Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Link referencyjny i klikanie w nigo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Link referencyjny i klikanie w nigo
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Speedy Gonzales
Member


images/avatars/avatar-16348.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 47

Link referencyjny i klikanie w nigo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam do Was takie pytania:

Wiem, że max 1 raz na dobę jedna osoba może kliknąć i za każdy taki klik jest 1000 PLN. max na dobę można mieć 20 000 PLN za kliki czyli 20 różnych osób może kliknąć i powinno dostać się PLN.



Ja mam jednak taki problem, że mi przed chwilką kliknęło kilka osób w link referencyjny a dostałem tylko 1000 PLN (czyli jak za jedno kliknięcie).



Czy jest jakieś ograniczenie np. czasowe (czyli, że te osoby mogą klikać ale inna osoba co godzinę?)??



Czy nie dostaje się PLN za kliknięcie z jeszcze jakichś innych powodów?

__________________
R1 - Cisza
16-01-2011 13:13 Speedy Gonzales jest offline Szukaj postów użytkownika: Speedy Gonzales Dodaj Speedy Gonzales do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kazdy klik co 30 min by dostac zloto

__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

16-01-2011 13:14 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
Speedy Gonzales
Member


images/avatars/avatar-16348.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 47

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Speedy Gonzales
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję Ci bardzo za pomoc Smile

__________________
R1 - Cisza
16-01-2011 16:55 Speedy Gonzales jest offline Szukaj postów użytkownika: Speedy Gonzales Dodaj Speedy Gonzales do Listy kontaktów
TheCursedOne
Newbie


Data rejestracji: 16-01-2011
Postów: 8
Kraina: Necropolia IX
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vip3ra napisał(a)
kazdy klik co 30 min by dostac zloto
przydałaby się taka informacja w grze w chmurce informacyjnej przy linku referencyjnym

__________________
R 14 - WhitePrincess
16-01-2011 17:11 TheCursedOne jest offline Szukaj postów użytkownika: TheCursedOne Dodaj TheCursedOne do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Link referencyjny i klikanie w nigo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH