Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Pr » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pr
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DemonBone
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Pomorze

Pr Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć, nie wiem gdzie to trzeba wcisnąć, więc wcisnąłem tu Smile
Jestem kultystą, mam prawie 16 poziom i 1170 pr. Na co wydać te prki?
Proszę o szczegółowe odpowiedzi.

__________________

03-12-2010 19:28 DemonBone jest offline Szukaj postów użytkownika: DemonBone Dodaj DemonBone do Listy kontaktów
edwardoxx2
Triple Ace


Data rejestracji: 15-10-2009
Postów: 212
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na trening Smile chyba ze masz na max, to poczekaj az zdobedziesz lvl i bedziesz mogl wbic na wyzszy poziom

__________________
edwardoxx
03-12-2010 20:20 edwardoxx2 jest offline Szukaj postów użytkownika: edwardoxx2 Dodaj edwardoxx2 do Listy kontaktów
DemonBone
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2010
Postów: 10
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Pomorze

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DemonBone
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do zamknięcia

__________________

04-12-2010 20:45 DemonBone jest offline Szukaj postów użytkownika: DemonBone Dodaj DemonBone do Listy kontaktów
Evil^Immortal
Triple Ace


images/avatars/avatar-17363.jpg

Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 170

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za niski poziom na zastanawianie sie w co, pakujesz w tren i koniec
07-12-2010 14:56 Evil^Immortal jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil^Immortal Dodaj Evil^Immortal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Pr

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH