Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z telefonem. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Problem z telefonem.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Problem z telefonem. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwne rzeczy dzieją się na moim telefonie co jakiś czas.

Posiadam Avilke,zainstalowałem sobie opere mini i wykupiłem pakiet.
Wszystko pięknie śmigało przez kilka tygodni i nagle zonk.
W operze wyskoczył mi błąd połączenia i żebym sprawdził ustawienia internetu.
A jeszcze 20 minut wcześniej logowałem sie bez problemu.

Ze strony orange przesłałem sobie kolejny raz smsy konfigurujące,zainstalowałem i śmigało dalej przez kilka dni.

Dzisiaj znowu kłopot z połączeniem.To jeszcze raz przesłałem smsy konfiguracyjne.Dalej nie chodzi opera ale wbudowana przeglądarka łączy się z internetem.

I teraz najlepszeSmile
Wszedłem na stone opery,ładnie sobie ściągnąłem a przy instalacji tejże wyskakuje mi że nie może połączyć się z netem.
Ludzie no jak to jak przed chwilą właśnie z internetu ściągałem to?

Czym może ktoś pomóc mi z tym problemem?
Ewentualnie polecić inną przeglądarkę na telefon?

Już mnie szlag z tym trafia a musze to miż zrobione bo pracuje od 9 do 21 i w tym czasie jedynie przez tela moge wbić.
04-01-2011 12:40 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat do offtopu

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
04-01-2011 12:59 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie tyle do offtopicu jak do problemów technicznych.
Źle zamieściełem.Poprosze o przeniesienie tam gdzie trzeba.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Puma666: 04-01-2011 13:52.

04-01-2011 13:51 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opera mini tak ma też tak miałem w swoim telefonie.
Tylko gdy trochę pogrzebałem coś w operze przy następnym połączeniu pisało to samo mi i albo robiłem reinstalke opery albo reset ustawień internetu i pobranie ponowne, chodź bardziej opłaca się robić reinstalle.
Najlepiej gdzieś w fonie zachować instalkę opery i wykasowywać z fona i znowu instalować.

Ogólnie samsung avilla to zuo wcielone wśród dotyków Big Grin

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

04-01-2011 16:45 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robiłem wszystko.
Reset ustawień zupełny i przy reinstalce opery mi wyskakuje błąd połączenia.

Podstawowa przeglądarka śmiga normalnie.

Może zatam zna ktoś jakiś zamiennik opery na telefon?
04-01-2011 17:50 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile wiem, nie ma żadnego, chyba, że masz telefon z przynajmniej symbianem.

A operę usunąłeś wpierw?

Jeśli nie, usuń, a dopiero potem reinstaluj, też miałem takie coś kiedyś i pomogło.

Możesz też spróbować starszą wersję ściągnąć, ja pamiętam, że kombinowałem i się udało, o ile kojarzę, to zassałem starszą wersję, z innym certyfikatem, po angielsku.

__________________
[
04-01-2011 18:34 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opere usunąłem.
Znaczy usunąłem normalnie z aplikacji.Chyba wystarczy?
Jak nie prosze mnie oświecić.

Opere ściągałem prosto na tela bez pośrednictwa kompa ale może tak właśnie musze zrobić.

No nic....będe kombinował może jakoś się uda.
Dzięki za pomoc.
05-01-2011 23:39 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
mypka
Full Member


images/avatars/avatar-19996.jpg

Data rejestracji: 07-06-2009
Postów: 69
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V; Moria IV
Skąd: Londyn, UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm dziwne , blad Opery to nie jest, iz dziala ona na innych telefonach bez problemu sama mam ja na kazdym z moich. Raczej jest to blad oprogramowania w telefonie. Porwadzilabym sprawdzic i je uaktualnic jesli nie jest najnowsze moze ten bug jest naprawiony.

Widzialam podobne bugi w telefonach na Symbianach, w C3 niedawno naprawili takowy.

__________________
Life's a Bitch and Then You Die.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota." - A. Einstein

06-01-2011 01:44 mypka jest offline Strona domowa mypka Szukaj postów użytkownika: mypka Dodaj mypka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z telefonem.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH