Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE LCO vs. EQ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony LCO vs. EQ 15 Ankieta - średnia ocena: 8,0715 Ankieta - średnia ocena: 8,0715 Ankieta - średnia ocena: 8,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

LCO vs. EQ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LCO ( silnie wzmocnione PSD, Arkham, Next Generation) vs. EQ (wzmocnione Black i White Sparta)


Zamieszczam to oblężenie ponieważ uważam że jest godne uwagi. Znaczna przewaga liczebna 8 osób po stronie LCO, a także ilość broni dystansowej na korzyść LCO. A wynik zupełnie nieprzewidywalny.


Link do oblężenia:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a1f0a46afe


Proszę o komentarze do oblężenia, a także o uszanowanie obu stron barykady.

__________________
R 2 Sir_Brutus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sir_brutus: 26-01-2011 14:28.

26-01-2011 14:26 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
M_24
Forum Ace


images/avatars/avatar-13406.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 76
Klan: Red Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wow Smile patrząc na snajperów z bronią dystansową którzy byli lepsi od dystansowców - kopara opada ;D i jeszcze przewaga liczebna na niekorzyść Eq

l.c.o dało popis ;D

a Eq gratuluje Smile

__________________
Odejdź szatanie! Diablica jest u mnie. Stanisław Jerzy Lec
Wydaje mi się, że wasz bóg jest egoistą.

r2 - allexims (Ja)
26-01-2011 14:34 M_24 jest offline Szukaj postów użytkownika: M_24 Dodaj M_24 do Listy kontaktów
Ergi
Member


images/avatars/avatar-10096.jpg

Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 25
Klan: LCO
Kraina: Moria
Skąd: Rzym

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobrze weszliscie w ten obleg - kładąc na glebe niezłych siurków ktorzy nie zdązyli oddac strzału ( wampirek, vidar) , słabo też siedziały nam kryty a druga runda to juz egzekucja.
Moze jakby bylo z trzech , czterech Sidredów to by sie potoczylo innaczej alo to gdybanie tylko.
Gratuluje wygranej
26-01-2011 14:37 Ergi jest offline Szukaj postów użytkownika: Ergi Dodaj Ergi do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg tylko pokazuje jak szurikeny reakcji są zbalansowane. Ja jako snajper z lipnym sprzętem pod siura ( spodnie 26 sumy, klata 39 sumy, siur bez legendy) zrobiłem całkiem sensowny dmg. Ale oczywiście jak to większość spamuje w tematach o balansie wszystko jest jak najbardziej ok. Dojdzie do tego że na oblegach wogóle nie uświadczysz żadnej palnej bo się po prostu nie opłaca. Smutne ale prawdziwe....

__________________
R2 adek444
26-01-2011 15:14 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio takie walki to rzadkość. I choć przegraliśmy to dzięki za zabawę, dawno nie byłem na podobnym oblężeniu (w obecnym systemie ustawkowym to normalka) Wink

A co do dystansu no fakt, przegięty jest ale co tu jeszcze wymyśleć? Osłabić nieco szuriken i wzmocnić inne bronie dystansowe? Np. taki oszczep czy pilum, dać im z 2, 3 (na wyższych poziomach) dodatkowe ataki? Ale czy by to coś dało..?

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

26-01-2011 15:40 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle, że mogłoby cos dac. Nieco śmieszna sytuacja robi sie kiedy białas z sumą ponad 400 nie moze sie wybronic przed dystansem z drugiej 50 bo ma tamten szanse na trafienie od 60 do 90% (tak ogólnie jest w moim przypadku) i nie ma co liczyc na uniki. Ale to nie na tematSmile Oblężenie mnie zaskoczyło, prawde powiedziawszy spodziewałem się tu bęcków bo przewaga liczebna jednak była dość znaczna. I ogólnie dobrze sie ubawiłem, mam nadzieje, że jeszcze parę oblegów w najbliższym czasie się odbędzieSmile
26-01-2011 16:15 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
Ostatnio takie walki to rzadkość. I choć przegraliśmy to dzięki za zabawę, dawno nie byłem na podobnym oblężeniu (w obecnym systemie ustawkowym to normalka) Wink

A co do dystansu no fakt, przegięty jest ale co tu jeszcze wymyśleć? Osłabić nieco szuriken i wzmocnić inne bronie dystansowe? Np. taki oszczep czy pilum, dać im z 2, 3 (na wyższych poziomach) dodatkowe ataki? Ale czy by to coś dało..?

rebalans nieużytecznych broni to jedno ale tutaj chodzi o kolejność ataków...
hay poświęcając bardzo dużo dmg wyrobił sume pozwalajacą na atakowanie w towarzystwie: nazira(80lv), arhona(snajpera z shurem 83lv), i adka(snajpera z shurem z 88lv), podczas gdy hay ma 91lv
kolejny palniak to dopiero xeen(88lv) atakujący po noopista(dystans 75lv), soul-eater(dystans 77lv), mortigen(biała 74lv), darkkiller(biała 76lv). Miło prawda? W sytemie już poruszaliśmy ten temat ale ciągle są osoby które nie widzą problemu... już nie chce mi sie po raz kolejny o tym pisać...
co do samego oblegu to pomimo przewagi liczebnej oczekiwałem takiego wyniku bowiem ja i pare innych osób skanowałem co ciekawszych ludzi w LCO ze szczególna uwagą na sumę ustawiając swój własny sprzęt (i kilku innym snajperom z shurikami) tak, żeby wygrywać sumą... aczkolwiek w takich oblegach pewności nigdy sie nie ma i gdyby wygenerowac ze 100 takich to na oko 30-40% z nich wygrałoby LCO.
Tak czy inaczej miło raz na jakiś czas tak się (dać) rozerwać Smile prawda?
26-01-2011 17:54 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
lancuch
Double Ace


Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 134
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie pierwsza klasa Smile szkoda, że jestem na przymusowym tygodniowym urlopie bo chetnie też bym powalczył Smile

EQ duży plus za waleczne nastawienie

LCO mały plus za jak zwykle pelny skład oblężeniowy

Pozdrawiam
___________________
R2 Lukasz
26-01-2011 18:02 lancuch jest offline Szukaj postów użytkownika: lancuch Dodaj lancuch do Listy kontaktów
Cola777
Junior Member


Data rejestracji: 17-01-2010
Postów: 10
Klan: LCO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieje że na tym się nie skończy i niebawem rozruszamy swoje stare kościSmile Oby więcej takich fajnych akcjiBig Grin Big Grin Big Grin
26-01-2011 20:02 Cola777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cola777 Dodaj Cola777 do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obleg fajny... ale spodziewałem sie przegranej, to że u nas byli wszyscy to bez znaczenia. ponieważ u nas dystansy (nazir,noopiasta,soul itd.) nie mają jeszcze pospawanych takich dsk+1 kiltów i bandanek naraz tak jak to mieli wasi snajperzy używający szuri. poza tym nie poruszajcie tematu, że szuriki są przegięte, bo każdy tatek jest dobry na swój sposób o ile jest dobrze prowadzony, snajper ignoruje 100% obrony i dlatego jest dobry na expy, ale płaci za to mniejszą efektywnością na oblegu. cr jest dobry na expach, ale też na oblegach nigdy zwinką serka czy zabójcy nie dogoni.

także jaki sens by był jakby snajper radził sobie i na oblegach i na expach dobrze ? wszystko jest dobrze zbalalansowane, a jak uważacie, że szuriki są takie przegięte to nikt wam nie broni zmienić tatka na choćby Łowce. pozdro 4all.

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DeathWarrior: 26-01-2011 20:18.

26-01-2011 20:17 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Joe Alex
Member


Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 48
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli chodzi o wynik obla - to według mnie zaskoczenia wielkiego nie było. Po drugiej stronie barykady (w EQ) wystąpiło kilku/kilkunastu naprawde doborowych graczy z "wyczesanym" ekwipunkiem. W LCO za mało było osób które by to zbalansowały. I zwyczajnie zanim wielu z nas sie mogło "odezwać" już lezało na piachu...
W każdym razie obleg ( a raczej jedną runde Big Grin ) naprawde miło sie ogląda.
Suma dmg tez porażająca na korzyść EQ i Przyjaciół Frown

Mała statystyka
Klan LEGION CZARNEGO ORLA - suma zadanych obrażeń 38368
Klan EQUILIBRIUM - suma zadanych obrażeń 63377

Największe obrażenia w ataku: Sir_Brutus: 1364 punktów.
Najmniejesze obrażenia w ataku: Sancho: 1 punktów

A jeśli chodzi o przęgietego siura to nie ma chyba nic wiecej do dodania ponad to co pisał juz Blade69 (nie tylko w tym wątku).
26-01-2011 20:33 Joe Alex jest offline Szukaj postów użytkownika: Joe Alex Dodaj Joe Alex do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DeathWarrior napisał(a)
obleg fajny... ale spodziewałem sie przegranej, to że u nas byli wszyscy to bez znaczenia. ponieważ u nas dystansy (nazir,noopiasta,soul itd.) nie mają jeszcze pospawanych takich dsk+1 kiltów i bandanek naraz tak jak to mieli wasi snajperzy używający szuri. poza tym nie poruszajcie tematu, że szuriki są przegięte, bo każdy tatek jest dobry na swój sposób o ile jest dobrze prowadzony, snajper ignoruje 100% obrony i dlatego jest dobry na expy, ale płaci za to mniejszą efektywnością na oblegu. cr jest dobry na expach, ale też na oblegach nigdy zwinką serka czy zabójcy nie dogoni.

także jaki sens by był jakby snajper radził sobie i na oblegach i na expach dobrze ? wszystko jest dobrze zbalalansowane, a jak uważacie, że szuriki są takie przegięte to nikt wam nie broni zmienić tatka na choćby Łowce. pozdro 4all.


Nie rozumiesz jednej rzeczy, ja nie muszę zmieniać tatka żeby wymiatać na oblegach. Dokupię trochę crapowatego sprzętu za 10 kd i każdy snajper, rewo, gangster, a nawet biala2h mogą mi naskakać. Szurik jest właśnie dlatego przegięty że bez zmiany tatoo i tak wykoszę resztę towarzystwa z ich tatuażami.

edit:lit

__________________
R2 adek444

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adek444: 26-01-2011 20:40.

26-01-2011 20:36 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adek444 napisał(a)
cytat:
DeathWarrior napisał(a)
obleg fajny... ale spodziewałem sie przegranej, to że u nas byli wszyscy to bez znaczenia. ponieważ u nas dystansy (nazir,noopiasta,soul itd.) nie mają jeszcze pospawanych takich dsk+1 kiltów i bandanek naraz tak jak to mieli wasi snajperzy używający szuri. poza tym nie poruszajcie tematu, że szuriki są przegięte, bo każdy tatek jest dobry na swój sposób o ile jest dobrze prowadzony, snajper ignoruje 100% obrony i dlatego jest dobry na expy, ale płaci za to mniejszą efektywnością na oblegu. cr jest dobry na expach, ale też na oblegach nigdy zwinką serka czy zabójcy nie dogoni.

także jaki sens by był jakby snajper radził sobie i na oblegach i na expach dobrze ? wszystko jest dobrze zbalalansowane, a jak uważacie, że szuriki są takie przegięte to nikt wam nie broni zmienić tatka na choćby Łowce. pozdro 4all.


Nie rozumiesz jednej rzeczy, ja nie muszę zmieniać tatka żeby wymiatać na oblegach. Dokupię trochę crapowatego sprzętu za 10 kd i każdy snajper, rewo, gangster, a nawet biala2h mogą mi naskakać. Szurik jest właśnie dlatego przegięty że bez zmiany tatoo i tak wykoszę resztę towarzystwa z ich tatuażami.

edit:lit


no właśnie sprzęt snajpera pasuje pod szuri (trzeba dokupić tylko dsk szurika) dsk+1 słoneczny set daje 2 ataki i to też duży plus. więc chodźćcie na oblegi w szuriakach, co wam stoi na przeszkodzie ?

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez DeathWarrior: 27-01-2011 03:40.

27-01-2011 00:51 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sir_brutus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny obleg jednak bez walki

Black vs. opustoszałe LCO liczace na wsaprcie które nie przybyło


http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7d5cc76f6a

__________________
R 2 Sir_Brutus
28-01-2011 15:09 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Ergi
Member


images/avatars/avatar-10096.jpg

Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 25
Klan: LCO
Kraina: Moria
Skąd: Rzym

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny obleg jednak bez walki

LCO vs. opustoszałe WS liczace na wsparcie które sobie poszło


http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=38ddac2d34
28-01-2011 15:25 Ergi jest offline Szukaj postów użytkownika: Ergi Dodaj Ergi do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to trzeci obleg dnia dzisiejszego - juz z walka:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9986a3707b

Ten w ktorym wsparcie z Psd zostalo i przez ktory wsparcie Ws sobie poszlo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 28-01-2011 17:29.

28-01-2011 17:29
brainstorm
Forum Ace


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 94
Kraina: Moria III

dobra riposta :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

neMos, Ergi Smile

a co do oblezenia - a wlasciwie oblezen - LCO vs EQ i PSD vs BS -
oba zasluguja na uwage - i to pod wieloma wzgledami, ale chcialem sie skupic na temacie broni dystansowej - a szczegolnie tego rodzaju broni uzywanej przez snajperow ...

otoz podczas oblezenia PSD vs BS wyszlo wlasnie o co tak naprawde chodzi w tatkacha lowcy - adek, blade, nawet hay i Lydiaa moga oczywiscie wyskoczyc z dsk shurkiem reakcji - sprzet majac pod snajpera (ktory, tak na marginesie jest bardzo blisko dystansa wbity na dsk +1) i naprawde dosc latwo jest z niego wyciagnac ladna sume ...

ale co z tego ?

ratuje Was jedynie wysoki level i wysoki krytyk z shurikena ...
aczkolwiek nie zaprzeczam, ze pomysl jest dobry - jak to sie fajnie do niego odniosl blade69 w Swojej wypowiedzi - natomiast adek444 juz mnie po prostu rozbawil ...

pozdrawiam i zycze kolejnych oblezen w tym stylu Wink

brainstorm
28-01-2011 21:40 brainstorm jest offline Szukaj postów użytkownika: brainstorm Dodaj brainstorm do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brainstorm odpisałem ci w grze nie będę się powtarzał. Jakbyś nie widział byłem w snajpie co tylko potwierdza wszystkie poprzednie posty. Przy obecnym teście incjatywy ze swoja suma na snajperce mogę pomarzyć o atakowaniu. I nikt mi nikt nie pieprzy bzdet żebym ubierał się na zwinkę bo to nie o to przecież chodzi.

__________________
R2 adek444
29-01-2011 06:28 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
brainstorm
Forum Ace


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 94
Kraina: Moria III

taaaa..... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adek, odpowiedzialem Ci w grze - wiec juz chyba wiesz o co chodzi ...
ale zapytam ponownie i powtorze Tongue

o jakiej inicjatywie Ty w ogole piszesz ?
w Twoim wypadku nie ma zadnej inicjatywy, jesli chodzi o shurikena na tatkach snajpera ...
szczegolnie, gdy na oblegu spotykasz sie z graczami podobnego levelu to Twojego Smile
zreszta jak dla mnie - lataj sobie z tym shurem gdzie tylko i jak chcesz - mnie po prostu trafiac nie bedziesz ...

pozdrawiam
30-01-2011 17:49 brainstorm jest offline Szukaj postów użytkownika: brainstorm Dodaj brainstorm do Listy kontaktów
oVaTh
Double Ace


Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 113
Klan: ExpMob
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblegi super 10/10

A widzę, że odwieczny płacz jaki to dystans jest przegięty jeszcze nie umilkł... To co snajper oprócz tego, że złomem może praktycznie nawalać każdego moba i ma 100% ignora do defa to jest pikuś?! (tak złomem, bo dobry dystans zrobić jest trudno!)

Tak to zostało pomyślane, że Dystans to oblegi, Snajper expy, Biała to w sumie pomiędzy w zależności czy CR czy serek czy zabójca.
31-01-2011 11:45 oVaTh jest offline Szukaj postów użytkownika: oVaTh Dodaj oVaTh do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ovath nie dostrzegasz 1 rzeczy. Shurek po 85-88 lvlu- robi wiekszy dmg na wiekszosci mobow ( do anuba ) niz snajper na podobnym poziomie Smile Co to tego ze shurek jest przegiety zgodnosc jest , temat byl poruszany nie raz nie dwa ale widac tak byc musi

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
31-01-2011 11:54 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie odłazić od tematu oblegów - problemem palnej nie są obrażenia tylko INICJATYWA - czytajcie tematy.

Co do oblegów coś się dzieje ( zaczyna dziać ) i to wyróżnia r2 na tle innych serwerów - że tu grają ludzie nastawieni na oblężenia dobrą zabawę kombinowanie etc...a nie puste suche ekspy....i ja nie walczę bo szkoda repa bla bla Wink

Dlatego dam 10/10 i oby oble się kręciły.
31-01-2011 12:05 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Soulfly 3312 / 4 1489 / 2133 4041

Obleg fajny, szkoda tylko ze BS po pierwszej przegranej, juz nie podjela walki ;/
31-01-2011 15:15 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
oVaTh
Double Ace


Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 113
Klan: ExpMob
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xclusiv robi niezłą kombinatorykę ze sprzętem aktualnie bo dla innej białej i nielegendarnego dystansu jest praktycznie poza zasięgiem trafienia na tańczącym secie.

Ostatni offtop: Jeżeli chodzi o inicjatywę to bardziej przewalone ma aktualnie biała Smile - Madmen mówisz, że dystans wali praktycznie wszystko do Anuba?! Może ssak łowca z legendą, bo legendarny siur to praktycznie tylko pod jeden tatek i trzeba mieć naprawdę wypasiony sprzęt a nie złom w postaci snajpera - bandana preko, kilt pastucha, pela szybkości i slonka, które fakt podrożały - zauważ, że nie potrzebujesz praktycznie żadnych przedmiotów sufowanych (w przypadku biżu) i prefowanych (w przypadku ubioru). Z tego co obserwuję to tak jak Kiluś napisała trzeba zmodyfikować inicjatywę, tylko chyba nikt nie ma pomysłu jak to dobrze zrobić, żeby działało :/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez oVaTh: 31-01-2011 15:47.

31-01-2011 15:42 oVaTh jest offline Szukaj postów użytkownika: oVaTh Dodaj oVaTh do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dydu napisał(a)
Soulfly 3312 / 4 1489 / 2133 4041

Obleg fajny, szkoda tylko ze BS po pierwszej przegranej, juz nie podjela walki ;/


czy dmg soula ma sie odnosic do tego, że palna jest dobra?
Ramona 3907 / 3 527 / 1230 4407
Dydu 3359 / 0 1068 / 1522 2905
Elvynnel 4605 / 4 313 / 2122 2123

wystarczy porównać levele i zobaczyć, że nie jest.. każda z tych osób biła przed nim, ma niższy lv i włożyła większy dmg


co do samego oblegu to niestety ukazał, że jeszcze troszkę nam brakuje... za dużo ludzie sie pokasowało/oddało postacie Frown więc nie wiem czemu po takim wyniku liczyłeś, że nie odpuścimy kolejnych oblegów? Tym bardziej, że zostały wam 2 miejsca w klanie -_-

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 31-01-2011 17:12.

31-01-2011 17:11 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blade69 napisał(a)
co do samego oblegu to niestety ukazał, że jeszcze troszkę nam brakuje... za dużo ludzie sie pokasowało/oddało postacie Frown więc nie wiem czemu po takim wyniku liczyłeś, że nie odpuścimy kolejnych oblegów? Tym bardziej, że zostały wam 2 miejsca w klanie -_-


Mogłoby brakować troche mniej, gdyby kilku ludzi nie siedziało w EQ tylko poszło walczyć w Sparcie - ale to już ich sprawa Wink

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

31-01-2011 19:15 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE LCO vs. EQ

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH