Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (13): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. 92 Ankieta - średnia ocena: 6,7592 Ankieta - średnia ocena: 6,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dux_daro
Triple Ace


images/avatars/avatar-23184.jpg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 203

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To co do 3 ostanich mobow... Gracze dostana ewolucje, ale i mobki dostana dopalke, to powiem szczerze ze bardzo mnie ciekawia moce ewolucja skoro trzej ostatani bosowie po przypakowaniu beda do ubicia w a3, gdy w a2 bylo to niewykonalne na necro ;]

__________________
Kiedyś Drizzt na R11, teraz PROnup na R18 x]
22-03-2011 15:15 dux_daro jest offline Szukaj postów użytkownika: dux_daro Dodaj dux_daro do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dux_daro napisał(a)
To co do 3 ostanich mobow... Gracze dostana ewolucje, ale i mobki dostana dopalke, to powiem szczerze ze bardzo mnie ciekawia moce ewolucja skoro trzej ostatani bosowie po przypakowaniu beda do ubicia w a3, gdy w a2 bylo to niewykonalne na necro ;]


Wystarczy poczytać posty wyżej...

Pisze tam jasno że moby będą dopakowane ale wyraźniej na slabszych... Tak więc taki kronos to pewnie w ogóle nie będzie dopakowany, a pozostale 2 czy 5 lekko więc to nie zrobi wielkiej różnicy gdyż już teraz można ubić te moby...

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
22-03-2011 15:18 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by RwaczMałolat
Pisze tam jasno że moby będą dopakowane ale wyraźniej na slabszych... Tak więc taki kronos to pewnie w ogóle nie będzie dopakowany, a pozostale 2 czy 5 lekko więc to nie zrobi wielkiej różnicy gdyż już teraz można ubić te moby...


Cytując Sushiego:
W akcie 2 efekt dotyczył głównie małych mobbów, czym wyższy mobb tym efekt był mniejszy. W akcie 3 efekt ten będzie procentowo identyczny dla wszystkich mobbów. (np. jeżeli jakaś statystyka będzie większa o 10% to będzie to 10% niezależnie od tego z jakim mobbem walczymy.) Jeżeli w drużynie jest 2ch graczy z A3 i jeden z A2, to przeciwnik dostanie bonus za 1 gracza w A2 oraz za 2ch graczy z A3. Przykładowo: jeżeli za drużynę z A2 przeciwnik dostał by +30%, a za drużynę z A3+60% to w omawianym przypadku dostanie = 1/3*30%+2/3*60%=10%+40%=50%

Przecież wyraźnie pisze, że to w A2 dopakowano wyraźnie słabsze moby.
W a3 wszystkie identycznie będą dopakowane. Czyli jak Anubis ma 330 zwinki, to on dostanie solidnego kopa. Mała poprawka Rwacz.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
22-03-2011 15:21 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
dux_daro
Triple Ace


images/avatars/avatar-23184.jpg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 203

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
cytat:
dux_daro napisał(a)
To co do 3 ostanich mobow... Gracze dostana ewolucje, ale i mobki dostana dopalke, to powiem szczerze ze bardzo mnie ciekawia moce ewolucja skoro trzej ostatani bosowie po przypakowaniu beda do ubicia w a3, gdy w a2 bylo to niewykonalne na necro ;]


Wystarczy poczytać posty wyżej...

Pisze tam jasno że moby będą dopakowane ale wyraźniej na slabszych... Tak więc taki kronos to pewnie w ogóle nie będzie dopakowany, a pozostale 2 czy 5 lekko więc to nie zrobi wielkiej różnicy gdyż już teraz można ubić te moby...


Mozna ale na morii, a patrzac po sygnie tylko tam grasz ;] A wyraznie napisalem ze chodzi mi o necro x]

__________________
Kiedyś Drizzt na R11, teraz PROnup na R18 x]
22-03-2011 15:21 dux_daro jest offline Szukaj postów użytkownika: dux_daro Dodaj dux_daro do Listy kontaktów
asumotto
Double Ace


Data rejestracji: 22-07-2008
Postów: 147
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobrze skoro Konrad zdradza tyle , że "Z pewnością ewolucje pomogą ubijać moby" czyli to juz daje sporo do myslenia i spokojny w miare sen to co z osobami chcacymi wyprawkować i ustawiajacymi sie pod taki system gry... czy o nich też Administracja nie zapomniala ...

Ewolucja oznacza dalszy rozwój , czyli wyklucza możliwość wybrania rasy którą sie miało w 1A...

Ale moje pytanie jest czy zostało coś poczynione w kierunku osób stawiajacych na drop ?

edit:
pomijajac oczywiscie zwiekszenie % na leg ....chodzi mi głownie o ta ewolucje czy beda dostepne nowe możliwości rozwoju pod taki system grania .

dziekuje za odp.

__________________
"nie martw się ,że czasem przegrasz...bez krytyka to i Pudzian nie wygra"

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez asumotto: 22-03-2011 15:46.

22-03-2011 15:22 asumotto jest offline Szukaj postów użytkownika: asumotto Dodaj asumotto do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie ciekawi czy te ewolujce mają charakter schematowy czy może dadzą popis dla twórczości... że każdy bedzie mógł wyewoluować swojego wampirka w sposób dla siebie dogodny
22-03-2011 15:25
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i co z przedmiotami?

zwiekszacie szanse na dropa ok fajnie...
ale caly czas ten sam build...
dodajcie cos nowego... moze te krysztaly w broniach...
albo jakies runy magiczne...
cokolwiek co by pozwalalo sie rozwijac...
nowe taktyki robic bo tak to kazdy ma to samo... jest wykorzystywane pare prefow i sufow a reszty sie nie uzywa... nic sie nie zmienia...

jak zaczna leciec lepsze przedmioty na rynek... to przy takiej malej ilosci uzytecznych przedmiotow sufow i prefow zaraz szybko sie rynek nasyci i kazdy bedzie mial wszystko na maxa... a tak jak dodacie cos jeszcze to przynajmniej bedzie wieksze urozmaicenie...

pomyslcie o tym!!!
bo ta ewolucja jak nie bedzie naprawde cudowna to a3 bedzie straszna klapa...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
22-03-2011 15:37 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Anubi=X
Newbie


Data rejestracji: 12-03-2011
Postów: 9
Klan: N.o.o.B
Kraina: Necropolia V
Skąd: Krakó NH

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Usługi premium:

    - możliwość zmiany lidera klanu bez jego rozwiązywania. Aby zapobiec nadużywaniu tej funkcji (chwilowe zmiany lidera na jedno oblężenie itp.) opcja będzie dostępna jako usługa premium, koszt 30 dni premium, płatne przez gracza, który OBEJMUJE dowodzenie (nowego lidera).


BEZ SENSU ZA BARDZO WYZYSKUJECIE KASE OD LUDZI... CO ? MAŁO WAM JESZCZE ???

__________________
r7 AssasinationProgress
22-03-2011 15:42 Anubi=X jest offline Strona domowa Anubi=X Szukaj postów użytkownika: Anubi=X Dodaj Anubi=X do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinny być dni/ z naciskiem na miesiące premium dla osób dających nowe pomysły, o których twórcy gry nawet nie śnili i dzięki czemu czerpią korzyści finansowe.

To tak dla zasady i w drodze podziękowania bo o gotówce przelewem mowy pewnie nie ma, a moim zdaniem wypadałoby komuś za pomysł podziękować. Skoro tu się przyjęły to można było je sprzedać konkurencji.

A co do samego A3 to z nóg mnie nie zwalił jako gracza, który przeżył z tą gierką wiele chwil wzlotów i upadków i już nawet nie inwestuje w tę grę czasu i pieniędzy. 95% wprowadzonych zmian jest na siłę i widać, że to korekty korekt. Tyle czekałem na A3 i się wcale nie zawiodłem... Jednakże cieszę się, że tak jest jak jest bo przynajmniej nie będzie mi żal wydanych pieniędzy na tę grę ( niech ktoś napisze, że do płacenia mnie nikt nie zmusza to niech spróbuje grać bezSmile ).

Za pomysły graczy dam 10

Bless

__________________

Sygnatura by Olsz4k

22-03-2011 15:43 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Tanis85
Forum Ace


images/avatars/avatar-16441.jpg

Data rejestracji: 14-01-2009
Postów: 82
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie tak jak napisał przedmówca.

Niech Topka ma do czego dążyć Smile

__________________

R14 - Taniss

22-03-2011 15:44 Tanis85 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tanis85 Dodaj Tanis85 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Anubi=X napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Usługi premium:

    - możliwość zmiany lidera klanu bez jego rozwiązywania. Aby zapobiec nadużywaniu tej funkcji (chwilowe zmiany lidera na jedno oblężenie itp.) opcja będzie dostępna jako usługa premium, koszt 30 dni premium, płatne przez gracza, który OBEJMUJE dowodzenie (nowego lidera).


BEZ SENSU ZA BARDZO WYZYSKUJECIE KASE OD LUDZI... CO ? MAŁO WAM JESZCZE ???


Oczywiście, że mało, nie wiesz że cukier zdrożał?

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-03-2011 15:44 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
PsYcHoL-MaNiAk
Double Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lepiej strzelić ciętą riposte <brawo> niż odpowedzieć na pytanie np przeze mnie zadane na poprzedniej stronie i pytania innych graczy bo do ideału baa dobrej wersji jszcze daleka droga

__________________
ID: << 65939 >>Egzorcysta
22-03-2011 15:47 PsYcHoL-MaNiAk jest offline Szukaj postów użytkownika: PsYcHoL-MaNiAk Dodaj PsYcHoL-MaNiAk do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Anubi=X napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Usługi premium:

    - możliwość zmiany lidera klanu bez jego rozwiązywania. Aby zapobiec nadużywaniu tej funkcji (chwilowe zmiany lidera na jedno oblężenie itp.) opcja będzie dostępna jako usługa premium, koszt 30 dni premium, płatne przez gracza, który OBEJMUJE dowodzenie (nowego lidera).


BEZ SENSU ZA BARDZO WYZYSKUJECIE KASE OD LUDZI... CO ? MAŁO WAM JESZCZE ???


Nigdzie nie napisano, że nie można robić jak dotychczas...czyli rozwiąż klan i od nowa Wink
22-03-2011 15:48 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja również podłącze się pod dyskusję, zmiana rasy powinna być dostępna, jednorazowa z jakimiś tam wymaganiami (najlepiej nie premka).
Dodatkowo nieaktywny klocek podczas zaliczania wypraw - moim zdaniem głupota lekka:/

reszta okSmile
22-03-2011 15:48 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PsYcHoL-MaNiAk napisał(a)
lepiej strzelić ciętą riposte <brawo> niż odpowedzieć na pytanie np przeze mnie zadane na poprzedniej stronie i pytania innych graczy bo do ideału baa dobrej wersji jszcze daleka droga


Tutaj to dopiero ktoś napisał ciętą ripostę.

Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-03-2011 15:49 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Robsonm napisał(a)
Dodatkowo nieaktywny klocek podczas zaliczania wypraw - moim zdaniem głupota lekka:/



tu bedziesz zdany tylko na siebie lub na zk bo skoro klocek nie bedzie aktywny nie bedzie handlu co nie jest moim zdaniem dobre na serwerach z normalnym handlem

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
22-03-2011 15:52 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
Banned89
Double Ace


Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 100
Klan: LOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Mam wziąść Leg dsk speeda?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do samego przejścia do Aktu III i wyłączeniu budynków na czas zaliczenia bliskich i dalekich wypraw:

Po 1 czy będzie można korzystać z zk?
Po 2 czy rynek też będzie zablokowany?


Przyjmując, że prawie każdy ma spółke lucka i nie każdy ma itemy do zaliczania poszczególnych wypraw uważacie że to będzie wporządku zablokować kogos na np 3 miechy o ile szczęście dopiszę i zaliczny np wiedzę na 1 % na dalekiej wyprawie? Co z przekazywaniem lucka w spółkach na których większość osób będzie opierać zaliczanie wypraw oraz składkami klanowymi/ratami itp rzeczami robionymi przez rynek z którego przy przejściu do a3 nie będzie można korzystać z tego co czytałem. Czekam na info w tej sprawie

__________________
Nupy Wolny Naród nie trzeba nimi dowodzić
Nups 4 Ever

Princes_OF_DARk

22-03-2011 15:52 Banned89 jest offline Szukaj postów użytkownika: Banned89 Dodaj Banned89 do Listy kontaktów
Anubi=X
Newbie


Data rejestracji: 12-03-2011
Postów: 9
Klan: N.o.o.B
Kraina: Necropolia V
Skąd: Krakó NH

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
cytat:
Anubi=X napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Usługi premium:

    - możliwość zmiany lidera klanu bez jego rozwiązywania. Aby zapobiec nadużywaniu tej funkcji (chwilowe zmiany lidera na jedno oblężenie itp.) opcja będzie dostępna jako usługa premium, koszt 30 dni premium, płatne przez gracza, który OBEJMUJE dowodzenie (nowego lidera).


BEZ SENSU ZA BARDZO WYZYSKUJECIE KASE OD LUDZI... CO ? MAŁO WAM JESZCZE ???


Nigdzie nie napisano, że nie można robić jak dotychczas...czyli rozwiąż klan i od nowa Wink



tak ale mi się w niczym nie przyda , nawet klanu nie mam ... tylko chodzi mi o to że wyciągają od ludzi strasznie kasę...

__________________
r7 AssasinationProgress
22-03-2011 15:54 Anubi=X jest offline Strona domowa Anubi=X Szukaj postów użytkownika: Anubi=X Dodaj Anubi=X do Listy kontaktów
Basti
Lord


Data rejestracji: 31-07-2009
Postów: 271
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Padwa Północy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Banned jeśli ty robisz bliskie i dalekie w 3 miesiące i mając do tego 1%na wiedze to sobie daruj akt 3 rotfl Ciekawy hardcore Big Grin jak dla mnie...Decyzje o wejściu w akt trzeci trzeba będzie przemyśleć i nie będzie tak hop siup klik i masz.Wszystko chcecie na tacy mieć podane?

__________________
cytat:
kr3ngdee napisał(a)
na zlom to sami znawcy Smile a reszty nie ma kto wyceniacTongue

jw... zlom...


Dla mniej inteligentnych nick Basti

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Basti: 22-03-2011 16:00.

22-03-2011 15:59 Basti jest offline Szukaj postów użytkownika: Basti Dodaj Basti do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre jest chociaż to, że procenty na wyprawy nie będą spadać w Akcie III - znaczy będą takie same jak w Akcie II Big Grin
22-03-2011 16:00 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
hong
Lord


Data rejestracji: 28-08-2007
Postów: 350
Klan: LoS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Basti napisał(a)
Banned jeśli ty robisz bliskie i dalekie w 3 miesiące i mając do tego 1%na wiedze to sobie daruj akt 3 rotfl Ciekawy hardcore Big Grin jak dla mnie...


nie zrozumiałeś go Big Grin bynajmniej wg. mnie Big Grin pytanie jak najbardziej trafne Smile sam chciałem je zadać Big Grin ale mnie uprzedził ..

a co do aktu 3 to wreszcie !Big Grin już nie mogłem się doczekać , w końcu na r10 wrócę do aktywnej gry xD co do zmiany lidera bardzo interesujące .. Wink szkoda że tylko tak "drogie" ale da się radę ;p

aaa no i budynki klanowe ... mniam !Big Grin ciekawe tylko jakie dopy nam dadzą te BK Smile

Pozdrawiam
22-03-2011 16:04 hong jest offline Szukaj postów użytkownika: hong Dodaj hong do Listy kontaktów
asumotto
Double Ace


Data rejestracji: 22-07-2008
Postów: 147
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kargi napisał(a)
Dobre jest chociaż to, że procenty na wyprawy nie będą spadać w Akcie III - znaczy będą takie same jak w Akcie II Big Grin


skoro nie wprowadzili nowych przedmiotów , pref/suf to chociaż tyle nam dali do pocieszenia sie ...

nadal nie ma odpowiedzi na moje pytanie....czy zostanie wprowadzona jakas scieszka rozwoju pod dropienie ...skoro wiadomo ze ewolucja pozwoli na latwiejsze ubijanie mobów .

__________________
"nie martw się ,że czasem przegrasz...bez krytyka to i Pudzian nie wygra"
22-03-2011 16:04 asumotto jest offline Szukaj postów użytkownika: asumotto Dodaj asumotto do Listy kontaktów
Kisiel
Triple Ace


images/avatars/avatar-13.jpg

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 208
Klan: PoSSeSSeD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy jest planowany rebalans arkan drugo aktowych ? generalnie chodzi mi o najbardziej przegieta rzecz czyli majestat łapacza ?
22-03-2011 16:05 Kisiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kisiel Dodaj Kisiel do Listy kontaktów
Banned89
Double Ace


Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 100
Klan: LOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Mam wziąść Leg dsk speeda?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Basti napisał(a)
Banned jeśli ty robisz bliskie i dalekie w 3 miesiące i mając do tego 1%na wiedze to sobie daruj akt 3 rotfl Ciekawy hardcore Big Grin jak dla mnie...Decyzje o wejściu w akt trzeci trzeba będzie przemyśleć i nie będzie tak hop siup klik i masz.Wszystko chcecie na tacy mieć podane?


hahaha co 3 pielga wchodzi przy 83 szczęścia a więc mnie to nie rusza tylko powiedz mi jak będziesz zaliczał wyprawki dokopując się do dwoich itemów do zaliczania bez zbrojowni? Hahaha sam posiadam 3 sety bizu bunkier i pełno eq bojowego z nastawieniem pod kilka typów przeciwników (ok 30 itemów bojowych) wykupując zbrojke za premke (dodatkowe nabijanie kabzy dla bw team) nie sięgnę itemów zaliczeniowych tak samo jak większość szanujących się wojaków z każdego serwera co za tym idzie proponuję zostawić po przejściu po 1 zbrojownię
oraz proponuję zostawić też rynek a pozbawić jedynie budynków bojowych i przyrostowych oraz do repy. Takie rozwiązanie nie zablokuję prawie wszystkich graczy idących do aktu 3 oraz da możliwość gonienia topki maluszkom, którzy w czasie zaliczania będą mogli nabić gigantyczne ilości repy oraz doświadczenia. Jeżeli nie myślisz nad tym co piszesz i robisz proszę nie wypowiadaj się, pytania skierowane są do ludzi co zajmują się tym pathem a nie, nie myślących osób które starają sobie nabić posta przy okazji nie używając mózgu...

Edit: Literówki x2

__________________
Nupy Wolny Naród nie trzeba nimi dowodzić
Nups 4 Ever

Princes_OF_DARk

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Banned89: 22-03-2011 16:11.

22-03-2011 16:06 Banned89 jest offline Szukaj postów użytkownika: Banned89 Dodaj Banned89 do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy podczas wyłączania budynków Zbrojownia też nie będzie działać? chytry czyli czy będzie się widzieć tylko 5 pierwszych przedmiotów? Smile

__________________


22-03-2011 16:11 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Basti
Lord


Data rejestracji: 31-07-2009
Postów: 271
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Padwa Północy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Banned..wszystko jest do zrobienia Smile tylko tego owego mózgu trzeba którego ja nie posiadam według ciebieSmile rotfl Jeśli nie będzie ani jednego budynku nawet zbrojowni
to i tak da się zrobić Smile ...ale widzę że akt 3 jest zbyt trudny dla Ciebie i tylko płaczesz...fakt ciężko by było..co nie znaczy ze nie do wykonania.I przestań mnie obrażać z góry dzięki

__________________
cytat:
kr3ngdee napisał(a)
na zlom to sami znawcy Smile a reszty nie ma kto wyceniacTongue

jw... zlom...


Dla mniej inteligentnych nick Basti
22-03-2011 16:14 Basti jest offline Szukaj postów użytkownika: Basti Dodaj Basti do Listy kontaktów
ZODIAK
Double Ace


Data rejestracji: 10-12-2008
Postów: 114
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Sól

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Banned89 napisał(a)
Co do samego przejścia do Aktu III i wyłączeniu budynków na czas zaliczenia bliskich i dalekich wypraw:

Po 1 czy będzie można korzystać z zk?
Po 2 czy rynek też będzie zablokowany?


Przyjmując, że prawie każdy ma spółke lucka i nie każdy ma itemy do zaliczania poszczególnych wypraw uważacie że to będzie wporządku zablokować kogos na np 3 miechy o ile szczęście dopiszę i zaliczny np wiedzę na 1 % na dalekiej wyprawie? Co z przekazywaniem lucka w spółkach na których większość osób będzie opierać zaliczanie wypraw oraz składkami klanowymi/ratami itp rzeczami robionymi przez rynek z którego przy przejściu do a3 nie będzie można korzystać z tego co czytałem. Czekam na info w tej sprawie


Znaleźli sposób na to przynajmniej na zaliczanie wyprawek ,niestety za realne pieniądze.Wykupisz dodatkowe miejsce w zk ktoś wrzuci eq jak ma lepsze na daną wyprawę i jazda.Ale jak będzie ze spółkowym luckiem jeżeli ludzie nie są z 1-go klanu??
22-03-2011 16:14 ZODIAK jest offline Szukaj postów użytkownika: ZODIAK Dodaj ZODIAK do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy planowane jest zwiększenie PŻ naszych wampirów na oblężeniach, by trwały one ciut dłużej niż góra 1,5 rundy? 2x, 3x więcej około?

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grzesiu:): 22-03-2011 16:17.

22-03-2011 16:17 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Atmin
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Matush555 napisał(a)
cytat:
Robsonm napisał(a)
Dodatkowo nieaktywny klocek podczas zaliczania wypraw - moim zdaniem głupota lekka:/



tu bedziesz zdany tylko na siebie lub na zk bo skoro klocek nie bedzie aktywny nie bedzie handlu co nie jest moim zdaniem dobre na serwerach z normalnym handlem


Usługi premium:

- możliwość czasowego powiększenia Zbrojowni Klanowej o 20 przedmiotów - może ją wykupić dowolny członek klanu. Każde kolejne wykupienie opcji nie będzie zwiększało pojemności ZK o kolejne 20 miejsc, a jedynie wydłużało czas, przez jaki usługa będzie aktywna.


BIZNES TO BIZNES

od Pana xxx

__________________
nick:Voitino
--------
50-100- 5pkt
100-500- 20pkt
500-1000- 50pkt
1000-5000- 100pkt
5000-10.000- 500pkt
10.000-50.000- 1000pkt
50.000-100.000- 5000pkt
100.000-500.000- 10.000pkt
500.000- 50.000pkt
22-03-2011 16:23 Atmin jest offline Szukaj postów użytkownika: Atmin Dodaj Atmin do Listy kontaktów
Kermasa
Triple Ace


images/avatars/avatar-21634.jpg

Data rejestracji: 08-10-2009
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Leżajsk/Giedlarowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponawiam Zapytanie asumotto czy sciezka ewolucji bedzie dla osoby wyprawkowej tzw "Pielgrzyma" Np jak mam postać na 2 serwach gdzie klikam od poczatku same wyprawki, i wiem ze duzo ludzi takich jest na serwach gdzie nie lataja na moby tylko opierają sie na dropieniu bedzie dla nich ulozone coś co da im wiekszę % na wyprawkach dopał szczęścia czy cos w tym stylu...


Bo nie wierzę by takie osoby były zadowolone tym, gdzie jak tworzą postać pod wyprawki że będa mogły ubić anubisa czy kronosa bo to jednak ewolucja nie dla nich, więc ponawiam pytanie czy ewolucja pominie te osoby i nie przyniesie im żadnych korzyści w 3a????
22-03-2011 16:40 Kermasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermasa Dodaj Kermasa do Listy kontaktów
Strony (13): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH