Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Prosze o interwencje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prosze o interwencje 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Prosze o interwencje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiec tak, jakis tydzien temu zamienilem sie na konta z niejakim Mergelo top r8 na jakies grywalne dalem konto TIESTO koledzie z klasy, jest to moj przyjaciel, dzis rano chcialem wejsc na konto bo przejmowalismy s3, wpisuje pasy i co? zle haslo, napisalem do niego wiadomosc:

Adresat: TIESTO
Tytuł wiadomości: cze
Data wysłania: 2011-02-12 10:52:42
czemu zrobiles klan?;d


kolega do mnie zadzwonil za jakis czas z zapytaniem czy ja zmienilem pasy, a za jakis czas dostalem wiadomosc w grze:

EDIT:

Nadawca: TIESTO
Tytuł wiadomości: Re: cze
Data wysłania: 2011-02-12 11:24:31
nachwile na expe :p moze na bialasa se dam rade pozyczysz coś szybko dobrego

Prosze o odzyskanie pasow, przez emaila nie moge bo nie mialem nic na koncie wtedy i nie moglem zniemic... na koncie byly rowniez itemy takie jak dsk preko db orcha db pasterza, db msciwy i dsk ak


Bardzo prosze kogos z góry o interwencje i zbanowanie Mergelo, nie cierpie zlodziejstwa...

Pozdrawiam i z góry dziekuje
Racu

__________________
GG - 36943866/nieaktywne

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Racuu: 12-02-2011 14:12.

12-02-2011 13:47 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
michal0711
Junior Member


images/avatars/avatar-15694.jpg

Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam to co pisze kolega wyżej.Razem z kolega doprowadzilismy konto do stanu grywalnosci nie zdazyłem zmienic emaila poniewaz nie miałem nic na koncie dzis rano chciałem wejść ale wczesniejszy własciciel zmienił passy.Prosze o pomoc w odzyskaniu konta.Pozdrawiam i z góry dziękuje

__________________
r6: Kikut
12-02-2011 13:57 michal0711 jest offline Szukaj postów użytkownika: michal0711 Dodaj michal0711 do Listy kontaktów
Mergelo
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2010
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekam na publiczne przeprosiny w tym temacie inaczej skladam skarge na was obu

r13 cr wymienie na praktycznie dowolne

nikomu nigdy nic nie ukradlem - jesli chodzi o konta r8 jedyne co sie zgadza to to, ze sie wymienilem z graczem racuu - emaile na obydwu kontach jednak nie byly moje wiec nie moglem ba nawet nie probowalem odzyskac kont

wszystko do sprawdzenia po adresach ip przez administracje


na przeprosiny czekam 10 min potem zakladam stosowny temat o znieslawienie mojej osoby
12-02-2011 21:24 Mergelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mergelo Dodaj Mergelo do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie przeprosze cie napewno, jesli ja sie z toba wymieniam to licze na to ze nie okradniesz a tu taki prezent, koles jak ty grales na tych kontach na r8 to nikt ci sie nie wlamywal a jak ja zaczalem to odrazu zmienione pasy? chyba ci sie cos porabalo nieprawdasz?

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
12-02-2011 21:31 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Mergelo
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2010
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Racuu napisał(a)
nie przeprosze cie napewno, jesli ja sie z toba wymieniam to licze na to ze nie okradniesz a tu taki prezent, koles jak ty grales na tych kontach na r8 to nikt ci sie nie wlamywal a jak ja zaczalem to odrazu zmienione pasy? chyba ci sie cos porabalo nieprawdasz?



wyraznie napisalem emaile nie nalezaly do mnie wiec nie masz prawa mnie obrazac

prosze o szybkie potwierdzenie mojej uczciwosci oraz ukaranie wyzej wymienionego gracza za obraze (jak najbardziej bezpodstawna)

ponadto prosze o sprawdzenie michal0711 i Racuu na forum czy to nie sa jednoczesnie uzywane konta przez jedna osobe


przeprosiny maja pojawic sie zarowno w tym temacie jak rowniez w moim temacie z wymian, w ktorym mi ten gracz zaspamowal
12-02-2011 21:34 Mergelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mergelo Dodaj Mergelo do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie umiesz czytac?? nie przeprosze cie... tylko z toba sie wymienialem na konta a nie moge miec pewnosci ze to nie twoje emaile, zobaczymy co na to wszystko c47

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
12-02-2011 21:36 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz girmi90 oraz Okonek to jedna i ta sama osoba ,dziś zaproponował mi konto na R8: TIESTO

które z tego co widze i po wiadomościach na PW w koncie nalezy do niego.. jestem w stanie podac hasło do konta Wink

pozdrawiam.

Edit: gracz pisze ,że już wszystko załatwione więc nie wiem co mam myslec.

__________________

R14 ID: 3307

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Iche.: 13-02-2011 13:27.

13-02-2011 13:23 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic z nikim nie zalatwialem, bylbym wdzieczny za podanie pasow do konta, i bardzo prosze o sprawdzenie wyzej wymienionych nickow

pozdrawiam

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
13-02-2011 15:05 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
girmi90
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 3
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja i okonek to nie może być jedna osoba po za tym ja na r8 nigdy konta żadnego nie miałem i prosze o to że jak się czegoś nie wie w 100% to niech się nie wypowiada to tyczy się iche

__________________
MOJE GYGY 32917084
13-02-2011 15:19 girmi90 jest offline Szukaj postów użytkownika: girmi90 Dodaj girmi90 do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

administracja sie przez 2dni nie wypowiedziala wiec udalo mi sie samemu dojsc co i jak za pomoca iche, napisalem pw i prosze, dostalem taka odpowiedz:

Wiadomość od Okonek, dnia 13-02-2011 19:06
konto

skieruj sie do iche on ma pasy powiedz ze tamto konto co dał wzamian za r8 moze wziasc a ty mozesz wziasc r8

prosze o bana za kradziez dla Okonek, mam nadzieje ze dostanie i na forum i w grze, teraz tylko czekam na oddanie mi pasow przez iche

Pozdrawiam
Racu

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
13-02-2011 21:11 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

60263
Login djtiesto
Postać TIESTO

ban do czasu odzyskania hasła

sprawca został zablokowany na wszystkich wykrytych kontach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-02-2011 21:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje bardzo, ale mialem kontakt z wlascicielem tylko w grze.. teraz nie wiem jak sie z nim skontaktowac, moze PANIE c47 moglbys mi przeslac pasy??chytry

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
13-02-2011 22:00 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Mergelo
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2010
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mergelo napisał(a)
czekam na publiczne przeprosiny w tym temacie inaczej skladam skarge na was obu

r13 cr wymienie na praktycznie dowolne

nikomu nigdy nic nie ukradlem - jesli chodzi o konta r8 jedyne co sie zgadza to to, ze sie wymienilem z graczem racuu - emaile na obydwu kontach jednak nie byly moje wiec nie moglem ba nawet nie probowalem odzyskac kont

wszystko do sprawdzenia po adresach ip przez administracje




Ciągle czekam na publiczne przeprosiny

a ze strony C47 w myśl punktu regulaminu:

3) Nie używamy wulgarnych słów. Nie oskarżamy ani tym bardziej nie obrażamy bezpodstawnie innych użytkowników gry lub forum.


ukaranie gracza Racuu
13-02-2011 22:11 Mergelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mergelo Dodaj Mergelo do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddałem postac graczowi Racuu Wink zmień email lepiej Tongue .

__________________

R14 ID: 3307

13-02-2011 22:27 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam oddanie konta,a gracza mergelo przepraszam ale na poczatku tylko ty mi sie na mysl podsunąłes wkoncu z toba doszlo do wymiana prawda? mialem prawo tak myslec, prosze wiec o odblokowanie konta i pozdrawiam Wink

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
13-02-2011 22:44 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-02-2011 23:49 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje, do zamkniecia

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
14-02-2011 11:13 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Prosze o interwencje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH