Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 18853; 21403; 46769; 48857; 49231; 48292; 50173 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 18853; 21403; 46769; 48857; 49231; 48292; 50173 25 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

18853; 21403; 46769; 48857; 49231; 48292; 50173 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 18853
Login Kagar
Postać Kagar

ID 21403
Login SZCZYGLYWYGLY
Postać wues

ID 46769
Login maroko88
Postać robert44

ID 48857
Login safaro
Postać safaro

ID 49231
Login LORDGOLO
Postać LORDGOLO

ID 48292
Login januszl1977
Postać BZIK

ID 50173
Login Luki2007
Postać Waldemor

Multikonta i ban stały

ID 24896
Login phantomas555
Postać damiano7751

Zasiadanie 5 dni

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

19-03-2011 23:58 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
1977BZIK
Full Member


Data rejestracji: 01-11-2010
Postów: 54
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żarty se robicie?

jakie multikonta , nigdy nie wchodziłem na czyjes konto i na moim tez nigdy nikt nie był

wiec wiedze ze szeszej jestes osoba z mass i mścisz sie teraz za to ze ruszyłem temat traine i mts widze ze tez tu łapki maczał ,

prosze mi pokazac jakie niby to sa moje konta?jakie ja mam powiązanie z tymi kontami ?
20-03-2011 00:20 1977BZIK jest offline Szukaj postów użytkownika: 1977BZIK Dodaj 1977BZIK do Listy kontaktów
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szeszej człowieku ogarnij sie !!!!!!!

no "nerw" mnie poniosl - po raz kolejny rozdajesz bany jak z dupy strzał - abstrachujac - do tej pory nie uslyszałem "przepraszam" za pijackie zbanowanie mnie za kradziez klanowego sprzetu i pr

po raz kolejny prosze zasiadaj do klawiatury po kawie, samogon zostaw ruskim Smile

prosze +1, lub + 2 od razu, jako ze tez to potrafisz, hehehe, za jeden post 2 warny, teraz zapodaj ze 3 Smile

edit: i wnosze o odbanowanie wuesa, w celu sprzedania mi d. słoneczka lewitki, sprzedanego mi pred tym wyssanym banem

__________________
vamous, no passaran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez redmaestro: 20-03-2011 11:58.

20-03-2011 00:42 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
1977BZIK
Full Member


Data rejestracji: 01-11-2010
Postów: 54
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

prosze bardzo kazdy niech czyta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HANDEL - Push?

tu traine ruszyłem, pisałem już w klanie żeby to zgłosić każdy może potwierdzić ale nikt się nie chciał wychylać bo po co miała go taka sytuacja spotkać jak mnie za free ban ,

ja sie odważyłem bo ma być równość to ma być równość !!!!!!!!!!!!!!!

no i jak napisałem to proszę mts i traine od razu do mnie z pretensją

a mts prosze co mi napisał na gg

Bw-Mts- Mass
22:56:29
i twoje zagrania istnie z piaskownicy
22:56:33
dziwisz sie
22:56:37
chwasty sie pleni




J...A
22:56:40
tak dziwie sie




Bw-Mts- Mass
22:56:42
tyle
22:56:46
zegnam
22:56:50
i popatrz co się stanie teraz


i po tej rozmowie dostałem bana,
no cóż nikogo to nie obchodzi ze nie słusznego , bo i co i po co ,

jak mnie odbanujecie kiedyś tam to moje pytanie kto mi zwróci czas i jaka będzie rekompensata za to ?

żadna wiec powiem dla przestrogi innym zaczynającym ta gre

gracie do czasu aż im sie odwidzi, wówczas wymyśla ci i napiszą co chcą byś był niby oszustem ,
20-03-2011 00:53 1977BZIK jest offline Szukaj postów użytkownika: 1977BZIK Dodaj 1977BZIK do Listy kontaktów
lucky1876
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2011
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorki że spamuje

Bzik kumpel z reala , LordGolo to samo safaro to samo jak banujecie powiedzcie za co bo ja widze ze zrobiliście mu niezłego psikusa moze pan seszej przyjedzie do nas i to sprawdzi osobiście skoro nie umie po logach jak chcesz moge podac adresy chłopaków i bedzie ci głupio. Ban stały zapewne na proźbe kolegów z mass Bziku masz jednak słuszną rację dostałeś wiadomość na gg od mass i prosze bana masz. Wiecie co jednak ludzie na r4 mówią czasem prawde stajecie po stronie kolegów a nie sprawiedliwego oceniania i logowania poczekam jeszcze na wypowiedzi safaro i LordGolo.
20-03-2011 08:28 lucky1876 jest offline Szukaj postów użytkownika: lucky1876 Dodaj lucky1876 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BZIK jestes naprawde gosciem bez mozgu...


po tej rozmowe yang dostalo obleg na s5 !!!

analizuj fakty i to co sie dzieje do okola... bo jestes kiepskim szefem i pojecia nie masz co robisz ...


btw gratuluje pomyslowosci.


szczerze mowiac ja bym sie zapadł pod ziemie... jak ci nie wstyd jeszcze sie bronic po tym wszystkim co odstawiliscie ?? :/ zal i wspolczucie


lucky1876 : i ty masz czelnsoc mowic cos o sprawiedliwosci?? robiac taka akcje z kupnem konta i checia zbanowana existence !!?? Wiesz co ?? dobrze napisalem bzikowi : " chwasty sie pleni"


ciekawe co wasz wielki wodz Jarzab powie na te akcje ... to jest przegiecie jakiego nie bylo jeszcze na bw

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 20-03-2011 09:29.

20-03-2011 09:25 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
lucky1876
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2011
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mts nie panosz sie gościu bo jak narazie to widze że latasz z głową w chmurkach bo masz za plecami kogos w bw pamietaj ekipe zawsze mozna zmienic w bw. Ale to juz sie okaże w swoim mam nadzieje najbliższym czasie wtedy zobaczymy gdzie ty sie schowasz nie znasz ludzi to nie oceniaj bo sam bedziesz oceniony z czasem ja bynajmniej sie przyznałem do chceci kupna konta i dostałem bana i czekam na bana dla existence
Policja juz ma ponoc adres ip z którego było utworzone konto na gg w mojej ocenie ten ktoś to czyta i juz sra pod siebie okaże sie kto to jest w najbliższym czasie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lucky1876: 20-03-2011 10:42.

20-03-2011 10:41 lucky1876 jest offline Szukaj postów użytkownika: lucky1876 Dodaj lucky1876 do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bzik robisz z siebie idiote z tym niby puszem-na czym polega handel?
sam bym tak zrobil gdybym mial pr-nigdy nikt nie kupil ci czegos z przed nosa?
a co do rozmowy na gg-w 5min lepsza ci napisze ale co racja to racja chwasty sie pleni
i nad czym tak placzecie?ze dostaliscie bana na kilka dni?
graj uczciwie to nie bedzie bana-czy nie potrafisz?
czlowieku ogarnij sie bo jestes zalosny

a ty laki wez sie przymknij bo az sie nie chce czytac twoich wypocin-jesli myslisz ze po ilus tam latach mozna sobie zmienic ekipe to widac jakim jestes czlowiekiem
jak powieje tak sie choragiewka ustawi.

chyba czas zamknac temat bo skargi i zale sa w innym dziale

ps.ciekawe co jeszcze wymysla desperaci

laki konto bzika jest do opchniecia.......ile dajesz?hehe

__________________
r4-mamuska
20-03-2011 11:17 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wrazenia estetyczne - bezcenne Big Grin

__________________
r14 ---- > mts
20-03-2011 11:18 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chwila chwila bo tak czytam sobie forum i czegos tu nie rozumiem
te laki masz jakies dowody na potwierdzenie swoich slow???????
dowod wplaty bankowej lub cos podobnego-WIARYGODNEGO

jak masz to przedstaw-jesli nie TO ZAMKNIJ JADACZKE MARNY CZLOWIECZKU I ZCZEZNIJ W TYCH SWOICH 4 SCIANACH

OSKARZASZ LUDZI Z R1 I R4-DAJ DOWODY CZLOWIEKU!!!!!!!!!!!!!!

czekamy bo chyba jestes wiarygodnym uzytkownikiem forum-czy moze sie myle?

__________________
r4-mamuska
20-03-2011 11:52 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
lucky1876
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2011
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mamuska moge dac ci ale w usta by je wypełnić. po za tym jak nie znasz sytuacji tak samo jak cały mts to po co wypisujecie takie głupoty. Po za tym jak nie ma znajomosci miedzy opami a graczami skoro konto eXistence gra se dalej a jakim cudem Łapacz dostał bana jak to nie jest nawet moje konto tylko jakiegos goscia co dał mi pasy na gg bym se zobaczył czy je chce przez tydzien czasu i jak mi sie spodoba to mi odda , nie znacie sytuacji wieć zamilczcie dzieci. niech pan c47 logi sprawdzi potem banuje bo po co jakis gracz ma być zbanowany na r4 za nic. Smieszne jest to że was nie banuja ale juz niedługo ................................

Moje konta na r4 Apocalipsa teraz nazwa rywho powinien tam być ban za multikonta jesli mam dalej wymieniać swoje konta to połowa w mass banika dostanie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lucky1876: 20-03-2011 12:01.

20-03-2011 11:57 lucky1876 jest offline Szukaj postów użytkownika: lucky1876 Dodaj lucky1876 do Listy kontaktów
1977BZIK
Full Member


Data rejestracji: 01-11-2010
Postów: 54
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

żal mi was Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od początku grałem i gram uczciwie,

myslicie ze kogoś tu bezsensownymi wypowiedziami zmylicie?

napewno mnie nie , wiem swoje że oszukujecie i bany rozdajecie za free
nigdy nie siedziałem na innym koncie z mojego IP i nigdy nikt nie siedział na moim
i nie oszukujcie bo to aż śmierdzi żalem z waszej strony,

grajcie se dalej i nie pisz mts i reszta twojej bandy bo to żal .

tacy wy jestescie uczciwi ze były WV , soli, samantha , dawny dexa,

walili przekrety i tu nikt nic nie robi sobie z tego ,

szeszej jak chciałes kogoś zbanowac to potrafiłes mu znaleść nielegalny handel z przed roku wiec na co czekasz ??

samantha z dexa przeżucali sobie sprzet jak chcieli wiec bana nie ma??

szeszej moze mi wyjaśnisz niby za co mam bana?

żal mi was i waszych odpowiedzi bo ciagle robicie pod siebie ,

ja bym tak nie potrafił grać jak wy ,
co to za radość gry jak ktoś idzie po układach, i wytykuje mu sie z palca wyssane rzeczy,

mts ty to sie popisałes na maxa
ale dzieki tobie choć moja rodzina na tym skożysta,
bawcie sie dalej i dalej banujcie bo tylko to potraficie ,

co do kupna konta to jestes choryczłowieku bo ciagle na nas to składasz , ciągle twierdzisz ze to jakaś prowokacja,

odwracacie kota ogonem,
smieszne ze dostaje bana koles co niby chciał kupic a kolo co chciał sprzedac to czysciutki,

nic nie wiem o tych przekretach ale mts wie widocznie wiecej niż sadzimy , wiec wiadomo o co chodzi,
20-03-2011 11:59 1977BZIK jest offline Szukaj postów użytkownika: 1977BZIK Dodaj 1977BZIK do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dowody dziecko dowody-szczekac moze kazdy a widze ze masz w tym wprawe


Smieszne jest to że was nie banuja ale juz niedługo ................................


to chyba grozba....

laki ktos podszywajac sie pod kogos innego wydymal cie na kilka pln?
hehe gratki dla tego kogos-frajerstwo sie dyma na maxa.....w usta laki-pocieklo ci?

__________________
r4-mamuska
20-03-2011 12:02 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chwila bzik nic nie wiesz o jakis tam przekretach?no ok

czyli laki zostal sam-DOWODY CHLOPIE DOWODY

czyli majac konto na r4 chciales miec jeszcze jedno???
potwierdzasz tylko ze ban jest sluszny

a ten czerwony jest naprawde wzruszajacyWink

__________________
r4-mamuska
20-03-2011 12:09 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
lucky1876
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2011
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TelePekao
800 380 380
PekaoSMS
3800
801 365 365 PekaoInternet
www.pekao24.pl
POTWIERDZENIE PRZELEWU
RACHUNEK WINIEN (NADAWCA):
Numer rachunku: 50 1240 1851 1111 0010 3109 8406
Nazwa banku: Bank Pekao S.A. , I O. w xxxxxxx
Właściciel: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxx
Zleceniodawca: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RACHUNEK MA (ODBIORCA):
Numer rachunku: 49 1160 2202 0000 0001 5019 3073
Nazwa banku: Bank Millennium S.A. , Millennium - Centrum Rozliczeniowe , Gdańsk
Odbiorca: P.H.U. KAMI Mirosław Sikora
ul. Żwirki i Wigury 57/10
Warszawa 02-091
SZCZEGÓŁY OPERACJI
Kwota: -100,00 PLN
Tytułem: OWN5986
Data księgowania: 19/03/2011
Data waluty: 19/03/2011
Nr referencyjny operacji: 0170319609005101
Data i godzina wystawienia dokumentu: 19/03/2011 16:16
Potwierdzenie wygenerowane elektronicznie.




Masz dowody jego danych nie ma ale jest wygenerowany kod OWN5986 po którym dojdą kto dał takie zlecenie na dedyka w csa
20-03-2011 12:10 lucky1876 jest offline Szukaj postów użytkownika: lucky1876 Dodaj lucky1876 do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i bardzo dobrze
troche przerobie troche zmienie i za chwile bede mial podobny dowod

naprawde dales sie wydymac na stowe???

hehe a na cel charytatywny za cholere bys nie wplacil-szacun dla tego kogosWink

ja bym bana nie dawal tylko jeszcze premium dorzucil-chca placic naiwniacy?
NIECH PLACA!!!!!!

chyba jestes pierwszym ktory sie przyznal do wlasnej glupoty oficjalnie i jeszcze to na paly zglosil-glupota jest karalna?

pozdro laki hehe

__________________
r4-mamuska
20-03-2011 12:18 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam najmocniej ale czy to czasem nie łapacz blokowal ludzi w MASS ?? czy to czasem nie on siedzial w yang ?? kto w takim razie zasiadał na konto łapacza skoro gosc nie gral?? kurde no niezle niezle

WIEC BZIK rusz glowa i zastawnow sie dlaczego przypisuje to wam ??

jak widac gosc lucky sam sie miesza w zeznaniach.

nie wiem z kogo chcecie zrobic idiote bo narazie robicie z siebie ...

tyle w temacie... ja sam zglosilem bezpodstawne oskarzenia skierowane w mojaj osobe.

__________________
r14 ---- > mts
20-03-2011 12:21 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
lucky1876
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2011
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MTS czytaj człowieku ze zrozumieniem post bo lamisz gościu
20-03-2011 12:29 lucky1876 jest offline Szukaj postów użytkownika: lucky1876 Dodaj lucky1876 do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://pgc-cs.eu/inne/30937-skarga-na-lamisz.html?langid=3


"lamisz" zdaje sie dosc popularne okreslenie w grze counter-strike... czyzbys mial polaczenia z gosciem ktory chcial sprzedac konto i zrobil cie na 100 pln ?? Tam chodzilo o przelanie kasy na rzecz jakis profitow w CS... okazuje sie ze sam stosujesz okreslenia wystepujace w tej grze.


wystarczy wpisac w google : lamisz
wynik sam mowi za siebie


no ciekawe ciekawe Big Grin

jak dla mnie jestescie oboje oszustami chcacymi zbanowac niewinna osobe.

__________________
r14 ---- > mts

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stm: 20-03-2011 12:46.

20-03-2011 12:38 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jeszcze jedno laki-daj dowod kupna konta przez kogos z r1 na r4 za 200pln co wspominales-czy to tez ktos cie zrobil na kase?

czekamy

__________________
r4-mamuska
20-03-2011 12:50 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie powyższe konta wielokrotnie logowały się z tego samego IP bez żadnego zgłoszenia. Dodatkowo wielokrotnie występowały przelogowania z jednego komputera między tymi kontami, nadal bez żadnego zgłoszenia gry z jednego IP. Między tymi kontami często dochodziło do wymian handlowych, więc odpada możliwość, że to samo IP to tylko przypadek, mieszkacie blisko, ale się nie znacie.

Jak dla mnie sprawa ta jest dosyć jasna - albo są to multikonta (bardziej prawdopodobne) albo następowało tutaj wielokrotne zasiadanie i za oba te przewinienia jest taka sama kara - ban stały.

PS

redmaestro - muszę przyznać, że nie pamiętam sytuacji, ale jeśli takowa miała miejsce to przepraszam. Możesz sobie to wpisać do sygnatury jako przykład, że OP też potrafi przeprosić Tongue

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-03-2011 13:02 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

11681; 9184

tu bananik, bo ktos bezpodstawnie oskarżył, mnie, o pusz Smile

Proszę o zwrot składek klanowych

tutaj 2 warny za 1 post

podaje dwa linki, bo nie wiem oi jakiej sytuacji nie pamietasz Smile

edit 1 wystarczy mi "przepraszam", uwazam sprawę za zakonczoną Smile

__________________
vamous, no passaran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez redmaestro: 20-03-2011 13:39.

20-03-2011 13:27 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
1977BZIK
Full Member


Data rejestracji: 01-11-2010
Postów: 54
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

do szeszej i c47 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o sprawdzenie mojego IP BZIK,
z mojego Ip nie było zasiadania i nie było na moim IP,
nigdy nikomu nie dałem pasów , postać była założona około 2 lat temu i na tym Ip gram cały czas

Moje Ip z multimedia Ełk jakiego korzystam jest cały czas tylko pod postacią BZIK

o innych kontach nie mam nic wspólnego,

Ze sprzętem wymieniam się jak z każdym ,

http://www.madeinelk.pl/archiwum/2155-mi...hot-spotow.html
to jest ta sieć miejska

W mojej miejscowości jest siec która działa na całe miasto i jest to darmowa sieć , z telefonu komórkowego cały czas korzystam z tej sieci ,w pracy również

wiec proszę o dokładne sprawdzenie mnie i jeżeli doszło do jakichkolwiek połączeń IP to na pewno nie z mojej winy i nic z tym nie mam wspólnego,

proszę o odpowiedz kiedy mogę starać się o obandowanie konta.
20-03-2011 14:18 1977BZIK jest offline Szukaj postów użytkownika: 1977BZIK Dodaj 1977BZIK do Listy kontaktów
lucky1876
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2011
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze że tutaj jest podwórkowa sprawiedliwość kto ma piłkę ten gra.
Żal mi was nooby . mts a wiesz w ogóle co znaczy słowo lamisz??? i nie odciągaj od tematu. Po za tym nie wiem wogóle czemu spamujecie jak was sprawa nie dotyczy znów widze układziki z opem co??? juz dawno powinniście dostać warny i blokady na forum
20-03-2011 19:20 lucky1876 jest offline Szukaj postów użytkownika: lucky1876 Dodaj lucky1876 do Listy kontaktów
Czesław123
Junior Member


Data rejestracji: 28-11-2010
Postów: 19
Klan: LBK
Kraina: Necropolia III
Skąd: radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale co z moimi itemami ?
mam spółke z Bzikiem razem luck mamy a on ma cały zestwa naszego szcześcia w zbrojowni , a co ja mam teraz zakładac na wyprawki ????

Prosze o zwrot itemów , no bez jaj Frown ((((

__________________
r4 dzuma3
r11 Sztywny Misza
r14 Aureljusz
22-03-2011 08:39 Czesław123 jest offline Strona domowa Czesław123 Szukaj postów użytkownika: Czesław123 Dodaj Czesław123 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Czesław123: ------------ YIM Account Name of Czesław123: ------------ Zobacz profil MSN Czesław123
wuess
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 55

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wow wow wow



mozesz sprawdzic to jeszcze raz?? bo wracam sobie z weekendu i widze ze tu sie jakis bałagan porobil. Na moim koncie nie bylo zadnego multi!!! Raz uzyczylem hasla Bzikowi zeby wbil w obla za mnie bo nie mialem dostepu do internetu i to wszystko i to mialo miejsce jakos dawno temu (fakt ze hasła nie zmienilem moj błąd ale watpie by wchodzil na moje konto) zreszta to mozesz łatwo sprawdzic gdyz w dni powszednie loguje sie ze stalego ip(net z upc) a w weekendy jakies zmienne mam z neostrady. Co do wymian handlowych to sie zgadzam ale wojna jest wiec sie nie dziw ze sie eq wymieniamy za to mozesz pol servera zbanowac.

__________________
kratisto
22-03-2011 09:02 wuess jest offline Szukaj postów użytkownika: wuess Dodaj wuess do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na PW pisane było, że gra jest z jednej sieci

Większość logowań jest z jednego komputera, nie tylko jednego IP

Gracze przyznali się też do zasiadania. Jedni pisali o 'jednorazowym dołączeniu do oblężenia' - inni trochę bardziej zgodnie z prawdą o 'dołączaniu do oblężeń' - co jest potwierdzone w logach

Zasiadanie występowało wielokrotnie, więc kara jest całkowicie słuszna

Możecie się odwołać po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2011 10:53 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
wuess
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 55

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

można prosić o jakiś dowód (możne być pw)??


bo nie wiem od kiedy jednorazowe dołączenie do oblężenia jest karane banem stałym... W takim wypadku powinieneś zbanować 95% ludzi na tym serwerze (i to pewno tylko za ostatni miesiac). Wiec jak juz tak szczegółowo sprawdzasz, to sprawdz moze obie strony.

__________________
kratisto
23-03-2011 11:36 wuess jest offline Szukaj postów użytkownika: wuess Dodaj wuess do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od dwóch osób dostałem odwołanie w sprawie bana

logi zostały ponownie sprawdzone

dodaję konto:
24896
Login phantomas555
Postać damiano7751

wielokrotne zasiadanie
ban stały



odblokowanie kont niemożliwe

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-04-2011 10:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
1977BZIK
Full Member


Data rejestracji: 01-11-2010
Postów: 54
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

no cóż Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odwołanie nie możliwe,

a po co w ogóle dajecie taką możliwość??

po co mydlicie oczy ludziom że maja jakąś szansę?

ok rozumiem ban to ban ale to jest tylko gra a w realu ludzie więcej dają sobie szans niż wy tutaj.

tym bardziej że zasilamy wasze portfele

ja podziękuję za grę wszystkim którzy ze mną grali na r14 i r4 r 11 r8 - oni wiedzą kto , ja już wiem że szkoda czasu na coś co jest widzi mi się operatorów

Proszę o przekazanie lucka Dzumie3 spółkowego oraz set leg db spaczony który od niego pożyczyłem , oraz leg db ak co wisi na ofce do niego bo nie zdążył ode mnie zabrać,

mam nadzieje ze spodoba się sprzęt dla mass którym grałem bo
pewnie teraz do nich trafi ,
zresztą wszystko do nich trafia , konta , sprzęt i PR

jeżeli chodzi o Mts to ten gość co miesza a potem banuje wiec chłopie zostaniesz sam na tym serwie już nie długo ale ode mnie już ani złotówki nie dostaniesz
ile dostałeś sprzętu od ludzi ile pushu zrobiłeś to mi się nie śni,
i tu sprawiedliwości nie ma
mógłbym napisać przykłady ale nie chcę bo w zaufaniu mi pisali lecz ty wiesz i nie usprawiedliwiaj się bo w główce ten kant zostanie do końca twoich dni,
21-04-2011 11:12 1977BZIK jest offline Szukaj postów użytkownika: 1977BZIK Dodaj 1977BZIK do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 18853; 21403; 46769; 48857; 49231; 48292; 50173

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH