Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Wszystko w jednym » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wszystko w jednym
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
raven
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 21

Wszystko w jednym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, grałem już w różne tego typu gry i w tej (bardzo ciekawej zresztą) brakóje mi aktualności w jednym miejscu a mianowicie np. w sali tronowej mogły by sie pojawić info. o aktualnym miejscu w rankingu, budynkach które właśnie sie budują, trwających wyprawach-oblężeniach- po prostu jest wygodniej mieć kontrole nad wszystkim w jednym miejscu niż sprawdzać ciągle po wszystkich działach. Pozdrawiam
03-08-2006 14:07 raven jest offline Szukaj postów użytkownika: raven Dodaj raven do Listy kontaktów
Gutek
Newbie


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram calkowicie

__________________
zawalista gra powoli ja rozumiem
03-08-2006 14:42 Gutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gutek Dodaj Gutek do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zastanawiałem się nad tym chwilę i tak:

- wyprawy wykluczają zasadzki i vice versa, więc i tak nigdy nie byłyby wyświetlane razem
- akcje szpiegowskie, zasadzki i oblężenia i tak już są na jednym ekranie.

Wychodzi z tego na to że na takim ekranie pojawiałoby się to co jest na ekranie 'urządź zasadzkę' tylko wzbogacone o informację o tym jaki budynek się buduje.

Piszesz że grałeś w inne tego typu gry - z tego co pamiętam (może się coś zmieniło) to w pewnej popularnej grze i tak musiałem kliknąć w budynki żeby zobaczyć czy się wybudowały czy nie, tak jak musiałem kliknąć w stocznię/warsztat aby zobaczyć czy zbudowane zostały maszyny które zamówiłem.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-08-2006 16:10 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm, ale ten pomysl zeby pokazac aktualne miejsce w rankingu nie jest zly moim zdaniem Wink btw gdzie mozna zobaczyc ile ma sie pkt?

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-08-2006 18:27 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Liczbę swoich punktów i miejsce w rankingu można zobaczyć w swoim profilu. Najłatwiej się do niego dostać klikając na swoje imię w pasku statusu na górze (tam gdzie pojazywane są zasoby).


Edit: Można.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-08-2006 18:53 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a rzeczywyscie - nie zauwazyl bym sam, ze mozna tam kliknac Wink
moze jakos to wyroznic?

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-08-2006 18:56 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
raven
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 21

Autor tematu Temat rozpoczęty przez raven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Konrad



Piszesz że grałeś w inne tego typu gry - z tego co pamiętam (może się coś zmieniło) to w pewnej popularnej grze i tak musiałem kliknąć w budynki żeby zobaczyć czy się wybudowały czy nie, tak jak musiałem kliknąć w stocznię/warsztat aby zobaczyć czy zbudowane zostały maszyny które zamówiłem.


Chodzi Ci o inną gre, ale z czasem i tu da sie przyzwyczaić 8)
03-08-2006 22:50 raven jest offline Szukaj postów użytkownika: raven Dodaj raven do Listy kontaktów
RooB
Double Ace


images/avatars/avatar-799.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 120
Skąd: Mc'Donald

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy jest szansa wprowadzenia do sali tronowej opcji, że po najechaniu na jakiś stats, ukazywałoby się okienko określające skąd dana wartośc wynika, np:

WIEDZA: postać:3 ; Pierścień: +2 ; amulet: +4 ; SUMA: 9
ZWINNOŚĆ: postać: 10 ; pałka trafienia: +5 ; nóż bólu: -5 ; SUMA: 10
SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: postać: 3 ; kask "jakiś tam": +2 ; posterunek policji level 2: +2 SUMA: 7
etc, etc.

__________________
Nekropolia: ZeroTolerancji

Nekropolia IV: ZeroTolerancji
30-08-2006 20:24 RooB jest offline Szukaj postów użytkownika: RooB Dodaj RooB do Listy kontaktów
holgin
Lord


Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 281
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram, to jest dobry pomysł

__________________
Reflink Smile
30-08-2006 20:59 holgin jest offline Strona domowa holgin Szukaj postów użytkownika: holgin Dodaj holgin do Listy kontaktów AIM Screen Name of holgin: brak YIM Account Name of holgin: brak Zobacz profil MSN holgin
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A z tymi statsami mi sie podoba. Natomiast co do zebrania wszysktiego w sali tronowej - wolę, by zostało tak, jak jest. Dzieki temu poszczególne strony są przejrzyste.

__________________
Decadence, Decados...
30-08-2006 22:48 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie też się pomysł Rooba podoba, to by było pomocne Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
31-08-2006 13:41 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
jaboock
Triple Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 182
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkiem dobry pomysł. Przydalo by sie w takim razie jeszcze rozpisac obrazenia broni (obrazenia, agencja, przedmiot xxx, siła) ^^

__________________

04-09-2006 14:14 jaboock jest offline Szukaj postów użytkownika: jaboock Dodaj jaboock do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Konrad


Piszesz że grałeś w inne tego typu gry - z tego co pamiętam (może się coś zmieniło) to w pewnej popularnej grze i tak musiałem kliknąć w budynki żeby zobaczyć czy się wybudowały czy nie, tak jak musiałem kliknąć w stocznię/warsztat aby zobaczyć czy zbudowane zostały maszyny które zamówiłem.


Źle pamiętasz, Ogame ma taką opcje w premium a Space-Pioneers w standardzie...

__________________



04-09-2006 15:04 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Wszystko w jednym

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH