Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » TEGO NIE MA NIKT » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony TEGO NIE MA NIKT
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adam622
Full Member


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 74
Kraina: Necropolia

TEGO NIE MA NIKT Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Ile to moze byc warte?

PS:znalazlem na latwej wyprawie 8)

__________________
Nick taki sam jak na forum.ID=5102
14-10-2006 11:17 Adam622 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adam622 Dodaj Adam622 do Listy kontaktów
Morqadir
Triple Ace


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 164
Skąd: Nałęczów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

72,5 pkt Wink

czas 2-H jeszcze nie nadszedł
14-10-2006 11:22 Morqadir jest offline Szukaj postów użytkownika: Morqadir Dodaj Morqadir do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie to minimum 300pkt
poczekaj jezcze z miesiąc to pójdzie za więcej ;-)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-10-2006 11:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
jaboock
Triple Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 182
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PM do Demetriusa, on szuka takich broni ;d
Hm, w każdym razie wczoraj szukał, jak jest dzisiaj nie wiem Big Grin

__________________

14-10-2006 11:26 jaboock jest offline Szukaj postów użytkownika: jaboock Dodaj jaboock do Listy kontaktów
Morqadir
Triple Ace


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 164
Skąd: Nałęczów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 wątpie ja mam cos takiego

Dobry Ostry Miecz dwuręczny ZAMKNIJ
Broń dwuręczna
Obrażenia: 34 - 46
Cechy: Trafienie -1, obrażenia broni +8, minimalne obrażenia +8 %
Wymagania: SIŁA: 30, ZWINNOŚĆ: 15, POZIOM: 36
Cena sprzedaży: 7 125 PLN

i lepsze staty i niższy poziom wymagany
i nie sądze żebym to sensownie sprzedał choc może rzeczywiscie za miesiąc dwa bedzie warte wiecej
14-10-2006 11:29 Morqadir jest offline Szukaj postów użytkownika: Morqadir Dodaj Morqadir do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tam są jeszcze wpływy +3, ale mniejsze dmg

niedługo chyba ja się zacznę przerzucać na bronie białe jednoręczne a później na dwuręczne :-)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-10-2006 11:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym to dzwignal Wink ale kijowe 1 atak :/

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
14-10-2006 11:50 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Randall Flagg
Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 36
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie to lipa :rotfl2:

Zdecydowanie lepszy jest ten mieczyk:

Dobry Zębaty Miecz dwuręczny

Broń dwuręczna
Obrażenia: 41 - 53
Cechy: Trafienie -1, obrażenia broni +15, minimalne obrażenia +6 %
Wymagania: SIŁA: 33, ZWINNOŚĆ: 15, POZIOM: 36

__________________
Kupię: Ćwiekowany hełm, Dobry Pierścień Lewitacji!!!

Nick: Randall_Flagg, ID: 3469
14-10-2006 13:01 Randall Flagg jest offline Strona domowa Randall Flagg Szukaj postów użytkownika: Randall Flagg Dodaj Randall Flagg do Listy kontaktów
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam taki mieczyk Big Grin

14-10-2006 15:34 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
2good4u
Newbie


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 8
Skąd: ^^Baku Bakowo^^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest dopiero cos ^^ i to juz na 14 poziom dostepne^^



__________________
id 17374
15-10-2006 01:23 2good4u jest offline Szukaj postów użytkownika: 2good4u Dodaj 2good4u do Listy kontaktów
jaboock
Triple Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 182
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co wy za śmieci pokazujecie, to jest dwułapka :>


__________________

15-10-2006 12:43 jaboock jest offline Szukaj postów użytkownika: jaboock Dodaj jaboock do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » TEGO NIE MA NIKT

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH