Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Propagowanie Treści Faszystowskich » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Propagowanie Treści Faszystowskich 27 Ankieta - średnia ocena: 6,6727 Ankieta - średnia ocena: 6,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Propagowanie Treści Faszystowskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za taki DEBILIZM jest odpowiedzialność z KK - trzeba być kompletnym zerem, żeby coś takiego sobie wkleić w profil, no ale cóż można było oczekiwać po STECO

http://img441.imageshack.us/i/faszystasteco2.jpg/



http://img138.imageshack.us/i/faszystasteco.jpg/








+ OBRAZA


http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...84288856&type=1




edit:


nie życzę sobie aby taki ****** jak ty używał mojego nicku w profilu Smile

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Runejczyk: 24-02-2011 14:57.

24-02-2011 11:53 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie rzecz ujmując - swastyka symbolizuje dobrobyt i szczęście (swastika – wiodący do dobrobytu, od su – dobrze i asti – on jest).
Kopaliński w swym "Słowniku symboli" wskazuje na używanie symbolu swastyki do obrony przed demonami, diabłem a nawet czarownicami, co oczywiście nie powinno dziwić, zważywszy na częste zjawisko „umagiczniania religii i wiary” (w tym miejscu należy poczynić rozróżnienie między prawostronną swastyką – znakiem „białej” magii, a lewostronną – symbolizującą „czarną magię&#8221Wink występujące już u ludów prymitywnych.

Jak widac Coen jestes nieoczytanym prostakiem Big Grin

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
24-02-2011 12:02 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
Ogólnie rzecz ujmując - swastyka symbolizuje dobrobyt i szczęście (swastika – wiodący do dobrobytu, od su – dobrze i asti – on jest).
Kopaliński w swym "Słowniku symboli" wskazuje na używanie symbolu swastyki do obrony przed demonami, diabłem a nawet czarownicami, co oczywiście nie powinno dziwić, zważywszy na częste zjawisko „umagiczniania religii i wiary” (w tym miejscu należy poczynić rozróżnienie między prawostronną swastyką – znakiem „białej” magii, a lewostronną – symbolizującą „czarną magię&#8221Wink występujące już u ludów prymitywnych.

Jak widac Coen jestes nieoczytanym prostakiem Big Grin



twoje prostactwo jest LEGENDARNE, więc nigdy cię nie dogonię Smile


http://pl.wikipedia.org/wiki/III_Rzesza

tyle mam do napisania na ten temat - mam nadzieję, że wyłapiesz KOLEJNEGO BANA STAŁEGO Big Grin

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
24-02-2011 12:11 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

RE: Propagowanie Treści Faszystowskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Runejczyk napisał(a)
za taki DEBILIZM jest odpowiedzialność z KK - trzeba być kompletnym zerem, żeby coś takiego sobie wkleić w profil, no ale cóż można było oczekiwać po STECO

http://img441.imageshack.us/i/faszystasteco2.jpg/
http://img138.imageshack.us/i/faszystasteco.jpg/
+ OBRAZA
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...84288856&type=1


a skoro o STECO i obrazach mowa, to prosze:

http://img98.imageshack.us/f/coentoszmata.png/

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
24-02-2011 12:12 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
RE: Propagowanie Treści Faszystowskich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
cytat:
Runejczyk napisał(a)
za taki DEBILIZM jest odpowiedzialność z KK - trzeba być kompletnym zerem, żeby coś takiego sobie wkleić w profil, no ale cóż można było oczekiwać po STECO

http://img441.imageshack.us/i/faszystasteco2.jpg/
http://img138.imageshack.us/i/faszystasteco.jpg/
+ OBRAZA
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...84288856&type=1


a skoro o STECO i obrazach mowa, to prosze:

http://img98.imageshack.us/f/coentoszmata.png/



po 1 - na tym serwerze NIE MA GRACZA O NICKU STECO

po 2 - nie jest napisane CO BĘDZIESZ SSAŁ (choć wiadomo co ssiesz)

po 3 - nie jest napisane KOMU BĘDZIESZ SSAŁ (lol)


więc OGARNIJ SIĘ OBERGRUPENCOŚTAM - STAŁKA CI SIĘ NALEŻY ZA PROPAGOWANIE FASZYZMU I CIESZ SIĘ ŻE NA PROKURATURĘ NIKT CIE JESZCZE NIE PODAŁ

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
24-02-2011 12:16 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze badz pierwszym idz na prokurature. wysmieja cie Smile a sama swastyka nie jest nawolaniem do faszyzmu. przeczytaj to co napisalem o swastykach, to zrodla ksiazkowe, o wiele bardziej uznawane w swiecie nauki i kultury niz twoje brednie, to tak samo jak ying-yang czy inny symbol, tyle ze kojarzony z hitlerem. w opisie nie mam nic faszystowskiego, naucz sie niemieckiego albo niech ktos ci przetlumaczy, oswiece tylko twoja glupote, tym ze slowo fuhrer oznacza lidera.
a to ze niema gracza steco, to nic nie znaczy. ty nazwales mnie steco w pierwszym poscie i ten opis jest skierowany do mnie do wynika z ciagu logicznego myslenia.
ponadto, ja nie ublizylem nikomu w tej wiadomosci ktora tu wkleiles.
napisalem Ci tak, co moge pokazac publicznie jako ze to moja wiadomosc:
cytat:
Adresat: CoeN
Tytuł wiadomości: Re: buhahahahahahahaha
Data wysłania: 2011-02-24 11:46:53
spoczko Smile a powiedz mi jak tam malzonka? warto ja poswiecac zeby w s1
posiedziec? nie boli ją szczeka jeszcze? tyle sie musi napracowac haha, chociaz ma jak raju, 'kraina mlekiem cieknaca' HAHAHAHA

dajesz sie prowokowac jak idiota z kl 2c, coz ja lubie prowokowac, ty donosic i sie wkurzac Tongue lama jestes i tyle.

ps. pokaz mi wiadomosc w ktorej mowisz ze mam zmienic profil? bo wg reg skarg na nieregulaminowe tresci profilu mam 12h na zmiane od czasu wiadomosci zwracajacej na to uwage.

edit: literaki Tongue

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez LegendaR4: 24-02-2011 12:27.

24-02-2011 12:24 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin

do twojego poziomu się nie zniżam Big Grin


od bana się nie wykręcisz



p.s. zacytuję słowa pewnego mądrego człowieka:

"eh
12:24:00
i kolejne konto zmarnowal
12:24:11
kiedy te saints sie nauczy nie dawac mu kolejnych"


nadajesz się człowieku do psychiatryka - nic poza tym Big Grin

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
24-02-2011 12:30 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie ze masz madrych znajomych na gadugadu Smile gratuluje, powod do dumy juz masz, drugi to taki ze klan ma grac zespolowo, na Ciebie to juz drugi powod do dumy, cos jak u Orwela, ale pewnie nie wiesz o czym mowie
poza tym to drugie konto jakie mam, i nie zmarnowane, i pierwsze jakie dostalem Pleased
mi sie prowokacja udala, a ty sie spieniles hahaha
rotfl
ps. udowodnione wlasnie zostalo ze jestes donosicielem i sprzedawczykiem, ciekawe czy ludzie w twoim klanie to zauwaza i otworza w koncu oczy, czy jednak okaze sie ze dobrales sobie zbieranine osłów.

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LegendaR4: 24-02-2011 12:46.

24-02-2011 12:43 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
d4mn3d
Newbie


images/avatars/avatar-9654.jpg

Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 9
Klan: no bez nie/stety
Kraina: Necropolia III
Skąd: Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
ps. udowodnione wlasnie zostalo ze jestes donosicielem i sprzedawczykiem, ciekawe czy ludzie w twoim klanie to zauwaza i otworza w koncu oczy, czy jednak okaze sie ze dobrales sobie zbieranine osłów.



myślę, że jesteś gościu po prostu trochę zagubiony. Zupełnie jakbyś miał ograniczone pole widzenia i nie widzisz nic poza czubkiem swojego nosa. Nie bierzesz pod uwagę tego iż pełno dzieciaków ma dostęp do sieci i że cale mnóstwo jest "narażone" na działania takie jak.... twoje.
sprzedawczyk? donosiciel? niby skąd to wziąłeś?Smile
podłączam się do wniosku Coena do bana stałego

__________________
jak coś wylicytuje, bądź wylicytujesz coś u mnie, daj znać.
r4: mydełkofa

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
24-02-2011 13:03 d4mn3d jest offline Szukaj postów użytkownika: d4mn3d Dodaj d4mn3d do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
d4mn3d napisał(a)
Zupełnie jakbyś miał ograniczone pole widzenia

podłączam się do wniosku Coena do bana stałego


ja mam ograniczone pole widzenia?

a czy swastyka oznacz tylko hitlera? byla ona na dlugo przed hitlerm i jest w dalszym ciagu symbolem religijnym.
jesli myslisz ze swastyka=hitler i faszysci tzn ze jestes slabo wyedukowany a na lekcjach historii czy wiedzy o spoleczesntwie nie uwazales na tresci przekazywane przez nauczyciela/wykladowce.

a podlaczyc to sie mozesz Smile najlepiej do pradu 3fazowego 380V bo do bana dla ludzi swiatlych sie tu nic nie nadaje. poza tym poruszane tresci Ciebie niedotycza wiec, niejako z urzedu (nie to zeby z PROKURATURY od razu, ale od moda wystarczy) warnik za zlamaie reg skarg.

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
24-02-2011 13:29 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegendaR4 napisał(a)


a czy swastyka oznacz tylko hitlera? byla ona na dlugo przed hitlerm i jest w dalszym ciagu symbolem religijnym.
jesli myslisz ze swastyka=hitler i faszysci tzn ze jestes slabo wyedukowany a na lekcjach historii czy wiedzy o spoleczesntwie nie uwazales na tresci przekazywane przez nauczyciela/wykladowce.


swastyka sama w sobie może i tak.
w Twoim przypadku akurat mamy swastyke prawoskrętna, obróconą o 45' w wersji na białym okregu na czerwonym tle- od bodaj 1935 r oficjalny symbol III Rzeszy - tutaj cieżko o inną interpretacje. chociaż, taki światły i wyedukowany człowiek jak Ty z pewnością jakoś się wybroni ;]

__________________


R4-> krecik
24-02-2011 14:29 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam
szeszej rozpatrzy sprawę i rozda ostrzeżenia osobom bezpośrednio z nią niezwiązanymi

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-02-2011 15:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

25-02-2011 15:20 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.



ALE NIE ROZWIĄZAŁA SIĘ SPRAWA OBRAZY

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
25-02-2011 17:40 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Runejczyk napisał(a)
cytat:
Szeszej napisał(a)
Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.



ALE NIE ROZWIĄZAŁA SIĘ SPRAWA OBRAZY


jak zawsze problemy ze zrozumieniem. widocznie nie bylo NIC OBRAZLIWEGO godnego bana. no coz, podobno pracujesz mala glowka wiecej niz duza wiec sie nie dziwie ze ciezko zczaic ci o co chodzi Big Grin

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
26-02-2011 09:00 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
cytat:
Runejczyk napisał(a)
cytat:
Szeszej napisał(a)
Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.



ALE NIE ROZWIĄZAŁA SIĘ SPRAWA OBRAZY


(...) podobno pracujesz mala glowka wiecej niz duza (...


czyżby twoja kobieta ci się pochwaliła tym?? Smile

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
26-02-2011 10:42 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Runejczyk napisał(a)
cytat:
Szeszej napisał(a)
Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.



ALE NIE ROZWIĄZAŁA SIĘ SPRAWA OBRAZY


Prawda, przepraszam, opis skasowany i 7 dni na uspokojenie emocji.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

26-02-2011 11:01 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
cytat:
Runejczyk napisał(a)
cytat:
Szeszej napisał(a)
Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.



ALE NIE ROZWIĄZAŁA SIĘ SPRAWA OBRAZY


Prawda, przepraszam, opis skasowany i 7 dni na uspokojenie emocji.


WTF? a ten nic nie dostanie? taka sama jazda na obie strony i tylko ja dostaje bana, lol

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LegendaR4: 26-02-2011 16:15.

26-02-2011 11:07 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7 dni?

JAK MI NAPISALI WPROST ZE JESTEM PANEM NA H... TO 24H?

Szeszej jest wojna i tania zagrywka ze strony przeciwnej a ty znow nie dajesz pograc walisz 7 dni na nasza strone?

Dostane warma ale prosze o znaczne opuszczenia kary kolegi bo jest nieadekwatna.

ehhh

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nutria: 26-02-2011 11:09.

26-02-2011 11:08 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytająć ten temat chyba obydwu się należy uspokojenie????

Obydwaj nie przebierali w słowach???
26-02-2011 11:09 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po konsultacji z SOPem ban zostaje wydłużony do stałego za propagowanie treści faszystowskich. Istnieje możliwość odwołania po 30 dniach.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

26-02-2011 11:10 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nazwanie kogos zerem ,debilizmem i ta cala pojezdzanka to juz 7 dni nie>?

no kurwwwwww tylko jebn ta gre w hu

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

26-02-2011 11:14 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Pawel1982.
Triple Ace


images/avatars/avatar-14550.png

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 154
Klan: Yin&Yang
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba być kompletnym zerem, żeby coś takiego sobie wkleić w profil, no ale cóż można było oczekiwać po STECO


nadajesz się człowieku do psychiatryka - nic poza tym


za to chyba też się ban....

obraza w 1 przypadku, a w drugim chyba pan Coen nie jest lekarzem i nie powinien tak pisać....

__________________
NICK MELUZYNA
R4

Yin&Yang


cytat:
Lady Moren napisał(a)
Jakies twurcze +1 poprosze

26-02-2011 11:25 Pawel1982. jest offline Strona domowa Pawel1982. Szukaj postów użytkownika: Pawel1982. Dodaj Pawel1982. do Listy kontaktów AIM Screen Name of Pawel1982.: . YIM Account Name of Pawel1982.: . Zobacz profil MSN Pawel1982.
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuję za reakcję



Nutria - poczytaj najpierw co twój kolega pisał, jak obrażał w profilu i pw a później się wypowiadaj...


może ty lubisz jak ci się pluje w twarz - ja sobie na to nie pozwolę

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
26-02-2011 11:25 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Po konsultacji z SOPem ban zostaje wydłużony do stałego za propagowanie treści faszystowskich. Istnieje możliwość odwołania po 30 dniach.


POKAZANIE SWASTYKI TO PROPAGOWANIE TRESCI FASZYSTKOWSKICH?

a jak zaloze t-shirt to co pojde do wiezienia na pare lat? nie przesadzacie troche? rozumiem ze prowokacja byla ostra, ale na pewno nie warta stalego. Poza tym COEN i spolka nie pozostali wcale dluzni w wiadomosciach i opisach ublizajacych!

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
26-02-2011 11:35 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
damiano7753
Full Member


Data rejestracji: 25-10-2009
Postów: 61
Kraina: Necropolia IX
Skąd: szczecinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę kruk krukowi oka nie wykole

jaszcze mu dajcie premke na rok
za postawę godna bw
stronniczość Szeszej na max brawo
zbanujcie nas wszystkich


ps

dobrze musi cią..ąć



wilka do lasu

__________________
NICK r16: damiano7751

26-02-2011 11:52 damiano7753 jest offline Szukaj postów użytkownika: damiano7753 Dodaj damiano7753 do Listy kontaktów
1977BZIK
Full Member


Data rejestracji: 01-11-2010
Postów: 54
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Runejczyk napisał(a)
dziękuję za reakcję



Nutria - poczytaj najpierw co twój kolega pisał, jak obrażał w profilu i pw a później się wypowiadaj...


może ty lubisz jak ci się pluje w twarz - ja sobie na to nie pozwolę



tak wiadomo ze stronniczość jednak juz jest na tym serwie i co niektórzy to chyba od tej brudzi wylanej za kołnież to sie nie mogą odkleić ,

ale tak na poważnie to to Coen każdy może tak pisać ,
pluł ci w twarz , zbeształ cię z ziemią itp,

chłopie nie rób sobie żartów,
ty tak samo obrażasz ludzi dookoła ,
oni tak samo odpowiadają na twój odzew,

Proszę wytłumaczyć dokładniej panie Szeszej na jakiej podstawie pan tu bany dałeś bo nikt a nikt oprócz Coena który podsyca ten ogień nie czuje się tutaj namawiany do faszyzmu czy czegoś podobnego
a tylko na takiej podstawie można powiedzieć o jakimś propagowaniu, samo zamieszczenie znaku w profilu nic nie świadczy gdyż trzeba by było zamknąć wszystkie muzea posiadające flagi itp

co tu duzo pisać , jak zwykle niesłusznie ban i mają to gdzieś
26-02-2011 12:47 1977BZIK jest offline Szukaj postów użytkownika: 1977BZIK Dodaj 1977BZIK do Listy kontaktów
sooka
Triple Ace


Data rejestracji: 10-06-2009
Postów: 200
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Po konsultacji z SOPem ban zostaje wydłużony do stałego za propagowanie treści faszystowskich. Istnieje możliwość odwołania po 30 dniach.


najpierw sytuacja rozwiązała się sama, a teraz ban??
GDZIE JEST LINK DO WIADOMOŚCI Z PROŚBĄ O ZMIANĘ TREŚCI PROFILOWYCH?!

Ja tutaj niczego takowego nie widzę. Ponadto skarżący w PIERWSZYM poście nazywa skarżonego DEBILEM, to nie jest obraza?
Zajmijcie się lepiej zasiadaniem, pushingiem i innymi tego typu wykroczeniami, wystarczy wejść na pręgierz, aby przekonać się o pracowitości naszego kochanego administratora.
26-02-2011 13:03 sooka jest offline Szukaj postów użytkownika: sooka Dodaj sooka do Listy kontaktów
Różowa Wiewiora
Member


images/avatars/avatar-20175.jpg

Data rejestracji: 27-01-2009
Postów: 36
Klan: [RUNE]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: z polskiej ziemiiiiiiiii

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Treści faszystowskie, min. używanie zakazanych symboli, a przez to propagowanie ideologi, jak widac kompletnie nie zrozumiałej przez tego pana jest przecież zakazane. Rozumiem ze bronicie kolegi z klanu, ale gdzie wasz obiektywizm?? Miał , nie krył sie z tym . Rozumiem, ze to była próba zwrócenia na siebie uwagi. No cóż zwyczaj maja tai chłopcy z kompleksami i dość dużym ego Wink Takze masz pan bana a twoi obroncy zamiast szczekac niech kombinuja ci drugie konto. Wasza lojalnosc i trzeźwe myslenie sa porażajace.

Poza tym , nie życze sobie obrażania mnie (w sensie uzywania nicku) w treści na profilu. Tym bardziej ze było to dość grube przegięcie. Naucz sie chłopie kultury a pozniej idź "miedzy ludzi".

Dziecko , rozumiem twoja frustracje po otrzymaniu kolejnego pustaka ale sa granice kultury, godności i dobrego smaku, ktorych sie nie przekracza. Nie obrażałam cie, nie znam nawet takich osóbek jak ty, z reszta nawet nie mam zamiaru poznac. A ty jedziesz mi bezpośrednio i pośrednio od min. suk....Dostałeś to na co zasłuzyłeś.

__________________
R4 Różowa Wiewióra
r14 Black Lolita



Evil Evil Evil

Pani WIECZNY FOCH Big Grin
Upoważniam Runejczyk do upowania moich aukcji Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Różowa Wiewiora: 26-02-2011 15:10.

26-02-2011 15:05 Różowa Wiewiora jest offline Szukaj postów użytkownika: Różowa Wiewiora Dodaj Różowa Wiewiora do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Różowa Wiewiora napisał(a)
Treści faszystowskie, min. używanie zakazanych symboli...

Poza tym , nie życze sobie obrażania mnie (w sensie uzywania nicku) w treści na profilu. Tym bardziej ze było to dość grube przegięcie. Naucz sie chłopie kultury a pozniej idź "miedzy ludzi".

Dziecko , rozumiem twoja frustracje po otrzymaniu kolejnego pustaka ale sa granice kultury, godności i dobrego smaku, ktorych sie nie przekracza. Nie obrażałam cie, nie znam nawet takich osóbek jak ty, z reszta nawet nie mam zamiaru poznac. A ty jedziesz mi bezpośrednio i pośrednio od min. suk....Dostałeś to na co zasłuzyłeś.


Symbol nie jest zakazany, to po 1.

A czy ty masz nick różowa suka? a to nie wiedzialem, przepraszam, myslalem ze mialas taki jak napisane w sygnaturze różowa wiewióra, ale widocznie mylilem sie...

Nie jestem dziecko, nie rozumiesz mojej frustracji, bo ja nie jestem sfrustrowany, poza tym nie bede rozmawial z żoną kolesia, ktory umawia sie z laskami z BW (zapewne na tym sie nie konczy ale to tylko wiem ze sluchu), z czego cale BW sie smieje, a ty jeszcze murem za nim stoisz. Cóż tak naiwnej osoby na pewno sluchac nie bede.

ps pustaka? to nie pustak Smile a po drugie klocek to ostatnia sprawa na ktorej mi zalezy w jakikolwiek sposob, no chyba ze spalic Smile

===================================================

cytat:
Runejczyk napisał(a)
cytat:
LegendaR4 napisał(a)
cytat:
Runejczyk napisał(a)
cytat:
Szeszej napisał(a)
Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.



ALE NIE ROZWIĄZAŁA SIĘ SPRAWA OBRAZY


(...) podobno pracujesz mala glowka wiecej niz duza (...


czyżby twoja kobieta ci się pochwaliła tym?? Smile


nie, koledzy po wizycie u Ciebie podczas twojej nieobecnosci Smile

===================================================

cytat:
Szeszej napisał(a)
Jak widzę sprawa treści "faszystowskich" rozwiązała się sama.


no tak, wlasnie rozwiazala sie sama i to dosc szybko ale

cytat:
Szeszej napisał(a)
Po konsultacji z SOPem ban zostaje wydłużony do stałego za propagowanie treści faszystowskich. Istnieje możliwość odwołania po 30 dniach.


zrozumialbym jeszcze ta 'jednostronna obraze' bo tylko ja dostalem poczatkowo 7 dni a coen czy ta rozowa wiewiora nic...

a jeszcze konsultowac wyrok ktory sie wydalo? polskie prawo dziala tak ze wyzsza instancja czyli w tym wypadku SOP, nie kaze mocniej niz nizsza instancja czyli OP, w wypadku wyroku skazujacego.


a czy pokazanie nagiego PENISA to szerzenie i namawianie do pornografii?

Profil zmienilem, BEZ INTERWENCJI admina, NIE DOSTALEM wiadomosci ze kogos to obraza szczegolnie od skarzacego mnie COENa, jednak ustapilem zgodnie z tym jak to powiedzenie mowi ustap glupszemu...


ponadto zacytuja\e wam pewien precedens i niech to bedzie jako moje bezposrednie odwolanie:

cytat:
Na portalu aukcyjnym Allegro można znaleźć dosłownie wszystko. Od przedmiotów użytku domowego, poprzez ubrania, do mężczyzny, który spędzi dzień z kobietą, która wygra aukcję. Naszych internautów bulwersuje jednak fakt, że można tam też kupić płyty z muzyką nazistowską lub flagi ze swastyką.

Internauta wako chciał kupić polską flagę i zabrać ją ze sobą na koncert Iron Maiden. Był bardzo zdziwiony, gdy wśród wyników wyszukiwania znalazła się flaga ze swastyką.

- Chciałem kupić na Allegro polską flagę. Jakie było moje zdziwienie, gdy wpisując w wyszukiwarkę Allegro hasło flaga wyskoczyła mi aukcja z nazistowską flagą - pisze na Alert24 wako. - Dziwi mnie fakt, że moderatorzy od razu nie blokują takich aukcji. Jeszcze bym zrozumiał, gdyby aukcja dotyczyła oryginału, bo można by uznać, że to zabytek. Ale zezwalać na sprzedaż repliki? Opis aukcji "Bardzo duża 155 cm na 85 cm replika flagi III Rzeszy Niemieckiej" ewidentnie wskazuje, że nie jest to oryginał - wyjaśnia wako.

Aukcja zgodna z polskim prawem

- Aukcja, o której mowa nie narusza naszego regulaminu - mówi Patryk Tryzubiak, rzecznik Allegro.

- Sprzedawanie flagi ze swastyką nie jest zakazane w prawie polskim więc nie jest zakazane również u nas. Żeby zablokować tego typu aukcje należałoby umieścić w polskim prawie przepis, który zakazywałby sprzedaży flag ze znakiem swastyki. Aukcja zostanie zablokowana wówczas, gdy opis aukcji sugerowałby nieetyczne wykorzystanie przedmiotów. Sam przedmiot nie może nawoływać do nienawiści czy innych nieetycznych zachowań. W tej aukcji opis jest zgodny z regulaminem - dodaje rzecznik.

Moderatorzy na bieżąco monitorują aukcje Allegro pod kątem szerzenia treści faszystowskich.

- Tego typu aukcje zdarzają się rzadko, i jeśli w sposób oczywisty naruszają polskie prawo są od razu blokowane - wyjaśnia Tryzubiak. - Zgłoszenia o złamaniu regulaminu przy tego typu aukcjach zdarzają się niezmiernie rzadko. Zazwyczaj są bezpodstawne - dodaje rzecznik.

Sąd rozstrzyga o usunięciu aukcji

Serwis Allegro usuwa aukcje, które nawołują do szerzenia faszyzmu tylko po prawomocnym orzeczeniu sądu.

- Warto jednak pamiętać, że orzecznictwo sądu może dotyczyć tylko czynności. Sam przedmiot nie wykonuje czynności, dopiero jego opis może kwalifikować aukcję do jej usunięcia - wyjaśnia rzecznik. - Pamiętajmy także, że serwisy aukcyjne są najlepszym miejscem handlu dla kolekcjonerów. Co w przypadku, gdy flaga wystawiona jest przez kolekcjonera? Czy wtedy też mamy ją usunąć? I jak mamy rozpoznać intencje Sprzedającego, jeżeli nie wyrazi ich w opisie aukcji? Są to tematy trudne do rozpatrzenia, dlatego aukcje są przez nas usuwane tylko po prawomocnym orzeczeniu sądu - odpowiada rzecznik.

Regulamin Allegro wyraźnie mówi, że zabronione jest sprzedawanie przedmiotów, które zawierałyby treści nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, czyli tych treści, które przewidziane są art. 256 Kodeksu Karnego. Wszystkie przejawy szerzenia nienawiści na tle etnicznym, rasowym i religijnym są, według polskiego prawa, ścigane z urzędu Mówi o tym art. 13 Konstytucji, art. 256 i 257 Kodeksu Karnego. Za szerzenie i przekonywanie do treści faszystowskich grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Źródło: Alert24.pl


LINK DO ARTYKUŁU

WIEC PROSZE O PONOWNA KONSULTACJE Z SOPEM PO ZAPOZNANIU SIE Z INFORMACJAMI WYZEJ PRZYTOCZONYMI.

Zgadzam sie dobrowolnie na kare krotkoterminowego bana za oblegi, ale nie namawialem i nie namawiam nikogo do faszyzmu.

Czekam na odpowiedz

ps. prosze rowniez o bana dla gracza runejczyk za uzywanie okreslen debil jak i pozniejsze maskowanie ich '****' jako ze odczuwam to jako obraze, no chyba ze mozemy sie bezkarnie nazywac debilami.

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez LegendaR4: 26-02-2011 16:17.

26-02-2011 16:04 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Propagowanie Treści Faszystowskich

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH