Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę jakieś konto na necro :) szukam r11/10 inne też z checią przejme :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony jakieś konto na necro :) szukam r11/10 inne też z checią przejme :) 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

jakieś konto na necro :) szukam r11/10 inne też z checią przejme :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu moje byłe konta niestety zblokowane z powodu recydywy na forum
starsznie mnie to załamało Frown
ale może ktoś sie znajdzie kto przekaże mi jakieś konto? Smile
powtórny ban się już nie zdarzy. Wczesniej nie wiedziałem ze za konta na forum można dostać bana
moge powiedzieć ze mam duże doświadczenie bo gram od 2006 Wink
o necro wiem wszystko Wink
tu moje byłe konta :
r6 Pielgrzym:
http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=56838
r7 Palniak 1h/Dystans:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=721
r11 Droper/Biała1h:
http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=42

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka
08-12-2010 18:28 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PuszekOkruszek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka
09-12-2010 14:58 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PuszekOkruszek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

saas

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka
10-12-2010 13:59 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PuszekOkruszek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sdfsdfdsf

cytat:
Daleka Wyprawa napisał(a)
Nikt Ci nie da podstępna maszkaro
rotfl rotfl rotfl


ziomuś uważąj na "spam" bo Cie może Tmod warna dać Tongue

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PuszekOkruszek: 11-12-2010 21:56.

11-12-2010 21:23 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
Daleka Wyprawa
Member


Data rejestracji: 27-11-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt Ci nie da podstępna maszkaro
rotfl rotfl rotfl

__________________
C:\WINDOWS\>_r6 - Caluj Zabke W Lapke
C:\WINDOWS\>_r3 - zmorales
11-12-2010 21:24 Daleka Wyprawa jest offline Szukaj postów użytkownika: Daleka Wyprawa Dodaj Daleka Wyprawa do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PuszekOkruszek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Daleka Wyprawa napisał(a)
Nikt Ci nie da podstępna maszkaro
rotfl rotfl rotfl


ziomuś uważąj na "spam" bo Cie może Tmod warna dać Tongue

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka
12-12-2010 16:44 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PuszekOkruszek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fffffffff

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka
13-12-2010 20:02 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PuszekOkruszek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka
15-12-2010 15:45 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę jakieś konto na necro :) szukam r11/10 inne też z checią przejme :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH