Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Włamanie na konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Włamanie na konto
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Natas_
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 226

Włamanie na konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś wkradł się na moje konto login: Djtiesto
Nick: Tiesto

czekam na wyjaśnienie sprawy

__________________
Tak to wygląda top 100= 15pkt! Pomóż ożywić serwer!
---
---
R4-Reven24
R9-Konus
R13-Reven24
Ru-Belzebub
Szukam konta na r2/r5
28-12-2010 11:17 Natas_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Natas_ Dodaj Natas_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ip z 'włamania' jest takie jak wcześniej, pojawiało sie wielokrotnie
więc dałeś komus hasło - czyli nie ma też mowy o włamaniu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-12-2010 13:34 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Natas_
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 226

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Natas_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 weź się wkońcu ogarnij dobrze Wink ?? Sprawdź zasadniczą sprawę:

Hasło zostało odzyskane przez meila ?
Czy nastąpiły logowania z tych ip na przemian ?? (że raz jedno raz drugie)

Jeśli nie to weź nie pitol że dałem hasło komuś :/ :/

__________________
Tak to wygląda top 100= 15pkt! Pomóż ożywić serwer!
---
---
R4-Reven24
R9-Konus
R13-Reven24
Ru-Belzebub
Szukam konta na r2/r5
28-12-2010 22:05 Natas_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Natas_ Dodaj Natas_ do Listy kontaktów
Natas_
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 226

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Natas_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i co czcigodny Ce nie raczy odpisać ??

Po prosiłem aby mi pokaz kiedy były logowania z różnych ip

Czy było to tak:

Ktoś z ip się logował

Potem ja i tamta osoba już nie

czy może ktoś się logował potem ja potem ktoś itd...

__________________
Tak to wygląda top 100= 15pkt! Pomóż ożywić serwer!
---
---
R4-Reven24
R9-Konus
R13-Reven24
Ru-Belzebub
Szukam konta na r2/r5
02-01-2011 22:05 Natas_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Natas_ Dodaj Natas_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

logowałeś się z tych IP wielokrotnie
albo dałeś komuś hasło by się za ciebie logował

ostatnie przelogowanie z innym kontem także nie było pojedyncze, wczęśniej także występowało często


poza tym od 28go nie było żadnych logowań, wystarczy odzyskać hasło przez e-mail (co powinieneś zrobić od razu)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-01-2011 12:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Włamanie na konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH