Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » O item Kaligula » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony O item Kaligula
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NurX
Forum Ace


Data rejestracji: 05-03-2007
Postów: 86
Klan: Monty Python
Kraina: Moria
Skąd: Necropolia

O item Kaligula Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie, czy obrazenia kaliguli rosną na +2? bo nie wiemy czy ulepsać Do +1 Smile
Czy tak jak Rogate, tylko przy dobrych i doskonałych ?
05-03-2007 13:54 NurX jest offline Szukaj postów użytkownika: NurX Dodaj NurX do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ten dział tu dyskutujemy o systemie gry a nie pojedynczej kurtce i jej ulepszeniach , chyba ze chciales powiedziec ze jest ona niezbalansowana :>

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
05-03-2007 14:38 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież przed ulepszeniem można sprawdzić o ile się bonusy zwiększają...

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
05-03-2007 14:58 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale mu chodzi o to czy są zwiększone na +2 bo nie wie czy na +1 ulepszyć
Mi się wydaję że tak, widziałem kiedyś w klanie taką na +2 ale nie jestem pewny miała chyba +12 do obrażeń
05-03-2007 16:43 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » O item Kaligula

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH