Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » do zamknięcia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony do zamknięcia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

do zamknięcia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do zamknięcia.

Powiedzmy, że Pan niżej ma 49% racji Wink

cytat:
Hakai napisał(a)
cytat:
Mlecyk napisał(a)
100 szczęścia zwiększa szanse na wypadnięcie pref/suf o 1% z tego co pamiętam.
Więc przyjmując, że normalnie ta szansa wynosi 1% to razem są aż 2 %ty...


Jakiś konkretnie temat na forum, wypowiedź adminów gry, link do tutoriala ?

Taak wypowiedział się kiedyś Konrad w jednym z głupich tematów gdzie narzekało się na szczęścia. Nie dam Ci linku bo nie chce mi się szukać, sam sobie szukaj, ale myślę, że jestem mniej więcej w stanie zacytować Konrada
"Jeśli dobrze pamiętam to 100 szczęścia podnosi/zwiększa(?) szanse na (...) o 1 %"
Jak chcesz to znaleźć to szukaj jednego z tych tematów gdzie ludziki domagają się podania jak na prawdę działa szczęście.

I jak pisałem, nie chwaliłem się swoją postacią, ale nie widzę nic niesamowitego w tym, że ktoś ma zaliczone 60% wyprawek dalekich i pierwsze co się nasuwa na wyjaśnienie to oszukiwanie nas rpzed adminów - niezależnie czy to necro czy moria.

POZDRAWIAM!

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mlecyk: 20-03-2011 10:44.

19-03-2011 23:10 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

RE: % wyprawek dla mistrzów spisków!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem co robi ten debilny post w Sali Trofeum Morii... Cytujesz jakieś wypociny na temat necro, na którym liczenie % na wyprawy, jego spadek wraz ze wzrostem levela, wpływ szczęscia na drop sprzętu, etc. są diametralnie inne niż na morii...

Innymi słowy piszesz głupoty wyssane z palca albo z innej części ciała przy okazji pokazując jakiś char z pupy z głodowym % na wyprawy ?

cytat:
Mlecyk napisał(a)
100 szczęścia zwiększa szanse na wypadnięcie pref/suf o 1% z tego co pamiętam.
Więc przyjmując, że normalnie ta szansa wynosi 1% to razem są aż 2 %ty...


Jakiś konkretnie temat na forum, wypowiedź adminów gry, link do tutoriala ?

cytat:
Mlecyk napisał(a)
Im dłużej piszę tego posta tym bardziej myślę, że już mogłem się powstrzymać od takich tematów... ale jak się już opisałem to niech będzie.


Niech będzie, że równie dobrze możesz pisać na temat wpływu populacji lisa na częstotliwość zachodzenia nieletnich w ciąże... myślę, że Twoja wiedza na ten temat jest tak samo rewolucyjna jak to co napisałeś...

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
20-03-2011 07:16 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

RE: % wyprawek dla mistrzów spisków!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hakai napisał(a)
Nie wiem co robi ten debilny post w Sali Trofeum Morii...


Co do sali to się zgodzę, temat zbyt ogólny na ST (r9). Przenoszę do Misz-Masz.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
20-03-2011 09:58 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » do zamknięcia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH