Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » horror » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony horror 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

horror Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem maniaczką filmów grozy i obejrzałam już ich tyle że nie znam więcej tytułów a chętnie bym sobie coś ściągnęłaTongue
może widzieliście coś strasznego wartego poleceniaTongue
z góry dziękuję Big Grin

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa
06-03-2007 16:18 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
Mephisto696
Junior Member


images/avatars/avatar-2467.jpg

Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nosferatu, eine Symphonie des Grauens"

Friedricha Wilhelma Murnaua z 1922 r. Genialny Big Grin Big Grin Big Grin

Od tamtej pory nic ciekawego nie widziałem. Te pseudo Horrory z USA mnie dobijają i śmieszą. Strata czasu.
Wczoraj oglądałem: "UKM Maszyna do zabijania". Śmieszny jest. Obejrzeć można.
"Wzgórza mają oczy" - beznadziejny, ile już filmów o tym było?! Chociażby wcześniejszy "Wolf Creek".

A jak nie widziałaś: "Głowa do wycierania (Eraserhead)" Lyncha to zobie obejrzyj. Ambitny.
06-03-2007 16:39 Mephisto696 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mephisto696 Dodaj Mephisto696 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

House on Haunted Hill

A swojego czasu mi się nawet podobał. Całkiem sympatyczny Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
06-03-2007 16:49 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shivaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

House on Haunted Hill widziałamTongue tak jak wzgórza które były beeezndziejne
a to eraserhead ciekawie brzmi, zaraz poszukam Big Grin

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa
06-03-2007 16:52 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
Kane>
Forum Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 76
Klan: Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg. mnie ,,Egzorcysta" wymiata. Polecam ale nie oglądaj samaWink
06-03-2007 17:07 Kane> jest offline Szukaj postów użytkownika: Kane> Dodaj Kane> do Listy kontaktów
Mephisto696
Junior Member


images/avatars/avatar-2467.jpg

Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Który Egzorcysta??? Nie mów że ten nowy? Wymiata to cała seria Omena. Oprócz nowego.
06-03-2007 17:11 Mephisto696 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mephisto696 Dodaj Mephisto696 do Listy kontaktów
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shivaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak wymiataja ale ile razy mozna to ogladac Big Grin

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa
06-03-2007 17:13 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zależy co cię interesuje Wink Czy jakieś bardziej prostackie czy wymyślne, poprzez psychologiczne (czyli nachodzące na thrillery).
Ja ogólnie mogę wymienić kilka bardzo dobrych tytułów, niejako powiązancyh z horrorami lub psychodelą :

- Saw1
- Seven
- The Ring
- Bękarty Diabła
- Pi
- Fight Club
- Memento
- Gothika
- The Jacket
- Sin City
- Old Boy (ajk nie masz mocnej psychy to nie oglądaj, serio Wink )
- The Grudge (niedługo 2 Big Grin )
- Zejście
- Pitch Black

Z mniej ciekawych:
- Statek widmo
- Dom Woskowych Ciał
- Pulse
- Reeker
- Reszty nie pamiętam ale tak z 40 tytułów by się nazbierało Wink

A tak wogóle to ściągnij sobie serial Supernatural - lepszy niż 3/4 horrorów pełnometrażowych :>

EDIT
A no i bym zapomniał o : The Shutter Smile

EDIT 2 => jeszcze niezły był Feardotcom Tongue

Edit 3 +> Tak jak vampireforst zarzucił kinga to mi się przypomniało, że niezła była adaptacja pt lśnienie i miniserial Red Rose xD (dobra już starczy bo wyjdzie, że jestem jakiś chory umysłowo Tongue )

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez VeiN: 06-03-2007 17:28.

06-03-2007 17:22 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
vampirefrost
Triple Ace


images/avatars/avatar-2306.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 161
Skąd: kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja raczej proponuję przeczytac powieść KINGA " IT "

zaden film nie jest w stanie oddac tej GROZY

__________________
www.vampirefro.prv.pl
REGULAMIN FORUM:
1. MASZ PRAWO MILCZEĆ 2. WSZYSTKO CO POWIESZ BĘDZIE UŻYTE PRZECIWKO TOBIE
06-03-2007 17:24 vampirefrost jest offline Strona domowa vampirefrost Szukaj postów użytkownika: vampirefrost Dodaj vampirefrost do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Scary movie, cała seria Big Grin A tak poważnie to Oszukać przeznaczenie, może to nie jest horror ale są boskie efekty Big Grin

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
06-03-2007 17:28 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shivaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oszukać przeznaczenie znam na pamięć Big Grin
a widział ktoś piłe 3? bo nie wiem czy wartoTongue

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa
06-03-2007 17:35 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
Mephisto696
Junior Member


images/avatars/avatar-2467.jpg

Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie obejrzałem "horror" D-Day (ew. inne tytuły: "Eo-neun-nal Kab-ja-gi Cheot-beon-jjae I-ya-gi, Roommates - 4 Horror Tales) z Korei Południowej. Nie oglądajcie tego pod żadnym pozorem. Ciągnie się i ciągnie, nudny a finał beznadziejny.
A i nie oglądajcie "El Muerto" dziecinada. A co by nie było spamu to z dobrych: "Truposz" (Dead Man) nie tyle co horror ale genialny. Jima Jarmuscha wrazie co.

EDIT. Piła 3? Jak to piła. Zobaczyć można. Jak oglądałaś poprzetnie to obejrzyj i tą.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mephisto696: 06-03-2007 17:38.

06-03-2007 17:37 Mephisto696 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mephisto696 Dodaj Mephisto696 do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shivaa napisał(a)
oszukać przeznaczenie znam na pamięć Big Grin
a widział ktoś piłe 3? bo nie wiem czy wartoTongue


Biedna. Nuda, nuda nuda i dopiero ostatnie 10-15 minut było dobre... ale to trochę za mało.
06-03-2007 17:41 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
LoooL
Junior Member


images/avatars/avatar-2370.gif

Data rejestracji: 25-02-2007
Postów: 24
Klan: [HTC]
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Bloodwarsa:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam Kubusa Puchatka I prosaczka oni sĄ straaaszniii!Big Grin

__________________


Jak Bym Cos Wygrał Pisz Na Bw Zadko Sprawdzam Pw



P.S Z Chęcią Przujmę Wyzwanie Do Duela W Cs'a 1.6
06-03-2007 17:55 LoooL jest offline Szukaj postów użytkownika: LoooL Dodaj LoooL do Listy kontaktów
Kane>
Forum Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 76
Klan: Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może ,,Swit żywych trupów" nowa wersja.
06-03-2007 17:59 Kane> jest offline Szukaj postów użytkownika: Kane> Dodaj Kane> do Listy kontaktów
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shivaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ano są straszni Shocked
a jeśli ja miałabym czegoś szczególnie nie polecić to Egzorcyzmy Emily Rose, film przereklamowany

A Świtu Zywych Trupów jeszcze nie widziałamTongue

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shivaa: 06-03-2007 18:02.

06-03-2007 18:01 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
Kane>
Forum Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 76
Klan: Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ŚWIT polecam, a tak w ogóle to jakiego typy horry lubisz, takie bardziej dzialąjące na psychikę czy może krwawe jatki?
06-03-2007 18:08 Kane> jest offline Szukaj postów użytkownika: Kane> Dodaj Kane> do Listy kontaktów
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shivaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wole jakieś psychozyTongue
choć z takich rzeźni to muszę przyznać że spodobał mi się Cradle Of Fear- film który można zrozumieć dopiero po parokrotnym obejrzeniu, ale rozumienie go chyba nie jest ważne hehe

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa
06-03-2007 18:13 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PIŁE 3 WIDZIAŁEM IPOTWIERDZAM, ŻE SAM KONIEC JEST STRASZNY...
CO WIĘCEJ- SERIA RESIDENT EVIL (WYMIATASmile Smile ), KLĄTWA, GOTHIKA, AQUAPARK

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
06-03-2007 18:14 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
Kane>
Forum Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 76
Klan: Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A widziałaś ,, Zagubiona Autostradę" to może nie jest prawdziwy horror ale działa na psychę oj działa. Wink , film Cradle Of Fear widziałem taki sobie powiedziałbym nawet że bardzo amatorski za to teledyski mają znakomite.
06-03-2007 18:19 Kane> jest offline Szukaj postów użytkownika: Kane> Dodaj Kane> do Listy kontaktów
Mephisto696
Junior Member


images/avatars/avatar-2467.jpg

Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cradle Of Fear- film który można zrozumieć dopiero po parokrotnym obejrzeniu


Jak się zna muzyków i muzykę Cradle Of Filth to jest łatwiej zrozumieć film he he
06-03-2007 18:23 Mephisto696 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mephisto696 Dodaj Mephisto696 do Listy kontaktów
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shivaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no teledyski mają świetne zwłaszcza From The Cradle To Enslave a Zagubioną Autostradę mam w planachWink

a kredki troche znam co jednak nie pomogło mi w zrozumieniu tego filmuTongue

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shivaa: 06-03-2007 18:25.

06-03-2007 18:24 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
Flyn
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 134
Klan: DS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Turyści // Turists - Sensacja Horror
No See Evil - Bardzo Dobry Horror
Piła 1 2 3 - Średniak
The Darkroom - Lipton
House of Nine coś ala Piła - Bardzo Dobre
Egzorcyzmy Emily Rose - Tego nie trzeba opisywać
Oszukać przeznaczenie każda część - Bardzo Dobre
Population 436 - Chory i psychiczny film dowiesz się jak obejrzysz ;p

To wszystko z taki ciekawych dobrych i dosyć nowych.

__________________
.


.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Flyn: 06-03-2007 18:26.

06-03-2007 18:25 Flyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Flyn Dodaj Flyn do Listy kontaktów
Kane>
Forum Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 76
Klan: Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagubiona to jeden z moich ulubionych filmów a zwłaszcza muzyka z filmu powala na kolana. Zapomniałem jeszcze o ,,Armii Boga" znakomity horror gorąco polecam Smile
06-03-2007 18:27 Kane> jest offline Szukaj postów użytkownika: Kane> Dodaj Kane> do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak Grudge 2 się pojawi na ekranie to może być fajne.

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

06-03-2007 20:48 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
Mictlante
Newbie


images/avatars/avatar-1961.jpg

Data rejestracji: 28-01-2007
Postów: 1
Klan: Order of the Sword
Kraina: Necropolia
Skąd: Chrzanów/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to z nieciekawych a raczej dziwnych, Cannibal Holocaust i Jungle Holocaust, podobno ktoś nawet w tym widzi sens :/
na próbkęmożna obejzeć sobie teledysk Necrophagia - Cannibal Holocaust 6 min i mi wystarczyło Big Grin

a i jeszcze chciałem obejżećazza nadto ambitny Camp - SS lub SS- Kamp, róznie go nazywają a częsci tergo co nie miara Smile

a z prawdziwych horrorów to polecam srię Hellraiser najlepsze to 1 i 7 czyli deader Big Grin

a z psychologicznych mozeCIę zainteresuje "Zodiac" co wyszedł teraz i "Zodiac" z 2005 roku Smile

__________________
nick w grze: DIRLEWANGER
ID: 16461

06-03-2007 20:58 Mictlante jest offline Szukaj postów użytkownika: Mictlante Dodaj Mictlante do Listy kontaktów
Mashcanar
Lord


images/avatars/avatar-2435.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 330
Skąd: Mielec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może nie jest to horror... ale bardzo ciekawy film... ,,Milczenie Owiec"
Jak dla mnie klasyką horroru jest omen... ale ten fil wszyscy już masę razy oglądali...
SAW 1 też fajny film...
Więcej nic mi się nie przypomina Tongue

__________________

06-03-2007 20:59 Mashcanar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mashcanar Dodaj Mashcanar do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest też parodia ,,Milczenia Owiec" pt. ,,Milczenie Baranów" nie oglądałem ale kumpel mi mówił że śmieszne. Teraz ma wyjść coś w stylu prologu do Hannibala Lectera i Milczenia Owiec pt. Hannibal - po drugiej stronie maski.

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

06-03-2007 21:10 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy Hanibal moze byc dobry.
06-03-2007 21:13 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
shivaa
Member


images/avatars/avatar-1846.jpeg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 39
Klan: Shadow Light
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shivaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do hannibala zawsze miałam sceptyczne nastawienie, może dlatego że znajomi mi pokazali go w takim świetle Confused

__________________

Jak coś wygram, pisz w grze, nick Shivaa
06-03-2007 21:16 shivaa jest offline Szukaj postów użytkownika: shivaa Dodaj shivaa do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » horror

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH