Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA zamknięty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zamknięty 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ale Jestem Jary
Newbie


Data rejestracji: 24-01-2011
Postów: 6

zamknięty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sory

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Ale Jestem Jary: 02-02-2011 20:33.

24-01-2011 20:26 Ale Jestem Jary jest offline Szukaj postów użytkownika: Ale Jestem Jary Dodaj Ale Jestem Jary do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zwinki mniej, sposta mniej, hp mniej, klocek slabszy : D
mialeś szczęście po prostu Smile
uratowała cię Zębata Pałka, bo Nóż Mocy nie chciał trafiać

daję 10/10 Tongue

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

25-01-2011 12:12 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Corvinus_R3
Lord


images/avatars/avatar-25587.gif

Data rejestracji: 29-12-2010
Postów: 378
Klan: R E P T Y --> B_K
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja to powiedział mój przedmówca ... Wink wszystkiego miałeś mniej ale i tak wygrałeś ... po prostu przy farciło ci się. 8/10

__________________
Gram tylko na r3!

Profil

Id:74459




Created By Bassyll[*]


25-01-2011 13:49 Corvinus_R3 jest offline Strona domowa Corvinus_R3 Szukaj postów użytkownika: Corvinus_R3 Dodaj Corvinus_R3 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA zamknięty

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH