Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Konkurs na największego spamera » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Konkurs na największego spamera
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
alan663
Newbie


images/avatars/avatar-2210.jpg

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 6
Klan: G.K.o.C
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: mnie znasz ???

Konkurs na największego spamera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogłaszam konkurs na największego spamera!

__________________
ID: 31609
Nick: Leviet
Kraina: Necropolia

28-02-2007 19:15 alan663 jest offline Szukaj postów użytkownika: alan663 Dodaj alan663 do Listy kontaktów
alan663
Newbie


images/avatars/avatar-2210.jpg

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 6
Klan: G.K.o.C
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: mnie znasz ???

Autor tematu Temat rozpoczęty przez alan663
RE: Konkurs na największego spamera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bloodwars jest bardzo fajne lubie też ogame

__________________
ID: 31609
Nick: Leviet
Kraina: Necropolia

28-02-2007 19:16 alan663 jest offline Szukaj postów użytkownika: alan663 Dodaj alan663 do Listy kontaktów
wandalz
Lord


images/avatars/avatar-4656.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 451
Klan: -LeT-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z miłą chęcią dałbym ci alan663 warna za multipost ale nie mój dział ;P moim faworytem jest urr-han

__________________


cytat:
Kruczy napisał:
"Ale Vandalz ma najepszy awatar na forum"


r3- wandalka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wandalz: 28-02-2007 19:30.

28-02-2007 19:29 wandalz jest offline Szukaj postów użytkownika: wandalz Dodaj wandalz do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wandalz - e tam są lepsi teraz przykładu nie podam bo nie amietam dokladnych nickow ale są lepsi

__________________
R18 : PanWampir


28-02-2007 19:32 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem krótko ktos kto daje taki temat w miszmasz zasluguje na miane strasznego spamera ... niech jakis mod przeniesie to do off niech se nie zarobi paru postow za friko Smile
28-02-2007 19:34 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja za taki wątek dostałem warna za "Robienie syfu" Frown zamknąć!

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
28-02-2007 19:35 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co to spamer? Big Grin
28-02-2007 19:48 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Mroczny_lord_2
Full Member


Data rejestracji: 26-02-2007
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chrupencjusz Big Grin syfiarzu Tongue

__________________

Nik: Mroczny_lord2 Big Grin
28-02-2007 19:48 Mroczny_lord_2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_lord_2 Dodaj Mroczny_lord_2 do Listy kontaktów
wandalz
Lord


images/avatars/avatar-4656.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 451
Klan: -LeT-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chrupek licze że MODzi i C47 nie pogniewają się jak dam alan663 warna za "robienie syfu". Wiem że nie mój dział a więc wybaczcie

__________________


cytat:
Kruczy napisał:
"Ale Vandalz ma najepszy awatar na forum"


r3- wandalka
28-02-2007 19:50 wandalz jest offline Szukaj postów użytkownika: wandalz Dodaj wandalz do Listy kontaktów
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

największy spamer hmmmm niech no się zastanowię.
A tak ja takim jestem spójżcie na ostżeżenie

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.
28-02-2007 19:51 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wygrałem? tak wygrałem, jestem boski spamer (bez butów znaczy się)

zamykam i nie zakładajcie więcej podobnych tematów

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-02-2007 19:54 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Konkurs na największego spamera

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH