Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA Moria4Ever, Moria4Me, sdfsf, werwerwr, Ppppp, wewewe, Bleeee, Grgt, Yyyyy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Moria4Ever, Moria4Me, sdfsf, werwerwr, Ppppp, wewewe, Bleeee, Grgt, Yyyyy 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Moria4Ever, Moria4Me, sdfsf, werwerwr, Ppppp, wewewe, Bleeee, Grgt, Yyyyy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 1657
Postać: Moria4Ever

ID: 9115
Postać: Moria4Me

ID: 1761
Postać: sdfsf

ID: 9118
Postać: werwerwr

ID: 3338
Postać: Ppppp

ID: 3475
Postać: wewewe

ID: 3599
Postać: Bleeee

ID: 3621
Postać: Grgt

ID: 3848
Postać: Yyyyy

Multikonto - ban stały

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

10-01-2011 12:22 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Black_Wizzard
Forum Ace


images/avatars/avatar-15830.gif

Data rejestracji: 03-08-2009
Postów: 98
Klan: DWN(R6 kiedys)Obecnie DWN R14 xDD
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caen a może by tak zrobić konkurs dla banowiczów który ile miał kont ?? Puki co rekord to 9 kont , gratki dla bez mózgów /debi###w co nie potrafią grać na legalu Tongue

Caen: ostrzeżenie za łamanie regulaminu Pręgierza i offence

__________________
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt



ID:
5706 R6
306 R14
Kasacja Konta R18
11-01-2011 03:50 Black_Wizzard jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Wizzard Dodaj Black_Wizzard do Listy kontaktów
Moria4Ever
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2010
Postów: 6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: HOMMIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

deb###, bez mózgi itp. Dziekuje za Twoja uwagę i poświęcony czas. Prosze o wiecej tak wartościowych opisów

bez mózgu-sprawdź ktorykolwiek z wymienionych nickow (poza dwoma moriami) a zobaczysz ze nie wykonałem żadnej akcji na tych "multikontach". co to oznacza deb#li?
ano to ze nie są to multikonta tylko próby stworzenia wasali. co innego dwa nicki z "prefem" multi: w tym przypadku moje drugie konto działało około 60 minut, czyli chwile. zbanowali mnie zanim zgłosiłem grę dwóch osób z jednego kompa. dlaczego nie robię z tego halo? bo traktuje to jako grę, a nie wyzwanie życiowe. sram pieniędzmi i fakt wyrzucenia 22zl za dwa premium nie są argumentem aby to wyjaśniać z adminami. Moj błąd-dlatego nie było do tej pory mojego komentarza. niestety zawsze znajdzie sie "kapo" który w życiu i niezyciu bedzie lizal nogi swemu panu za kawałek kości

jestem za banowaniem oszustów. ale LITOSCI-komentarze są powyżej mojej tolerancji na glupote

__________________
R13: Moria4Ever
R14: Derickk

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moria4Ever: 18-01-2011 21:18.

18-01-2011 21:12 Moria4Ever jest offline Szukaj postów użytkownika: Moria4Ever Dodaj Moria4Ever do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprostuję coś, żeby nie było nieporozumień - tworzenie sobie samemu wasala na tym samym IP to JEST multikonto.

Kolega wyżej otrzymał ostrzeżenie za offence i analogicznie +1 wędruje do Moria4Ever.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

18-01-2011 22:00 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA Moria4Ever, Moria4Me, sdfsf, werwerwr, Ppppp, wewewe, Bleeee, Grgt, Yyyyy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH