Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria » Klan Black Dragon poszukuje 3 wampirkow » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Klan Black Dragon poszukuje 3 wampirkow
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Klan Black Dragon poszukuje 3 wampirkow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szukamy 2 osob ze srednia w granicach klanu luba wyzsza Wink Serdecznie zapraszamy

Moje gg 1336606 - gdyby ktos byl zainteresowany


Odstep od pkt jest posiadanie ciekawego sprzetu Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kilus: 01-03-2007 22:40.

01-03-2007 18:15 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz 2 Smile chyba ze cos ze wzrokiem mam Big Grin
02-03-2007 07:54 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mógłbym dojść, mam 20,899 pkt Big Grin Jeszcze dziś będe miał 21, to jak??

EDIT: Mam już 21

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez aikzer: 02-03-2007 16:42.

02-03-2007 15:27 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria » Klan Black Dragon poszukuje 3 wampirkow

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH