na temat wykonanych prac.
5. Proszę dawać tylko linki z renderami (Przykładowa strona RENDERY )
6. Prace wykonuje dość szybko,zwykle do następnego dnia.
7.Nie wykonuje prac innym grafikom.

Pare przykładowych prac:
Sygnatury:








Portrety:



Edytując,będę dodawał nowe,lepsze prace.


__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 19 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 03-02-2012 10:49.

03-12-2010 13:16 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Sztajero.
Lord


Data rejestracji: 11-01-2010
Postów: 278

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Portret: http://www.planetrenders.net/renders/dis...e.php?pid=35785


Sygna z :

1- http://www.planetrenders.net/renders/dis...e.php?pid=29343
lub
2- http://www.planetrenders.net/renders/dis...e.php?pid=28262




W Sygnie napis Sztajero

W portrecie napis: Lantis

z góry dziękuje i czekam na odpowiedz.

Edit: poprawiono linki.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Sztajero.: 03-12-2010 14:39.

03-12-2010 13:35 Sztajero. jest offline Szukaj postów użytkownika: Sztajero. Dodaj Sztajero. do Listy kontaktów
bawar_1
Junior Member


Data rejestracji: 17-11-2010
Postów: 12
Klan: B_D
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

te sygny są beznadziejne...
nie pasujące napisy, render wgl. nie pasuje do tła, źle wtopiony i wgl.....
pracuj chłopie, a nie już chcesz wykonywać takie rzeczy...

dobra, aby spamu nie było:
Portret oraz Sygna z tego renderu: http://planetrenders.net/renders/albums/...VSPredator1.png
podpis Bawar, umieszczę podpis pod sygną dla Cb.

__________________
Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy czarnych oraz mściwych setów na bransoletach Smile
R8: Bawar

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bawar_1: 03-12-2010 15:48.

03-12-2010 15:44 bawar_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: bawar_1 Dodaj bawar_1 do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bawar_1 napisał(a)
te sygny są beznadziejne...
nie pasujące napisy, render wgl. nie pasuje do tła, źle wtopiony i wgl.....
pracuj chłopie, a nie już chcesz wykonywać takie rzeczy...

dobra, aby spamu nie było:
Portret oraz Sygna z tego renderu: http://planetrenders.net/renders/albums/...VSPredator1.png
podpis Bawar, umieszczę podpis pod sygną dla Cb.



Proszę przeczytać pkt. 5 mojego regulaminu,i zastanowić się czy czytasz ze zrozumieniem...
Z twojego posta wynika(skoro krytykujesz),że robisz duużo lepsze prace,dlatego też nie zamierzam zabierać się za zrobienie ci pracy...
Nie podoba się,nie zaglądaj,nie pisz,lub po prostu załóż swój temat(skoro jesteś taki dobry)

Panie Sztajero,zrobione Smile

Portret:


Sygna:


Av.



Edit.:
Proszę jeszcze z tego drugiego obrazka.
SYGN.


Av.


__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 03-12-2010 20:25.

03-12-2010 19:05 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Sztajero.
Lord


Data rejestracji: 11-01-2010
Postów: 278

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mysterio napisał(a)
cytat:
bawar_1 napisał(a)
te sygny są beznadziejne...
nie pasujące napisy, render wgl. nie pasuje do tła, źle wtopiony i wgl.....
pracuj chłopie, a nie już chcesz wykonywać takie rzeczy...

dobra, aby spamu nie było:
Portret oraz Sygna z tego renderu: http://planetrenders.net/renders/albums/...VSPredator1.png
podpis Bawar, umieszczę podpis pod sygną dla Cb.



Proszę przeczytać pkt. 5 mojego regulaminu,i zastanowić się czy czytasz ze zrozumieniem...
Z twojego posta wynika(skoro krytykujesz),że robisz duużo lepsze prace,dlatego też nie zamierzam zabierać się za zrobienie ci pracy...
Nie podoba się,nie zaglądaj,nie pisz,lub po prostu załóż swój temat(skoro jesteś taki dobry)

Panie Sztajero,zrobione Smile

Portret:


Sygna:


Av.



W razie czego można przeprowadzić jeszcze jakieś małe zmiany kosmetyczne.



Gitara gra Big Grin portret mi się podoba Wink
a gdybyś mógł jeszcze spróbowac av i sygne z tym 2 linkiem co podałem chce zobaczyc jak on będzie wyglądał ale wyslij na pw jak coś Smile
03-12-2010 19:38 Sztajero. jest offline Szukaj postów użytkownika: Sztajero. Dodaj Sztajero. do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Offtopnę sobie Wink

Te pierwsze sygny rzeczywiście są beznadziejne, ale nikt na początku nie robił cudów ;p
Widzę że sporo pędzli sobie ściągnąłeś, i ogólnie fajnie komponujesz, ale w kwestii posługiwania się Gimpem jeszcze sporo przed tobą Wink Chociaż i tak widać duży skok w porównaniu do 2 pierwszych prac. Oby tak dalej Wink

@down: dziękować Pleased

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 03-12-2010 22:02.

03-12-2010 21:09 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpuppets napisał(a)
Offtopnę sobie Wink

Te pierwsze sygny rzeczywiście są beznadziejne, ale nikt na początku nie robił cudów ;p
Widzę że sporo pędzli sobie ściągnąłeś, i ogólnie fajnie komponujesz, ale w kwestii posługiwania się Gimpem jeszcze sporo przed tobą Wink Chociaż i tak widać duży skok w porównaniu do 2 pierwszych prac. Oby tak dalej Wink



warn za spam.

__________________

03-12-2010 21:19 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm...jak aktualne to proszę o Smile

Portret dla Klanu

http://www.planetrenders.net/renders/dis...7829&fullsize=1

http://www.planetrenders.net/renders/dis...9313&fullsize=1

Nie wiem, które lepsze ;p Ogólnie ma być mrocznie i wiać grozą ;p

Z napisem League of Shadows


I Secik dla mnie taki dość mrocznyyyyy Big Grin

Z tą śmiercią: http://www.planetrenders.net/renders/dis...9313&fullsize=1

lub

Z Lordem Voldemortem: http://www.planetrenders.net/renders/dis...6806&fullsize=1

Choć chyba Lordzik wyjdzie lepiej na seciku(sygna, avek i portret)?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Evander.: 09-12-2010 00:25.

08-12-2010 08:32 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrobię z dwoma renderami i zobaczysz który lepsze Pleased Tylko daj mi dobre linki,a mianowicie te z pod obrazkaSmile


Edit: Na sygnie i portrecie mają być jakieś napisy?


__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 08-12-2010 16:50.

08-12-2010 16:49 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprawione linki. Co do sygnaturki to podpis tylko, czyli:

Evander
08-12-2010 17:38 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.Przepraszam za czas zwłoki,ale dopiero znalazłem czas Smile

1.Herb
2.Portret

1.


2.


3.


4.




Sygna:


Av.


Narazie Tyle,później lub jutro zrobię set z tym drugim obrazkiem,to edytuje Pleased


EDIT1: Dodane portrety 3 i 4.


__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 11-12-2010 15:18.

10-12-2010 20:00 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RENDER:

http://i673.photobucket.com/albums/vv97/...to_by_Tsuna.png


Poprszę secik;]
Sygna, avatar oraz portret do gry;p

Nie dziala mi planetrenders, ale po znajomosci da sie zalatwic??

Na sygnie i portrecie poprsze fajnie wkomponowany napis fazzio;]
10-12-2010 20:11 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla kolegi UP:

Portret:


Sygna:


Av.


__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

11-12-2010 18:09 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki praca jest the best;]
13-12-2010 18:52 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Upnijmy
rotfl rotfl


__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

18-12-2010 15:58 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Daleka Wyprawa
Member


Data rejestracji: 27-11-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślisz że jesteś dobry? Powiedz mi czy wykonasz mi prostą pracę, ale animację!~ rotfl

__________________
C:\WINDOWS\>_r6 - Caluj Zabke W Lapke
C:\WINDOWS\>_r3 - zmorales
20-12-2010 19:54 Daleka Wyprawa jest offline Szukaj postów użytkownika: Daleka Wyprawa Dodaj Daleka Wyprawa do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, bardzo proszę o set;]

Avatar + Sygnatura
Na sygnaturze poproszę napis : Veridos (kolor i miejsce wg. Twojego gustu Smile )


Portret postaci

Na portrecie również poproszę o napis "Veridos"


Pozdrawiam serdecznie.

__________________
...
22-12-2010 15:12 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie Veridos,niewiem dlaczego Pan wybrał sam c4d bez rendera rotfl rotfl
Ale wyszło mi coś takiego:

Av:


Sgn.



Portret wstawie później,zeedytuje post.


Portret:



__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 23-12-2010 14:47.

22-12-2010 17:44 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm porostu spodobało mi się i sądziłem, że będzie ok.

Jeśli jest możliwość to chciałbym aby napis na sygnie był bardziej widoczny (Veridos jest trochę rozmazane) i aby avatar był bez napisu, a jeśli masz dużo czasu to możesz z portretu zrobić także avatar i sygne, i zobaczę co bardziej mi się spodoba ( który wzór)

Pozdrawiam

E: Podpis : Veridos chciałbym tylko na sygnaturze.

__________________
...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Veridos: 22-12-2010 17:58.

22-12-2010 17:56 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
KoDeX74
Newbie


images/avatars/avatar-19998.jpg

Data rejestracji: 23-12-2010
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam


MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIESZ MIAŁ CZAS, ABY WYKONAĆ TO CO CI ZLECĘ...

PROSZĘ ZRÓB ŁADNĄ SYGMĘ Z TEGO, JEŚLI MOŻESZ TO:

- SPRÓBUJ DORZUCIĆ DO TŁA JAKIEŚ ELEMENTY (KROPKI, BŁYSKAWICE, TO JUŻ TWOJA SPRAWA... SZCZEGÓLNIE W 2 OBRAZKU)
- OCZYWIŚCIE MÓJ NICK (Mordimer_Maderdim)
- I ZŁÓŻ ŁADNIE SWÓJ PODPIS NA ŚRODKU SYGMY (NAJLEPIEJ MADE BY)
- ZMNIEJSZ ROZDZIELCZOŚĆ (JAK TO JEST KONIECZNE TO PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ... NIE ZNAM SIĘ ZBYTNIO NA ROBIENIU SYGNATÓR)


TU MASZ 2 OBRAZY DO WYBORU (JEŚLI BĘDZIESZ MIAŁ CZAS TO ZRÓB OBA)


http://www.planetrenders.net/renders/dis...e.php?pid=18258
http://www.planetrenders.net/renders/dis...e.php?pid=52734

Z GÓRY DZIĘKI WIELKIE ;]]]

nick r3 - Mordimer_Maderdim

__________________

24-12-2010 01:42 KoDeX74 jest offline Szukaj postów użytkownika: KoDeX74 Dodaj KoDeX74 do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie Kodex,troche mi trudno było napis zmieścić,dłuższego się nie dało wymyślić Big Grin
coś takiego mi wyszło,avek też chciałes?
jak czegoś brakuje to mów...
z tym drugim dodam później Smile



@Down

Zmieniłem napis i reklame(taka mi wystarczy ) :p

nie mogę teraz dodać czerwonej poświaty,bo bym musiał robić od nowa prace,a jakbym tu dodał to wyszedłby straszny chłam Smile



Można jeszcze dodać jakąs ramke Smile


EDIT:
Av:



__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 25-12-2010 13:37.

24-12-2010 19:58 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Scorpion7
Double Ace


images/avatars/avatar-22954.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 108
Kraina: Moria

witam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam i bardzo prosze o pomoc to link do mojego tematu nizej... Pzdr

Prosba o secik... Bardzo prosze o pomoc
24-12-2010 22:34 Scorpion7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scorpion7 Dodaj Scorpion7 do Listy kontaktów
KoDeX74
Newbie


images/avatars/avatar-19998.jpg

Data rejestracji: 23-12-2010
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NO POWIEM CI... ZAJE****STY EFEKT KOŃCOWY, ALE JEŚLI MOŻESZ TO POPRAW MI PARE ELEMENTÓW...


- JEŻELI BYŚ MÓGŁ TO PRZENIEŚ NAPIS NA DÓŁ I ŻEBY SZDŁ W JEDNEJ LINIJCE...
- NIE KRĘPUJ SIĘ ABY WRZUCIĆ SWOJE MADE BY... (WEŹ PROMUJ SIĘ CZŁOWIEKU JA CI TU POZWALAM ABYŚ MÓGŁ WYJ***BAĆ TO W KOSMOS ;DDD)
- JEŻELI CI SIĘ NIE UDA ZMIEŚCIĆ CAŁEJ NAZWY NICKU, TO MOŻESZ PRZERZUCIĆ TYLKO MORDIMER
- JAK MOŻESZ TO SPRÓBUJ ZROBIĆ SAMURAJA, ŻEBY MIAŁ TAKĄ CZERWONĄ POŚWIATĘ, ALE KOLOR NINJY ZOSTAW... (OGÓLNIE NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ TŁO, BO ZROBIŁEŚ JE W MOIM ULUBIONYM KOLORZE Smile ))



WIERZĘ W CIEBIE, JAKBYŚ MIAŁ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA TO NIE BĘDZIEMY ZAŚMIECAĆ TEGO TEMATU TYLKO PISZ NA GG: 5609451

Z GÓRY DZIEKI


__________________

25-12-2010 01:09 KoDeX74 jest offline Szukaj postów użytkownika: KoDeX74 Dodaj KoDeX74 do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla Pana Scorpion7 Smile

Av.


Sgn.


Prt.



Tylko się nie poparz Smile

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 27-12-2010 11:19.

26-12-2010 20:08 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Scorpion7
Double Ace


images/avatars/avatar-22954.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 108
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje bardzo świetna praca pzdr serdecznie
27-12-2010 11:24 Scorpion7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scorpion7 Dodaj Scorpion7 do Listy kontaktów
Nickzmieniony
Newbie


images/avatars/avatar-20002.jpeg

Data rejestracji: 13-11-2010
Postów: 9
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. mógł byś zrobić sygnaturkę z krzakiem marihuany z rasta barwami i podpisem:
r12: Nickzmieniony

? nie mam wzoru i pomysłu jak to powinno wyglądać, więc liczę na Twój talent, gust i doświadczenie. Patrząc na Twoje prace z pewnością zrobisz coś dobrego, o ile będziesz miał czas i czy będziesz chciał się za to wziąśćSmile
PozdrawiamSmile

__________________

27-12-2010 15:46 Nickzmieniony jest offline Szukaj postów użytkownika: Nickzmieniony Dodaj Nickzmieniony do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie Nickzmieniony,takie coś wyszło:p





__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 27-12-2010 17:08.

27-12-2010 17:05 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Nickzmieniony
Newbie


images/avatars/avatar-20002.jpeg

Data rejestracji: 13-11-2010
Postów: 9
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję!!Smile Jesteś mistrzem w swoim fachu. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję pomysłowości...!
pozdrawiam

__________________

27-12-2010 18:39 Nickzmieniony jest offline Szukaj postów użytkownika: Nickzmieniony Dodaj Nickzmieniony do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprosze jeszcze jeden secik z tym :

http://www.renders-graphiques.fr/galerie...rayon-78340.htm

Sygna : napis fazzio
Avek : nic
Portret : napis fazzio i Aces of Clubs

Dziekuje ;]
28-12-2010 11:22 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mysterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze panie herakles;]

av.


Sygn.


Prt.


Mam nadzieje,że się podoba Smile

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysterio: 29-12-2010 15:04.

29-12-2010 14:59 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Studio "W krzywym Zwierciadle"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH