Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Klan Gowniane Sprawy Williama [ PaoPao] Promocja!!!!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Klan Gowniane Sprawy Williama [ PaoPao] Promocja!!!!!!!!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
koczkodon
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 7

Klan Gowniane Sprawy Williama [ PaoPao] Promocja!!!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kazdy kto wstapi w dwuszeregi PaoPao w ciagu najblizszego weekendu zostanie odznaczony kilkudziesięcioma orderami
14-10-2006 03:29 koczkodon jest offline Szukaj postów użytkownika: koczkodon Dodaj koczkodon do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta nazwa chyba łamie regulamin... :/

__________________



14-10-2006 11:08 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
koczkodon
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez koczkodon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzien dobry. wlasnie przeczytalem regulamin i przyznam sie ze nie wiem w ktorym punkcie
14-10-2006 14:11 koczkodon jest offline Szukaj postów użytkownika: koczkodon Dodaj koczkodon do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właściwie to może być... Taka jest wola admina, z nią się zawsze zgadzać trzeba Tongue

A ponadto OszczR przeszedł to wy także Tongue

__________________



14-10-2006 15:37 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
koczkodon
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez koczkodon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kamien mi z serca spadl :617:
14-10-2006 16:25 koczkodon jest offline Szukaj postów użytkownika: koczkodon Dodaj koczkodon do Listy kontaktów
darkangel18
Newbie


Data rejestracji: 19-10-2006
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hej il etrzeba miec punktów zeby sie do was dołaczyc bo ja mam 3 i dochodze do 4 poziomu choc gram od wczoraj to mysle ze sporo bede jeszce gierczył w ta greSmile Smile Big Grin
19-10-2006 19:15 darkangel18 jest offline Szukaj postów użytkownika: darkangel18 Dodaj darkangel18 do Listy kontaktów
koczkodon
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez koczkodon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba miec minimum 0 punktow.
19-10-2006 21:10 koczkodon jest offline Szukaj postów użytkownika: koczkodon Dodaj koczkodon do Listy kontaktów
maximek
Member


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajny klan ciekawe czy ktoś się przyłonczy
19-10-2006 21:13 maximek jest offline Szukaj postów użytkownika: maximek Dodaj maximek do Listy kontaktów
darkangel18
Newbie


Data rejestracji: 19-10-2006
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a przyjmiecie mnie???? i jak to sie dzieje wysyłącie mi zaproszenie czy cos takiego??? Big Grin
20-10-2006 10:17 darkangel18 jest offline Szukaj postów użytkownika: darkangel18 Dodaj darkangel18 do Listy kontaktów
koczkodon
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez koczkodon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiscie ze przyjmiemy. nie wiem tylko za bardzo jak. wchodzisz chyba na strone klanu i naciskasz jakis guziczek z aplikacja do klanu. nigdy tego nie robilem bo tylko przyjmowalem do klanu. tzn naciskalem guziczki ze przyjmuje do klanu. niech to bedzie Twoje pierwsze zadanie. jak ci sie uda dostaniesz order Smile
20-10-2006 14:20 koczkodon jest offline Szukaj postów użytkownika: koczkodon Dodaj koczkodon do Listy kontaktów
darkangel18
Newbie


Data rejestracji: 19-10-2006
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak sie w grze nazywa klan ????

[ Dodano: Pią Paź 20, 2006 17:23 ]
no juz tam do was kliknołem teraz czekam na wasza odpowiedz
20-10-2006 17:16 darkangel18 jest offline Szukaj postów użytkownika: darkangel18 Dodaj darkangel18 do Listy kontaktów
gad9
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 24

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też dochodzę mam 5pktSmile nie mylcie z 5 poziomem mam prawie 20Smile
20-10-2006 18:33 gad9 jest offline Szukaj postów użytkownika: gad9 Dodaj gad9 do Listy kontaktów
maximek
Member


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chłopaki zapraszam do klanu Demony DBM
20-10-2006 20:43 maximek jest offline Szukaj postów użytkownika: maximek Dodaj maximek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Klan Gowniane Sprawy Williama [ PaoPao] Promocja!!!!!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH