Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Ściana płaczu (nad BW) - trzecie podejście » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ściana płaczu (nad BW) - trzecie podejście 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xerxes-XII
Double Ace


images/avatars/avatar-10134.jpg

Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 127
Kraina: Necropolia IV

Ściana płaczu (nad BW) - trzecie podejście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musiałem trochę poczytać ale znalazłem Big Grin . Mam prawo w Misz-Masz żalić się i wypłakiwać - linki:
[Moria] Ściana płaczu
[Nekro] Ściana płaczu

Kontynuacja dwóch poprzednich zamkniętych tematów - linki:
Uważasz, że gra jest niedopracowana - napisz.
Ile kasy straciłeś na BW. Ponarzekaj - zapraszam do tematu.

To jest temat do narzekania, a wręcz płaczu nad BW. Sąd sobie zostawię na koniec Tongue .

Jednak mamy, gdzie ponarzekać - szkoda tylko, że moderatorzy nie wiedzą o tym.
Jak moderatorka kitten zamknie też ten temat to zgłaszam skargę do admina na moda: Kto jest kim i co komu zgłaszać

Piszcie co Wam leży na sercu - sam nie dam rady ugryźć Krasnala ale z Waszą pomocą da się to zrobić.
Stać mnie na proces - tylko muszę mieć więcej dowodów. Jednostka nie ma szans niestety.

__________________
Uporczywy spam - rekord
Link do BW HARDCORE
Always Helloween

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xerxes-XII: 04-01-2011 17:04.

04-01-2011 17:04 Xerxes-XII jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerxes-XII Dodaj Xerxes-XII do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

RE: Ściana płaczu (nad BW) - trzecie podejście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerxes-XII napisał(a)
Musiałem trochę poczytać ale znalazłem Big Grin . Mam prawo w Misz-Masz żalić się i wypłakiwać - linki:
[Moria] Ściana płaczu
[Nekro] Ściana płaczu

Kontynuacja dwóch poprzednich zamkniętych tematów - linki:
Uważasz, że gra jest niedopracowana - napisz.
Ile kasy straciłeś na BW. Ponarzekaj - zapraszam do tematu.

To jest temat do narzekania, a wręcz płaczu nad BW. Sąd sobie zostawię na koniec Tongue .

Jednak mamy, gdzie ponarzekać - szkoda tylko, że moderatorzy nie wiedzą o tym.
Jak moderatorka kitten zamknie też ten temat to zgłaszam skargę do admina na moda: Kto jest kim i co komu zgłaszać

Piszcie co Wam leży na sercu - sam nie dam rady ugryźć Krasnala ale z Waszą pomocą da się to zrobić.
Stać mnie na proces - tylko muszę mieć więcej dowodów. Jednostka nie ma szans niestety.



Wyjdź na powietrze spacerek i tlen dobrze Ci zrobi rotfl rotfl rotfl

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
04-01-2011 17:11 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
Dark Warrior
Viking


images/avatars/avatar-20945.jpg

Data rejestracji: 27-02-2008
Postów: 538
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale czy ktoś każe Ci grać ? Jeżeli denerwuje Cię gra, to śmiało skończ z nią, a nie jakieś mambarasy urządzasz Wink

__________________
R9 - Kruk Śmierci

04-01-2011 17:37 Dark Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Warrior Dodaj Dark Warrior do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na szczęście nie jesteś skazany na wieczną grę w BW...
reklamuje się sporo gier

a jak chcesz grę w której wszystko zależy od CIebie a nie od losowych dropnięc itp..

to zalecam MOHAA lub COD on line.... swietna rozgrywka i faktycznie od Ciebie zalezy ilu ubijesz...

A jak chceszzeby zatrybilo i zadropilo CI w BW... zacznij olewczo, z dystansem i pełną satysfakcją z samej rozrywki podchodzić do tej gry, bez parcia na sukces w myślach mówiąc sobie że eeee neidlugo sie kasuej ale tak sobie dla frajdy poklikam to od razu dropniesz to i OWO...

Ale Cieszy temat itp.. gdyż to znaczy że CI zależy, że sie przejmujesz i że chcialbyś coś zdziałac że chcesz czegoś więcej,,,,,

przelej tę pasję na realne zycie,,, a dojdziesz do grubych milionów lub do super satysfakcji z zycia albo do jednego i drugiego Smile


Zachęcam wszystkich do prześledzenia moich postów w temacie Ściana Płaczu Necro ,,, jeżeli chodzi i SZTANDARY w oblężeniach i klanach i kontynuowanie tematu może się przyjmie i ruszy.... albo wprowadzić możliwość daniny... dla kalnów wygrywających..

To pisałęm ja Wujek co sie przemądrza i myśli że jest on "Wujkiem Dobra Rada" ;P.

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pavelsk: 04-01-2011 18:25.

04-01-2011 18:22 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Hankjunior
Oburzony Emeryt


images/avatars/avatar-20011.png

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 435
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moderatorka Kitten nie zamknie tego tematu, ja zrobiłem to szybciej.

Narzekać możesz sobie właśnie w tych tematach, do których podałeś linki, a nie w całym misz-maszu.

+1 za spam.

A premium jest dobrowolną wpłatą na rzecz serwera, więc w sądzeniu się nie wróżę powodzenia.

__________________

Sygna by Postalowiec - wielkie dzięki

Hank, Emeryt-rencista.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hankjunior: 04-01-2011 18:46.

04-01-2011 18:45 Hankjunior jest offline Szukaj postów użytkownika: Hankjunior Dodaj Hankjunior do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Ściana płaczu (nad BW) - trzecie podejście

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH