Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA Romki>> eventowy krytyk kosy nesa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Romki>> eventowy krytyk kosy nesa 15 Ankieta - średnia ocena: 8,7315 Ankieta - średnia ocena: 8,7315 Ankieta - średnia ocena: 8,7315 Ankieta - średnia ocena: 8,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Romki>> eventowy krytyk kosy nesa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b65687ad75

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
29-12-2010 14:29 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Decadosi Wink Poznałem po Red_Witch Tongue Co prawda ja dopiero białasy ubijam i pojutrze chcę się na czornucha ubijać ale ta ekspa mi się podoba. Ładne hity wpadają.
2 zastrzeżenie:
-Pasi_Ryjek 0 / 0 0 / 305 0 <- on jako bunkier robił?
-XOBI 1349 / 0 66 / 252 0 <- niezbyt mu wyszła ta ekspa :/

Mimo to daję 9. Pozdrawiam.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

30-12-2010 13:02 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Rotki189
Forum Ace


Data rejestracji: 13-11-2010
Postów: 97
Skąd: antarktyda

he Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ładnie ładnie ładne dmg. ilość ataków i rozwalony Big Grin
30-12-2010 13:42 Rotki189 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rotki189 Dodaj Rotki189 do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jacold napisał(a)

-Pasi_Ryjek 0 / 0 0 / 305 0 <- on jako bunkier robił?



hehe, tekst gigant rotfl

dzięki za docenienie tylko nie wiesz dwóch rzeczy.

1. To była expa pod meduzę
2. Takie mam ustawienie bojowe na expy ;]

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=157bc23101

Tak czy siak Twoje zdziwienie o bunkrze mi pochlebia bo bojowe eq z bunkrem pomyliłeś Smile

A co do expy, t mi niestety nie poszło, ale nie jeden ginął pierwszy Smile

krytyki przednie, 10 k hp zbite bardzo szybko Smile

__________________

Sygnatura by Olsz4k

30-12-2010 15:43 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kosa Nesa wymiata Big Grin 10 k dmg w 3 rundy jakby nie było Tongue

to, że apostle padł mimo solidnego zbunkrowania, to BW Lotek rotfl

7/10 bo jak na ekspę na medkę, to sporawo osób
01-01-2011 16:40 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Verio
Triple Ace


images/avatars/avatar-8344.jpg

Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 161
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ode mnie dyszka za ładne obrażenia, ogromne krytyki przekaraczające 1k (i tym samym "ludzkie" pojęcie). Zasłużona wygrana, gratuluję.

__________________
Profil R1: Verio


03-01-2011 15:33 Verio jest offline Szukaj postów użytkownika: Verio Dodaj Verio do Listy kontaktów
-ASLAN-
Member


images/avatars/avatar-20075.jpg

Data rejestracji: 07-12-2010
Postów: 25
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ode mnie 10/10. Piękna kosa ,praktycznie sam ich wyciąłeś z niej ponad 10k dmg i te kryty po 1100 - bajka.Zasłużona wygrana;]

__________________
R11 Rycu
R14 - KATAF
04-01-2011 22:31 -ASLAN- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ASLAN- Dodaj -ASLAN- do Listy kontaktów
majsterVIC
Triple Ace


images/avatars/avatar-18913.gif

Data rejestracji: 18-12-2009
Postów: 189
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r10/ Warszawa / Bielany

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

The Ugly zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Demoniczna Kosa Mocy, Remus zostaje zraniony za 1108 PKT ŻYCIA.

:Big Grin Big Grin uwielbiam taki widok podaczas starcia z mobamiBig Grin
ale gladko poszlo, moim zdaniem o jedna osoba mniej i tez bylo by git tylko ze wiecej pr dla resztyBig Grin

10

__________________
ViC_MGS R10
Xaphon R14

05-01-2011 15:45 majsterVIC jest offline Szukaj postów użytkownika: majsterVIC Dodaj majsterVIC do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA Romki>> eventowy krytyk kosy nesa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH