Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Raport szpiegowski » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Raport szpiegowski
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gn0m
Forum Ace


Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 75

Raport szpiegowski Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoi ludzie wykryli szpiegów wampira o imieniu xxx na Twoim terytorium.
Po schwytaniu wszystkich postanawiasz darować życie jednemu z nich, aby powróciwszy do swojego Pana powiadomił go, że każde wtargnięcie na Twój teren może zakończyć się śmiercią.

Gdy szpiegujacy jest kobieta to bardziej chyba pasowalo by:
"swojej Pani powiadomił Ją"

A
"może zakończyć się śmiercią"
zamienil bym na
"zakończy się jego/jej śmiercią"


Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gn0m: 10-03-2007 11:15.

10-03-2007 11:15 gn0m jest offline Szukaj postów użytkownika: gn0m Dodaj gn0m do Listy kontaktów
amethis
Double Ace


images/avatars/avatar-2651.jpg

Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 117
Klan: The Order
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale przecież jeśli ktoś wtargnie na twój teren (zaatakuje cię) to może wygrać lub przegrać czyli jego wtargnięcie może (jeśli wygrasz) ale nie musi (jeśli przegrasz albo zremisujesz) zakończyć się zejściem śmiertelnym Wink Aczkolwiek zmieniłabym na "może zakończyć twoje nie-życie" bo przecież my i tak umrzykami jesteśmy Wink

A co do Pan/Pani to mnie to nie razi jakoś, mimo że jestem kobietą Wink Nawet nie wiem jakby można to rozwiązać...

__________________

"...Ostatecznej nagrody nie zdobędziesz na polu bitwy..."

(Nujabes feat. Shing02 - [Samurai Champloo OST] "Battlecry")





10-03-2007 15:45 amethis jest offline Szukaj postów użytkownika: amethis Dodaj amethis do Listy kontaktów
gn0m
Forum Ace


Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 75

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gn0m
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprawka Pana/Pani to kwestia kilku minut.

Kiedy ktos wkracza na twoj teren (sam czy przez szpiegow) to nie mowisz mu "jak mnie zaatakujesz to mozesz przegrac i zginac" tylko "jesli wejdziesz to zginiesz". Starasz sie go odstraszyc a nie informujesz o opcjach.

Pozdrawiam
10-03-2007 16:02 gn0m jest offline Szukaj postów użytkownika: gn0m Dodaj gn0m do Listy kontaktów
mucia
Forum Ace


images/avatars/avatar-2053.jpg

Data rejestracji: 16-11-2006
Postów: 89
Klan: Mroczna Armia
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no przydały by się takie zmiany Big Grin Big Grin
popieram

__________________

Wypożyczalnia przedmiotów do rozbudowy... <<<----- WEJDŹ I SPRAWDŹ !!!!!
10-03-2007 16:16 mucia jest offline Strona domowa mucia Szukaj postów użytkownika: mucia Dodaj mucia do Listy kontaktów YIM Account Name of mucia: mucia Zobacz profil MSN mucia
-cwaniak-
Full Member


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 57
Klan: szwadron khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: lepiej zebyscie nie wiedzieli

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie macie racje mozna by bylo to zmienic (bo jak to do kobiety pisac ma np. jakaslaska zakonczyl swoje nie-zycie") jakos to do mnie nie przemawia

__________________
R1:
W grze:
ID: 30828
Login: -cwaniak-
11-03-2007 07:23 -cwaniak- jest offline Szukaj postów użytkownika: -cwaniak- Dodaj -cwaniak- do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurcze plujecie sie o takie detale jakby miały one wpływ na końcowy wynik walkiTongue
mnie osobiscie nie przesztadza to i ne ma po co zmieniaćSmile

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
20-03-2007 07:42 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nei ten dział w moim odczuciu przenosze:>

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
21-03-2007 12:12 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Durotan
Full Member


images/avatars/avatar-2884.jpg

Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Północ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mały szczegół, mały problem

__________________
ID:2812


27-03-2007 22:20 Durotan jest offline Szukaj postów użytkownika: Durotan Dodaj Durotan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Raport szpiegowski

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH