Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA Golden, E39, E36 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Golden, E39, E36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Golden, E39, E36 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 784
Postać: Golden

ID: 12198
Postać: E39

ID: 12253
Postać: E36

Multikonto - ban stały

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-01-2011 11:37 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
psajdor
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 74

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm

Golden z tej strony, domyślam się że chodzi o moje logowanie w pracy, stałe IP i do tego dość spora sieć także prawdopodobnie kilka osób gra Big Grin

mój błąd że nie zgłosiłem tego tak na wszelki wypadek...

Jeśli nie ma możliwości zdjęcia bana i dopisania mnie w takim przypadku do gry z jednego IP to proszę również o zablokowanie/skasowanie postaci na R9 i R13, tam gram już od dawna i nigdy nie miałem takiego problemu.

Pozdrawiam, miło się grało ale jeśli ban zostanie to już się w tej grze na żadnym serwie nie spotkamy Smile

dropa życzę Big Grin

__________________
R1 - Wikam
29-01-2011 13:10 psajdor jest offline Szukaj postów użytkownika: psajdor Dodaj psajdor do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
psajdor napisał(a)
Golden z tej strony, domyślam się że chodzi o moje logowanie w pracy, stałe IP i do tego dość spora sieć także prawdopodobnie kilka osób gra Big Grin


Emmm... nie. Chodzi o jedno konto (+ wasal) na które logowania były z tego samego komputera, w dzień i w nocy.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-01-2011 13:22 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
psajdor
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 74

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm w takim razie nie wiem o co kaman Smile

w takim razie trudno, w końcu uwolnię się od mojego jedynego nałogu Big Grin

nie chce mi się tłumaczyć i zastanawiać kto i co i jak Big Grin

__________________
R1 - Wikam
29-01-2011 13:25 psajdor jest offline Szukaj postów użytkownika: psajdor Dodaj psajdor do Listy kontaktów
psajdor
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 74

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta na r9 i r13 zostaną skasowane,

proszę o usunięcie konta z forum, oraz usunięcie mojego adresu email z newslettera itp itd

__________________
R1 - Wikam
29-01-2011 14:34 psajdor jest offline Szukaj postów użytkownika: psajdor Dodaj psajdor do Listy kontaktów
psajdor
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 74

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie dostane +1 za spam ale co tam Smile


Postać na r9 - od początku serwera tam bylem, skasowana
Postać na r13 - rowniez od początku również skasowana

na kazdym koncie zawsze premka skrocenie czasu i przewaznie powiekszona zbrojownia Smile

dodam tylko ze od dawna juz gram pod jednym nickiem i zawsze grałem uczciwie, nie chce mi sie zastanawiać czy zalogował sie ktoś z mojego kompa, czy ktos znajomy, obcy, moze jakis kumpel jak u mnie był a moze ktos z rodzinki,
nie wazne Smile

po tylu latach uczciwej gry i wpakowaniu dosc sporej mysle ilości pieniędzy na premki (tak wiem nikt mnie nie zmuszał) nie bede teraz robił z siebie idioty i dzwonił po wszystkich którzy mogli grać na moim kompie.

Pozdrawiam wszystkich.

Proszę jeszcze o info tu lub na PW jak pokasować moje dane adresowe z Newslettera, oraz jak skasowac swoj login z forum.

Przepraszam za literówki i błedy ale uciekam do pracy i nie mam czasu poprawiać Smile a kiedys zrywałem się żeby puścić jeszcze kilka wyprawek i ataków :>

__________________
R1 - Wikam
31-01-2011 08:01 psajdor jest offline Szukaj postów użytkownika: psajdor Dodaj psajdor do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA Golden, E39, E36

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH