Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Mam pytanie - czy np c47 moze grac i rozwijac postac tam gdzie jest operatorem? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Mam pytanie - czy np c47 moze grac i rozwijac postac tam gdzie jest operatorem? 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Optimus_
Double Ace


images/avatars/avatar-19761.jpg

Data rejestracji: 26-11-2010
Postów: 107

Mam pytanie - czy np c47 moze grac i rozwijac postac tam gdzie jest operatorem? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo dzisiaj moj klanowicz dostal pw ze zbyt wysoka cene dal za przedmiot i aukcja jest uniewaznona..ma oddac sprzet... a dostal to od gracza o nicku co operator identyczny co na tym serwerze... jest w top 50...


Czy to osoba podszywajaca sie,czy rzeczywiscie op moze byc w topce serwera swoja postacia?

oczywiscie c47 to przyklad...chodzi o innego opa:_)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez _Optimus_: 21-01-2011 10:59.

21-01-2011 10:55 _Optimus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Optimus_ Dodaj _Optimus_ do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operator nie może grać na serwerze, którym się opiekuje. Tworzy jedynie konto administracyjne, które jest używane w specyficznych sytuacjach. Nie jest to jednak konto na którym gra.

Wykaz kont administracyjnych masz tutaj:

Konta administracyjne w grze.

Jeśli ktoś podawał się za operatora, a jego nicku nie ma w powyższym temacie - załóż skargę, należy się za to ban stały. Sprawdź dokładnie nick tej osoby, bo jest niemal niemożliwym by konto administracyjne było w top

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




21-01-2011 11:02 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
_Optimus_
Double Ace


images/avatars/avatar-19761.jpg

Data rejestracji: 26-11-2010
Postów: 107

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Optimus_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok dzieki mozna zamknacSmile to chcialem uslyszec
21-01-2011 11:04 _Optimus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Optimus_ Dodaj _Optimus_ do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomość była ode mnie.

Konto operatorskie znajduje się na każdym serwerze. Nie służy do gry, tylko do kontaktu z graczami, przyjmowania ofert ze sprzętem który musi zostać zwrócony i innych działań administracyjnych.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-01-2011 11:05 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
_Optimus_
Double Ace


images/avatars/avatar-19761.jpg

Data rejestracji: 26-11-2010
Postów: 107

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Optimus_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie lepiej takie informacje na forum wypisywac?


poinstruuje gracza jak sie pokaze co ma zrobic...ale w 1 chwili jakos dziwnie to przeczytalem - i wiem chyba dlaczego....


zle spojzalem na nicki - zaspany jeszcze jestem xD

to CoeN napisal...nie Caen


Sory za niepotrzebny temat xD
21-01-2011 11:09 _Optimus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Optimus_ Dodaj _Optimus_ do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Optimus_ napisał(a)
A nie lepiej takie informacje na forum wypisywac?


poinstruuje gracza jak sie pokaze co ma zrobic...ale w 1 chwili jakos dziwnie to przeczytalem - i wiem chyba dlaczego....


zle spojzalem na nicki - zaspany jeszcze jestem xD

to CoeN napisal...nie Caen


Sory za niepotrzebny temat xD


O, dziwnym zbiegiem okoliczności wysyłałem podobną wiadomość wczoraj xD

Konto administratorskie nie jest nigdy w top, bo nie jest rozwijane.

Czasami lepiej na forum, czasami lepiej w grze. Na forum nie wszyscy wchodzą regularnie, a PW w grze sprawdzają zawsze.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-01-2011 11:10 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
_Optimus_
Double Ace


images/avatars/avatar-19761.jpg

Data rejestracji: 26-11-2010
Postów: 107

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Optimus_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mam takie pytanko jeszczeSmile


Profil wampira Caen
PUNKTY 3

WALKI
Zwycięskie 1(100 %) Przegrane 0 Remisy 0 \


0 wypraw...exp...nic xD


Jak to zrobiles ze 1 atakiem zdobylems 2k pd xD


poradz...xD

Pozdro
21-01-2011 11:13 _Optimus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Optimus_ Dodaj _Optimus_ do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Optimus_ napisał(a)
A mam takie pytanko jeszczeSmile


Profil wampira Caen
PUNKTY 3

WALKI
Zwycięskie 1(100 %) Przegrane 0 Remisy 0 \


0 wypraw...exp...nic xD


Jak to zrobiles ze 1 atakiem zdobylems 2k pd xD


poradz...xD

Pozdro


Magia Smile

Konto operatorskie ma z góry przypisany 15 poziom, żeby mogło dokonywać transakcji handlowych.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-01-2011 11:18 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
_Optimus_
Double Ace


images/avatars/avatar-19761.jpg

Data rejestracji: 26-11-2010
Postów: 107

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Optimus_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok Dzieki za info...

Zaczne cpac to tez bede tak umial xD

Pozdro
21-01-2011 11:19 _Optimus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Optimus_ Dodaj _Optimus_ do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Optimus_ napisał(a)
ok Dzieki za info...

Zaczne cpac to tez bede tak umial xD

Pozdro



po co niszczyc zdrowie...? lepiej do tutka zajrzec... mozliwosc handlu przedmiotami przez rynek jest mozliwa dopiero od 15 poziomu... ot cala tajemnica...Wink

__________________

22-01-2011 14:19 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to zamykam temat bo nic tu innego (pozytywnego) się nie urodzi Smile

__________________

22-01-2011 22:05 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Mam pytanie - czy np c47 moze grac i rozwijac postac tam gdzie jest operatorem?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH