Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WŁAMANIE NA KONTO ..... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony .....
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
simon_mówi
Member


Data rejestracji: 29-10-2010
Postów: 42
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa_Targówek

..... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam otóż wymieniłem sie kontami z r11 na r14 link z wymiany poniżej

r14 na r11

zalogowałem sie raz lub dwa a ze nie miałem konta premium wykupionego nie zmieniłem adresu meil do przypomnienia hasła(co było moim błedem) próbuje sie dzis zalogować żeby premium wykupic ale niestety hasło zostało zmienione.prosze o interwencje i zablokowanie mojego konta na r11.pozdrawiam

__________________
R6 PatoloG_TekeschI


cytat:
Szeszej napisał(a)
Konto odbanowane, mój błąd w takim razie.

niemożliwe staje się możliweXDXD
18-03-2011 16:32 simon_mówi jest offline Szukaj postów użytkownika: simon_mówi Dodaj simon_mówi do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nick jakiś, ID, cokolwiek? chytry

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-03-2011 09:47 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
simon_mówi
Member


Data rejestracji: 29-10-2010
Postów: 42
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa_Targówek

Autor tematu Temat rozpoczęty przez simon_mówi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nick Dante88 login gracz na r11 a zamieniłem się za nick bad boy login balbin na r14
w takiej sytuacji prosze o zablokowanie obydwu kont.

__________________
R6 PatoloG_TekeschI


cytat:
Szeszej napisał(a)
Konto odbanowane, mój błąd w takim razie.

niemożliwe staje się możliweXDXD
19-03-2011 16:44 simon_mówi jest offline Szukaj postów użytkownika: simon_mówi Dodaj simon_mówi do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zablokowane na r14, co do r11 to proszę założyć skargę w dziale r11 z linkiem do tego tematu.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-03-2011 20:34 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
simon_mówi
Member


Data rejestracji: 29-10-2010
Postów: 42
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa_Targówek

Autor tematu Temat rozpoczęty przez simon_mówi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok dziękuje za szybką interwencje i pozdrawiam

__________________
R6 PatoloG_TekeschI


cytat:
Szeszej napisał(a)
Konto odbanowane, mój błąd w takim razie.

niemożliwe staje się możliweXDXD
20-03-2011 13:51 simon_mówi jest offline Szukaj postów użytkownika: simon_mówi Dodaj simon_mówi do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

11857
Login biha3
Postać Biha
9296
Login boneee
Postać bonee
16790
Login infrared
Postać Kniaz
558
Login balbin
Postać Bad Boy

multikonto, pushing/włamanie
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-04-2011 16:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
--Dante--
Junior Member


Data rejestracji: 05-04-2011
Postów: 10
Klan: Tremere Vampires
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Jarosław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o przepraszam dlaczego zablokowane?? konto balbin oddałem własnie kolega wyzej złozyl w sprawie tego konta skarge konto infrared od dawna nie uzywam konto bonee na nim gram cały cza s a biha 3 to konto mojego brata wiec o co chodzi?
06-04-2011 17:22 --Dante-- jest offline Szukaj postów użytkownika: --Dante-- Dodaj --Dante-- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WŁAMANIE NA KONTO .....

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH