Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Muhahahahahha !! Fanklup hrópka !!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Muhahahahahha !! Fanklup hrópka !!!!!! 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Muhahahahahha !! Fanklup hrópka !!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszelakie SMrODY niemile widziane Big Grin oto fanklub Hrópka !!!! (nie mnie !!)


On rzondzi !!!!! nioh nioh nioh nioh !!! jósz niedugo tó napise !!!!!

Wink


I nie wawajcie mi warana albo banana bo wezwe hrópka i was zbanóje !!

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
13-03-2007 10:12 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O kurna, ze tez ja o tym nie pomyślałem.
CHRUPEK RLZ, nikt nie robi lepszej grafiki komputerowej od niego. Już kawałek czasu temu zrobił mi obrazek do profilu Big Grin Big Grin Big Grin

Jak ktoś chce zobaczyć to niech wejdzie na morie i znajdzie wampira o imieniu "aikzer"!!
Genialnie on to zrobił Tongue
13-03-2007 10:26 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To chyba nie wymaga komentarza...
13-03-2007 11:02 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chrupkowi już dałem bana, jego kopii też mogę. Tongue Big Grin

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

13-03-2007 11:32 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
wyplosz
Forum Ace


images/avatars/avatar-3344.jpg

Data rejestracji: 01-03-2007
Postów: 90
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wilk_szary napisał(a)
Chrupkowi już dałem bana, jego kopii też mogę. Tongue Big Grin

ale to nie onWink

co do Chrupka to on rzadzi yowi przy nim odpada... jak widze jego dziela to brak slow.... Pleased pamietacie co zrobil portret dla ksa? albo popatrzcie na r2 jego portret... powypisywal bledow jak wlazloSmile cos takiego o ile pamietam...
Big Grin

__________________
id: 82276
BcMan

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wyplosz: 13-03-2007 20:54.

13-03-2007 16:41 wyplosz jest offline Szukaj postów użytkownika: wyplosz Dodaj wyplosz do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tandeta, jak cały Chrupek...

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
13-03-2007 16:46 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ksAnderson napisał(a)
Tandeta, jak cały Chrupek...

NIE OBRAZAJ MOJEJ MATKI! A chrupek to spoko gościu , jego dzieła przeszły do histori BW

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
13-03-2007 17:25 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ksAnderson napisał(a)
Tandeta, jak cały Chrupek...


Nawet tak nie mów!! On mi nieoficjalnie napisał że przez ciebie forum kupą zaczęło walić Tongue

Mówił mi jeszcze że na własną prośbę został zbanowany!! To prawda?
15-03-2007 14:40 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Sleather
Lord


images/avatars/avatar-3110.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 311
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Oleśnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zal mi chrupka i jakiegos chrupencjusza ...

__________________


Kupie sufixowane Diamenty, dobrze płace w PR
15-03-2007 15:21 Sleather jest offline Szukaj postów użytkownika: Sleather Dodaj Sleather do Listy kontaktów
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehhh, chitosy Tongue

wymyślcie sobie może jakiś hymn Big Grin to bedzie jeden ze szczytów .....

__________________
r13

Nick: Synte7ic

15-03-2007 15:49 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
KRADAN1
Triple Ace


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 172
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez komentarza...
15-03-2007 17:02 KRADAN1 jest offline Szukaj postów użytkownika: KRADAN1 Dodaj KRADAN1 do Listy kontaktów
dudur 666
Viking


images/avatars/avatar-3381.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 529
Klan: d[^.^]b
Kraina: Necropolia
Skąd: Club house!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to się zaczyna robić żałosne...

LOL, Chrupencjusz powinien mieć rangę SUPER|SPAMER

wtedy wszystko by znalazło właściwy pożądek we wszechświecie

__________________
Mohery Atakują! - Edytowane 10.06!
d[^.^]b

15-03-2007 17:05 dudur 666 jest offline Strona domowa dudur 666 Szukaj postów użytkownika: dudur 666 Dodaj dudur 666 do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Chrupencjusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dudur 666 napisał(a)
to się zaczyna robić żałosne...

LOL, Chrupencjusz powinien mieć rangę SUPER|SPAMER

wtedy wszystko by znalazło właściwy pożądek we wszechświecie



lol tylko ja nie mam warnów...a ty miałeś na forum recydywę...

A czy ktoś może mi pokazać ten portret co hrópek Big Grin zrobił dla KsA ? bo nie moge tego znaleźć.

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
18-03-2007 17:23 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
wyplosz
Forum Ace


images/avatars/avatar-3344.jpg

Data rejestracji: 01-03-2007
Postów: 90
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...user=187&page=2

__________________
id: 82276
BcMan
18-03-2007 18:02 wyplosz jest offline Szukaj postów użytkownika: wyplosz Dodaj wyplosz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Muhahahahahha !! Fanklup hrópka !!!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH