Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Jakie są Wasze opinie o evencie +50 szcześcia?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jakie są Wasze opinie o evencie +50 szcześcia?? 28 Ankieta - średnia ocena: 7,2928 Ankieta - średnia ocena: 7,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Jakie są Wasze opinie o evencie +50 szcześcia?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Jak dla mnie pomysł z marketingowego widzenia znakomity. Tysiące gracze wykupi premke, żeby polatać ze szczęściem +100.
Admini może wreszcie polecą sobie na dobrego sylwestra i o to chodzi, po to się angażują aby były profity.

Ale mam teraz takie pewne dywagacje.

Czy rynek nie zostanie zalany itemami, przez co ceny spadną i będzie mocna dyskusja w sprawie tego eventu??

Czy może te 50 lucka nic nie spowoduje z rynkiem??

Ogólnie sam jestem ciekaw jak taki event wpłynie na grę teraz a po nowym roku.

Piszcie Rodacy i Nie Rodacy co myślicie w tej kwestii.


P.S. tylko bez wycieczek do Administracji, że "kabze napychają", "już nie mają co wymyślać", "pogięło ich kompletnie zamiast pracować nad aktem 3" itepe

Modów proszę o usuwanie odpowiedzi z wycieczkami do Adminow.

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sege: 11-12-2010 17:11.

11-12-2010 17:10 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja myśle,że nawet z +50 lucka nie będą wpadać nie wiadomo jakie dropy,trochę ludzi na pewno dropnie coś extra,ale nie wydaje mi się żeby każdy dropnął super rzecz,a pozatym to tylko 4 dniSmile

Chyba że jakieś ssaczki w 2a wyciągajać ze 160 lucka lub więcej bedea dropic :p
Pomysł jest dobry.Przyda się coś takiego kazdemu,ja na pewno nie będe narzekać,ale pewnie znajdą się tacy co będą :p
Pzdr

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

11-12-2010 17:23 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Prototyp1
Lord


images/avatars/avatar-20605.jpg

Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: ^-.-^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Event super, będę biegał ponad 100szczęścia (około 150 jestem ssakiem) na wyprawki, może w końcu coś dropnę, ale wątpie, że rynek zostanie zaśmiecony dobrymi itemami.

__________________
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6b9cf728b4fb4478be26
d78c58688bb6

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 15-04-2011 20:16.

11-12-2010 17:50 Prototyp1 jest offline Strona domowa Prototyp1 Szukaj postów użytkownika: Prototyp1 Dodaj Prototyp1 do Listy kontaktów
L Y K A N
Full Member


images/avatars/avatar-17980.gif

Data rejestracji: 04-10-2009
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli "posypią" się dropy i to większej ilości graczom to rynek zapewne na tym ucierpi bo każdy chcąc to upchnąć będzie delikatnie zaniżał wartość tylko po to żeby dostać pr.

Choć będą i tacy co nie sprzedadzą. Jedno jest pewne , +50 lucka za dużo nie wniesie , bo jak zwykle będą dropiły te osoby które i bez tego eventu to robią tylko że teraz zwiększą im się szanse na znalezienie lepszego itemu z sufem i prefem (takie moje zdanie) i jego się będę trzymał dopóki nie zobaczę raportów z wyprawek

Jak ktoś znajdował na wyprawach kąsające pałki to dalej je będzie znajdował tylko w lepszej postaci czyli "leg dsk kąsająca pałka"

Sam miałem tak baaaaaardzo długo że wypadały mi kąsające ale się to zmieniło , bo teraz mam większość itemów znajdowanych w A1 na bliskich czyli : pałka, koszulka itp. mimo tego że chodzę na dalekie i jestem w A2 a tak raczej nie powinno być i częstotliwość ich wypadania jest bardzo duża mimo 93% - 98% lucka i średnich statów.

dziwię się trochę bo mając tyle szczęścia w eq i nieco mniejszy % szansy powodzenia nie znajduję nic co przekraczało by wartość pr - 500 , a mając 4lucka i 67% szansy na bliskiej znalazłem leg db preko, mam teorię odnośnie tego ale jak zwykle zostanie ona podważona przez administrację i rozwiana a poza tym to nie odpowiedni temat na tego typu rozważania.

__________________
R4 : L Y K A N

11-12-2010 18:06 L Y K A N jest offline Szukaj postów użytkownika: L Y K A N Dodaj L Y K A N do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysł wg mnie, w końcu admini zaczęli coś działać z eventami świątecznymi...
W innych grach to jest standard że na święta dostają jakiś gratis do rozgrywki a w BW jak dotąd na święta jedynym "eventem" na święta była zmiana grafik i nazw kilku przedmiotow.

Sam event mi sie podoba w szczególności, że bede miał ponad 110 lucka;]

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

11-12-2010 18:30 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Natas_
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 226

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysti na rosyjskim serwie pod 180-190 szczęścia dojdzie xD Tongue

Nie wiem, Na tr się cieszą, na fr radocha kosmiczna, na uk popijawa już , na ru się szykujemy aby najlepszy sprzęt na event uszykować xD

A polacy jak polacy Tongue trza znaleść teorię spiskową i rozwikłać sprawę Big Grin I gdybanie się zaczyna

__________________
Tak to wygląda top 100= 15pkt! Pomóż ożywić serwer!
---
---
R4-Reven24
R9-Konus
R13-Reven24
Ru-Belzebub
Szukam konta na r2/r5
11-12-2010 19:43 Natas_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Natas_ Dodaj Natas_ do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia wszystkim

Przypominam tylko że ilość szczęścia nie wpływa na prawdopodobieństwo dropa, tylko na to czy drop będzie: zwykły, dobry, doskonały, leg. itd.....

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

11-12-2010 20:15 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeju, wielkie halo, dodatkowe 50lucka oh oh. Zamiast dropić pauki będziecie dropić db noże i tyle Big Grin
11-12-2010 20:20 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będą latać:

LEGENDARNE DOSKONAŁE KĄSAJĄCE PAŁKI

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

11-12-2010 20:33 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sege
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Natas_ napisał(a)
A polacy jak polacy Tongue trza znaleść teorię spiskową i rozwikłać sprawę Big Grin I gdybanie się zaczyna


My także się cieszymy. Happy

Tylko jako Polak Pół Prawdziwy, czuję że jest jakiś spisek. Celowy czy nie to nie istotne.

Musimy go wytropić, sprawdzić i ujawnić Big Grin Tongue


A tak poważnie, badam na różnych serwach dropy, niestety tylko pamięciowo i widzę różnicę z luckiem, tak mi się wydaje. Frown


No ale zobaczymy co będzie.

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
11-12-2010 20:34 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No jak widać, zachowujemy się jak Polacy, bo zamiast cieszyć się evem i starać się ogarnąć najlepszy sprzęt i premkę, to już patrzycie, że ceny pójdą w dół.

Ważne, że może wgl będzie dropić!


I miło będzie widzieć wyprawy na 160 lucka Happy


A może nie którzy z głupieją, jak bd leciały pałki na 50 lucka Big Grin

__________________

11-12-2010 21:05 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja będę miał wtedy urlop od bw i forum Big Grin

__________________
Big Grin

11-12-2010 21:20 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TE +50 lucka to bardzo przyjemny akcent an święta,, ajk dobrze by posło to bym mial 151pkt...
czy to coś by zmieniło? trudno powiedzieć, DSK szybkość wydropiłęm na +60lucka na dalekiej
a db szybkość w stroju expedycyjnym na Golema z 10 lucka na bliskiej w 4 strefie puszczone tak od niechcenia... także czy te +50 lucka zawazy na tyle zeby raptem wszycy na serwie wydropili po 3-4 itemy o wartości ponad 300k? niesądzę... ale zawsze większa szansa i zabawa

życzę sobie przy tej okazji leg dsk demonicznych kastetów (np imperatora Smile )

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

11-12-2010 21:24 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Dark Warrior
Viking


images/avatars/avatar-20945.jpg

Data rejestracji: 27-02-2008
Postów: 538
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi to dużej różnicy nie zrobi, wycisnę może jakoś 110 szczęścia Smile
Tylko na morii nie przyda mi się to jak trzaskałem na 60 to nic specjalnego nie wypadło ;P
Ale bądźmy dobrej nadziei Big Grin

__________________
R9 - Kruk Śmierci

11-12-2010 21:36 Dark Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Warrior Dodaj Dark Warrior do Listy kontaktów
Evil^Immortal
Triple Ace


images/avatars/avatar-17363.jpg

Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 170

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to ja myślę, że te +50 lucka nic nie zrobi, jak Cie polubi algorytm losujący to i przy 20 lucka możesz dropnąc zaje... rzecz Smile
11-12-2010 22:10 Evil^Immortal jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil^Immortal Dodaj Evil^Immortal do Listy kontaktów
rapier
Lord


images/avatars/avatar-24861.jpg

Data rejestracji: 25-09-2008
Postów: 364
Klan: PINK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: ByDGoszcz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja myślę że da dużo, da po 10 stat czyli razem 90 stat, i nieziemska ilość lucka

Gram ssakiem będę miał 140 lucka na klanowym (nie jakimś wypaśnym) i ok 100 lucka na pieldze w diamencie

będzie fajnie Big Grin

__________________
R6-rapier
R7-rapier
11-12-2010 22:26 rapier jest offline Szukaj postów użytkownika: rapier Dodaj rapier do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro Wy tak obliczacie to ja będę miał 130 lucka i prawie 280 stat z itemków....
Przy trenie ~53 i samych pielgach na s3 może wpadnie czasami leg dsk kąsająca pałka zwinności ^^

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
11-12-2010 22:37 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
WoogieBoogie
Full Member


Data rejestracji: 08-07-2010
Postów: 63
Skąd: Melmak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe jak to uksztaltuje R14 Smile

moze byc ciekawie, a moze byc koszmarnie

__________________
gg794285
11-12-2010 23:14 WoogieBoogie jest offline Szukaj postów użytkownika: WoogieBoogie Dodaj WoogieBoogie do Listy kontaktów
Robin887
Forum Ace


images/avatars/avatar-20036.jpeg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 96
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Cidry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawie wszyscy gracze będą mieć po ponad 100 lucka... serwery zostaną zalane legendarnymi doskonałymi złomami Big Grin A Ci co dropią pewnie wpadnie coś ładnego Smile

Ale myślę, że prezent byłby dużo lepszy gdyby był niezapowiedziany. Cóż to by była za radocha siąść jak co dzień porobić wyprawki, a tu się okazuje, że w prezencie świątecznym mamy +50 szczęścia na kilka dni Big Grin

__________________

11-12-2010 23:53 Robin887 jest offline Strona domowa Robin887 Szukaj postów użytkownika: Robin887 Dodaj Robin887 do Listy kontaktów
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi sie tam podoba. Zawsze to 50 lucka wiecej. Czy wpadnie cos czy nie to trudno powiedziec. Pracuje ciezko teraz by skonczyc pielgi w 2a i nie ukrywam, ze licze na dropa.

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
11-12-2010 23:53 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakość znajdowanych prefiksów i sufiksów. Jeżeli wylosujemy przykładowo broń z prefiksem, to szczęście nie ma wpływu na to, czy będzie to prefiks demoniczny, czy może kąsający.


cytat z tutka


te +50 szczęscia jedynnie zwiekszy ilość udanych wypraw a to czy dropniemy kąsająca czy runiczne węża zależy od osobistego szczęścia do dropu tak wiec nie ma co się napalać Big Grin

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
12-12-2010 00:40 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wezcie mnie nie denerwujcie... tylko 84 lucka dam rade (chlip chlip)
ale jestem dobrej mysli dla r14Smile i dla swojego konta na r9Tongue (platynowy krawat latwosci i zlota apaszka sztuki.... miodzioBig Grin )

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

12-12-2010 01:04 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Natas_
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 226

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nom najfajniejsze połączenie z tego będzie:

r14 + 50 lucka świetnie Smile

Spisku żadnego nie ma Wink Admini zrozumieli że i wam się raz na rok należy jakaś ulga/premia i po sprawie Tongue

__________________
Tak to wygląda top 100= 15pkt! Pomóż ożywić serwer!
---
---
R4-Reven24
R9-Konus
R13-Reven24
Ru-Belzebub
Szukam konta na r2/r5
12-12-2010 10:06 Natas_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Natas_ Dodaj Natas_ do Listy kontaktów
Darth Yoda
Triple Ace


images/avatars/avatar-23048.jpg

Data rejestracji: 28-02-2010
Postów: 199

RE: Jakie są Wasze opinie o evencie +50 szcześcia?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz ogólnie panujące podniecenie, a później wielkie rozczarowanie że mimo takiego lucka nie dropicie...ktoś się obłowi to pewne ale ten bonus wszystkich nie ucieszy...zobaczymy kogo algorytm lubi i jak ludzie będą pisać posty z wycenami itemków :p

__________________




KUPIŁEŚ = NAPISZ W GRZE I ZŁÓŻ OFKĘ!!!
JEŚLI COŚ WYGRAŁEM - DAJ ZNAĆ NA PW!

N3RVO RULEZZZ
12-12-2010 12:12 Darth Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Darth Yoda Dodaj Darth Yoda do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pavelsk napisał(a)
TE +50 lucka to bardzo przyjemny akcent an święta,, ajk dobrze by posło to bym mial 151pkt...
czy to coś by zmieniło? trudno powiedzieć, DSK szybkość wydropiłęm na +60lucka na dalekiej
a db szybkość w stroju expedycyjnym na Golema z 10 lucka na bliskiej w 4 strefie puszczone tak od niechcenia... także czy te +50 lucka zawazy na tyle zeby raptem wszycy na serwie wydropili po 3-4 itemy o wartości ponad 300k? niesądzę... ale zawsze większa szansa i zabawa

życzę sobie przy tej okazji leg dsk demonicznych kastetów (np imperatora Smile )


a zaraz potem na 10 luca wydropiles leg db spodnie preko,pamietam jak ci zazdroscilem rotfl


a na powaznie,fajnie sie sklada bo r14 dostanie kopa do wyprawek ladnego...

jak ma dropnąć,to i tak dropnie,niewazne czy masz luca 30 czy 130 Tongue

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
12-12-2010 12:47 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak cos wydropie w te swieta to pewnie mi kaktus z wrazenia wyrosnie...

__________________

12-12-2010 13:55 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
WoogieBoogie
Full Member


Data rejestracji: 08-07-2010
Postów: 63
Skąd: Melmak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Sheenakh
cytat:
Pavelsk napisał(a)
TE +50 lucka to bardzo przyjemny akcent an święta,, ajk dobrze by posło to bym mial 151pkt...
czy to coś by zmieniło? trudno powiedzieć, DSK szybkość wydropiłęm na +60lucka na dalekiej
a db szybkość w stroju expedycyjnym na Golema z 10 lucka na bliskiej w 4 strefie puszczone tak od niechcenia... także czy te +50 lucka zawazy na tyle zeby raptem wszycy na serwie wydropili po 3-4 itemy o wartości ponad 300k? niesądzę... ale zawsze większa szansa i zabawa

życzę sobie przy tej okazji leg dsk demonicznych kastetów (np imperatora Smile )


a zaraz potem na 10 luca wydropiles leg db spodnie preko,pamietam jak ci zazdroscilem rotfl


a na powaznie,fajnie sie sklada bo r14 dostanie kopa do wyprawek ladnego...

jak ma dropnąć,to i tak dropnie,niewazne czy masz luca 30 czy 130 Tongue


hmm, a nie dsk opaske nocy ? ^^

KTO WIE KIEDY RUSZA R14, KTO BEDZIE OPEM I JAKA EKONOMIA ???

__________________
gg794285
12-12-2010 15:18 WoogieBoogie jest offline Szukaj postów użytkownika: WoogieBoogie Dodaj WoogieBoogie do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a faktycznie,mój błąd...spodnie preko miał kto inny- podobieństwo nicków i lata juz nie te...

ale fakt faktem,opaska nocy tez mega drop- niektórzy to mają szczęście :|


woogie, r14 rusza w drugiej połowie grudnia najprawdopodobniej, a ekonomia i typ bedzie prawdopodobnie taka jak ankieta wskazuje Big Grin

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
12-12-2010 15:41 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
_FRODO_
Triple Ace


images/avatars/avatar-17753.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 222
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jak ma dropnąć,to i tak dropnie,niewazne czy masz luca 30 czy 130 Tongue


Dokładnie tak, zgadzam się tak samo jest z zaliczaniem wyprawek jedni zaliczą bo xx próbach przy 60 % jednemu uda się za pierwszy strzałem przy 1 % .Taka ta gra bywa.
Te + 50 szczęścia ani nie pomoże połowie bo i tak znając życie nieliczni coś dropną a po drugie wzbudzi wojnę o lucka klanowego bo każdy będzie chciał go używać jak najczęściej z myślą o ' dropie ' . Fakty, faktami event moim zdaniem to tylko komercyjna podpucha Bw Smile

__________________

r4 - Frodziak

12-12-2010 15:51 _FRODO_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _FRODO_ Dodaj _FRODO_ do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do r14 to naprawdę fajny itemek dropnie jak zwykle niewielka ilość osób,co do +50 szczęścia to na serwerze będzie wiele przydatnych na początku pref/suf,ale w późniejszym etapie będą to złomy Wink
12-12-2010 16:19 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Jakie są Wasze opinie o evencie +50 szcześcia??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH