Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Co oznacza twój nick ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (13): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Co oznacza twój nick ? 30 Ankieta - średnia ocena: 9,3730 Ankieta - średnia ocena: 9,3730 Ankieta - średnia ocena: 9,3730 Ankieta - średnia ocena: 9,37
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Co oznacza twój nick ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

j/w

Mój odziedziczyłem po chrupku Big Grin

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
11-03-2007 21:22 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...ilightuser=2497

juz jest taki topic
11-03-2007 21:24 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Chrupencjusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak ale kto by w nim napisał, dostałby warna za odświeżanie tematów, tak jak ja wcześniej

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
11-03-2007 21:28 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh, to zacznijmy pisać w nowym Tongue
jeżeli chodzi o forum - to xywa z reala - Zybek Wink
jeżeli chodzi o grę, to nie wiem skąd wziął się Logan ale pod tym nickiem grałem najczęsciej w sieciowkach

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
11-03-2007 21:45 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm no dobra skoro tutaj to pisze tutaj Smile

Trafik<== Traffic<==słowo traffic spodobało mi sie poniewaz nawet pasuje do imienia Rafał a pierwsza gra w której go użyłem Crpg gdzie stworzyłem fajne skrzyżowanie (Traffic)
11-03-2007 21:48 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gnoyeck - nie od gnoju, nie śmierdzę ani się w gnojówie nie taplam Tongue Po prostu kiedyś rozwaliłem przystanek (wybiłem w nim szybę, całkowicie przypadkowo) i tak na mnie zaczęli mówić. A to już dawno było, z 8 lat temu. Może 6.

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
11-03-2007 21:50 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
Syfonis
Member


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo śmierdze dlatego mam taką ksywę.

__________________
Zdjąć KsAndersona!
jesli mnie popierasz zrob sobie taki sam opis


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Syfonis: 11-03-2007 22:15.

11-03-2007 22:14 Syfonis jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfonis Dodaj Syfonis do Listy kontaktów
dudur 666
Viking


images/avatars/avatar-3381.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 529
Klan: d[^.^]b
Kraina: Necropolia
Skąd: Club house!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moja to kombinacja nazwiska i innego słowa, ale to jakiego słowa to nie powiem, jeszcze nie dziś Tongue

a 666, bo poprzednie konto, dudur, mi zbanowano Tongue
no t musiałem 666 dodać Frown

__________________
Mohery Atakują! - Edytowane 10.06!
d[^.^]b

11-03-2007 22:21 dudur 666 jest offline Strona domowa dudur 666 Szukaj postów użytkownika: dudur 666 Dodaj dudur 666 do Listy kontaktów
ellor_dance
Forum Ace


images/avatars/avatar-3221.jpg

Data rejestracji: 07-12-2006
Postów: 75
Klan: Immortals
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój nick sie wziął od Neverwintera Tongue kiedyś jak jeszcze w grałem to mi gra poprostu taki wymyśliła Big Grin

__________________

11-03-2007 22:27 ellor_dance jest offline Szukaj postów użytkownika: ellor_dance Dodaj ellor_dance do Listy kontaktów
HADUS
Viking


images/avatars/avatar-25743.png

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 744
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pulpet, z czasow kiedy latwiej mnie bylo przeskoczyc niz obejsc (poltora metra w pasie i 1,6 metra wzrostu) ale ze jestem osoba ktora lubi zartowac sama z siebie, dodalem master, bo pulpetow jest duzo ale wladca tylko jeden ^^

__________________
Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.
11-03-2007 22:34 HADUS jest offline Strona domowa HADUS Szukaj postów użytkownika: HADUS Dodaj HADUS do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Voronwe - Tolkienowska postać z Silmarilliona. oznacza też 'nieugięty' 8) (ps. na forum tak się zwę bo Zodd zajęty był Big Grin )

Zodd - postać z anime. taka fajna bestyjka z Berserka. duży, brzydki i prawie sympatyczny Evil

Dexter - tytułowa postać z serialu o tym samym tytule. tak mi wpadła w oko ta ksywa seryjnego mordercy że użyłem jej w grze Tongue no i ponadto Dexter (który jest na podstawie książki, której tytuł można zobaczyć w moim podpisie) to najlepszy serial jaki widziałem od niepamiętnych czasów

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 12-03-2007 08:35.

12-03-2007 08:32 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Speed
Lord


images/avatars/avatar-2687.gif

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 279
Klan: -Fusion-
Kraina: Necropolia
Skąd: 4/29/3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Speed nazwa moja sie wziela od filmu "Speed niebezpieczna predkosc" a pozatym od malego bobasa na mnie koledzy mowili Speed

__________________
SpeedPL

Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulękne bo ono jest we mnie.

Zdejmijcie tego super tmoda DiM'a czepia sie wszystkiego
12-03-2007 09:49 Speed jest offline Szukaj postów użytkownika: Speed Dodaj Speed do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Speed
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Evander? Sam nie wiem skąd się wziął. Gdzieś w necie zobaczyłemto słowo/nick i od tego czasu go używam.....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

12-03-2007 09:56 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na forum WIKTOR - mozna się domyśleć że od imienia Wink

Na R2 LoupReg - Wilk pustyni (kamienej) wzorowałem się napewnej postaci historycznej
lecz postanowiłem nie plgiatować i sam coś wymysleć Big Grin

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 12-03-2007 13:57.

12-03-2007 11:37 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stefan7 - stefan od przezwiska a 7 bo taki miałem pierwszy nick w grze Wink

__________________
R18 : PanWampir


12-03-2007 11:47 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Demetrius - czyli pełen spokoju Tongue
Desperius - czyli pełen rozpaczy Tongue
SpellHowler - Wyjący Zaklęcia klasa z L2 Wink

Pierwsze dwa sam wymyśliłem przy pomocy pewnego słownika pewnego języka obcego Tongue

A w ogóle to wołają mnie Natan Wink
Od Nathaniela Nordrabena, bohatera moich opowiadań i mojego ukochanego NPC'a do Wampira Maskarady Wink

__________________


12-03-2007 12:49 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najpierw był Furius(furious po ang to wściekły)
Potem WingNight -skrzydło nocy
Na ET kosiłem pod nickiem Sorion WingNight Big Grin
a Sorion to przeróbka od Sirrion=Znany także jako Czarodziej, Mistrz Płomieni, Alchemik. Bóg ognia, płomieni i wszystkiego co z tym żywiołem jest związane. Małżonek Shinare. Na Krynnie ukazuje się jako człowiek o płonących włosach dzierżący potężny płonący miecz.
(postaćz serii książek DragonLance autorstwa Margaret Weis&Tracy Hickman)
tyle Smile


a jeszcze przez krótki okres nosiłem nick Raistlin to teżz tej serii książek

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
12-03-2007 13:33 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
Master1024
Viking


images/avatars/avatar-1659.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 616
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś nie miałem pomysłu na nick, więc wymyśliłem sobie Master (bez żadnego głębszego przesłania), a w przypadkach, gdy Master jest zajęty (jak w BW), dodałem 1024, ponieważ podoba mi się ta cyferka Smile

__________________
PuppyLuv.
12-03-2007 15:23 Master1024 jest offline Szukaj postów użytkownika: Master1024 Dodaj Master1024 do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moj powstal z przypadku Tongue po prostu otworzylam slownik jezyka angielskiego i wycelowalam palcem akurat na slowko "kitten". to chyba przeznaczenie Big Grin

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kitten: 12-03-2007 18:52.

12-03-2007 18:52 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3xerwin->three iks erwin=freaks erwin - zakręcony/zwariowany erwin
oczywiście w czytaniu

__________________
r18: Marshal
12-03-2007 19:22 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Chrupencjusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
Evander? Sam nie wiem skąd się wziął. Gdzieś w necie zobaczyłemto słowo/nick i od tego czasu go używam.....


Przypomnę ci...Evander to był nick twojego mentora w innej grze...i tak już się nazwałeś Big Grin

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
12-03-2007 19:36 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak wymyślalem raz nick to miałem na sobie spodnie pumy spojżałem japisałem i tak mam
12-03-2007 19:40 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

_RoHeN_-Rohen-taki koleś z gry, mag lodu , był moim ulubionym bohaterem w tej grze , i znajomi tak na mnie zaczęli mówić , a teraz czasami mówią bohen co nie jest fajne (a ak po za tym siema , już dawno tu nie pisywałem Smile )

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
12-03-2007 19:40 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
Vieczny
Viking


images/avatars/avatar-6625.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 506

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vieczny - bojestem Vieczny Big Grin a tak na serio to od nazwiska, Jeszcze z gimnazjum - moje nazwisko bylo za długie, to kumple sobie je skrócili Tongue I tak już zostało...

__________________

12-03-2007 19:43 Vieczny jest offline Szukaj postów użytkownika: Vieczny Dodaj Vieczny do Listy kontaktów
lissan
Newbie


Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 9
Klan: Sephiroth Infants
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lissan to imię pierwszej postaci z wampira maskarady. toreador co to na trzeciej sesji wskoczył do otchłani, gdzie inni nawet miedziaka by nie wrzucili... szybka i bezbolesna śmierć (następny był niepokonany nosferat Big Grin ) potem "lissana" używałem w necie przez jakiś czas. a wzięło się ze słowniczka do Diuny Franka Herberta.

__________________
ID: 27499 [nick na BW ten sam]

Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 % Zostałeś zauważony...
Boże, ratuj! Jaki bóg może zlitować się nad taką bestią jak Ty?
12-03-2007 20:26 lissan jest offline Szukaj postów użytkownika: lissan Dodaj lissan do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Przypomnę ci...Evander to był nick twojego mentora w innej grze...i tak już się nazwałeś Big Grin


Chrupecjusz: powiedz to w kturej to grze bo mi się tem nick coś mi świta Big Grin

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 12-03-2007 21:37.

12-03-2007 21:31 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
wyplosz
Forum Ace


images/avatars/avatar-3344.jpg

Data rejestracji: 01-03-2007
Postów: 90
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja czesc artor po tatusiu a 666 to nie musze tlumaczyc Wink

__________________
id: 82276
BcMan
12-03-2007 21:47 wyplosz jest offline Szukaj postów użytkownika: wyplosz Dodaj wyplosz do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tamten5 - niegdys zarejestrowalem sie na pewnym portalu z grami i trzeba bylo miec cyferke w nicku... a w tym samym momencie rozmawialem z mamą i coś tam powiedziałem tamten i cośtam, więc wyszlo tamten a 5 tak samo z siebie Tongue P

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
13-03-2007 08:35 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yakup - bo taki mam nick w wiekszoci sieciowek itd. (zmodyfikowany wyraz Jakub Tongue )
Dzejkob - tak mowia czasami kumple na mnie i jakos tak mi sie spodobalo Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yakup: 13-03-2007 08:53.

13-03-2007 08:52 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Chrupencjusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WIKTOR napisał(a)
cytat:
Przypomnę ci...Evander to był nick twojego mentora w innej grze...i tak już się nazwałeś Big Grin


Chrupecjusz: powiedz to w kturej to grze bo mi się tem nick coś mi świta Big Grin




Z ogame Chyba Big Grin Big Grin Big Grin ale nie jestem pewny

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
13-03-2007 09:15 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Strony (13): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Co oznacza twój nick ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH